bugün

ne yapacağını bilmez konuma getirir insanı. yesen bir türlü yemesen bir türlü.
kulak verilmemesi gerekendir. sonra niye kilo alıyoruz?
nerdeyse 1 haftadır başa gelen hadise. az öncede oldu. gittim yedim lan aç aç oturmaktan daha iyidir.

edit: hafif şeyler yiyin. kuru fasülyeye dalmayın.
Her gece tekrarlandığı için alıştığım ve koyverdiğim bir durumdur.
sonucunda yiyorsanız kilo aldığınız sıkıntılı durum. stres, sinir ve melankoli sebebi olabilir. bir kaç pislik yüzünden kendinizi koy verip yemeyin, direnin.
akşam yemeğini 6 gibi yerseniz gece açıkılması olasıdır. En iyi çözün 12den önce uyumadan geçer.
ikilemlere iten durumdur.

-ulan karnım da acıktı bir şeyler yiyeyim bari.
-yok lan göbek çıkıyor sonra sözlükte adonisli başlıklar açıyorlar entry giremiyorum mk.
-boşver ya yiyeyim en iyisi baksana dizel motor gibi sesler gelmeye başladı spora gider veririm.

not: şu an içinde bulunduğum durumdur lakin az sonra iki adet snickers çakarak midenin çenesini kapatacam.
gece karının acıkması ile "kalk la bir şeyler hazırla" demesinden iyidir.
neredeyse her gece başıma gelen olaydır ye ye ye şiştik şimdi ne yapmalı fikir yürütemiyorum sözlük .
salca ekmek yedirtir.
Kilo almaya sebebiyet verebilecek durum.
ama şu an ki saat 3.40 canım deli gibi lahmacun istiyor.bu hasta halimle manyak gibi lahmacun istiyor istiyor istiyorum.
gündüz bacağın acıkması.
Atıştırmayı abartanların mide spazmı geçirmeleri yüksektir.
eger yurtta kaliyorsaniz aç yatmayı ogrenmeniz gereken durum. bu gece de aç yattım anne.
yurtta aç kalmak parasızlıktandır.
tam iki sene yaşadım o durumu.
sonra okulu bitirdim, işe girdim para kazandım.
bu entry'i girerken bu saatte süper ayvalık tostu yiyorum.

tanım: gündüz pek bir şey yemediyseniz ve geceleri de ayaktaysanız oluşan durumdur.
sık sık başıma gelendir. Çok yememek lazım ama yiyor insan işte.
ögeceleri geç uyuduğumda hep acıkırm yemek olmayınca kötü oluyor .
eğer yalnızsan ve sarhoşsan en çakırından bir ezo gelin içilesidir.
Sevgilitomun çorba içmeye gidelim mesajiyla bile sonlanmis durumdur .
Bu saatte ne yersen göbeğe gider, kalcaya gider neyse ben çorbaciya gidiyorum.
karının acikmasindan iyidir.
ölümden beter bir durumdur.
devamlı oluyorsa şeker hastalığına işaret olabilir.
yada vücut o saatte yemeye alışmış da olabilir.
bunlar nasıl başlık ne olmuş lan bu sözlüğe *

5 saatte bir yemek yiyon amk malı o yüzden akşam 7 de yemek yediysen bünye o kadar alışmış ki yine yemek istiyo. ya da her gün aynı saatte yem vermişin midene yine acıkmış. yarım ekmek arası yağlı bişeyler ye de göt göbek iyice davul olsun.

hadi yeyin hepiniz.
gece gece insanı sinir eden durumdur. evet.
Geç yatıldığı ve akşam da fazla yenmediği zaman olur. Abur cubur atıştırılır veya kıyılan bir mideyle uyumaya çalışılır.