bugün

beraberinde sabah kalkma güçlüğü çekilmesine sebebiyet veren eylem. sebebi yabancı diziler, dersler ya da insomnia olabilir.
Biz ona arkadaşlarla kendi aramızda sabah erken yatmak diyoruz. Kulağa daha hoş geliyor.
bağımlılık yapan hede.
benim gibi malların eylemidir. bi türlü kurtulamadım şu illetten.
Berbat eylem. Her gün "düzene sokacağım" denir ama gün sonunda hiç de öyle olmaz. En erken öğle vakti uyanılır. Gün bir iş yapmadan biter gider.
sabah 10 da çıkıp akşam 10 a kadar işim var dışarda ama ben hala uyumadım.
üzücü bir gece. daha mutlu olabilirdim.
ikinci öğretim okuyan şahsın tecrübe ettiğidir.
Sözlük yazarlığının sermayelerinden.
eylülden beri yaşadığım olaydır.alıştık artık.
Uyku problemine yol açar. Birde yatmak üzereyken kesinlikle ben şimdi nasıl uykuya geçeceğim acaba demeyin yatamazsınız.
eğer gece 4-5 ten sonra yatarsanız ertesi gün 14 saat uyusanız bile kafanız taşşak gibi kalkarsınız. ama en zevkli eylemlerde gece yapılır çünkü gece konsantrasyon hat safhadadır.
kitap okuma
film izleme
araştırma yapma
bir hobiyle uğraşma
arkadaşla dedikodu yapma
ve seks.
Hic basaramadıgım bir hadise.
Bedenim oyle programlanmıs ki en fazla 11'e kadar bilincim acık durabiliyorum sonrasını zaten hatırlamıyorum uyuyakalmıs oluyorum.
Gec saatlerde yaptıgım hic bir seyden verim alamıyorum hem ben gece hayatını sevmiyorum bana kalırsa geceler uyumak icindir.
Sadece gercekten cok sevdigim deger verdigim insanlarla konusuyorsam uykumdan ödün verebilirim onun dısında kim olursa olsun uykum geldi mi ortadan kaybolurum.
Evdeyken tavuklayıp yurda gelince mala bağlayıp sabahlamak benim işim.
Hep can sıkıntısından.
bağımlılık gibi bişeydir kurtulmak istersin daha çok batarsın.
uykuyu feda etmeyin, yoksa hücrelerinizi yenileyemezsiniz.
iş hayatıyla birlikte asla yapamadığım işe ara verdiğim dönemlerde de başıma bela olan durum. Geç yatmak bence aşk gibi bir şey pişmanlık resmen.