bugün

Uludağ radyoda an itibariyle söylenen söz. Gazze yle dalga geçmeye devam eden radyo başındaki mahlukatlar yayın öncesi alkol almanın zararlarından birini ortaya koymuştur. Gazze yle dalga geçmek görüş ise ben bu radyo çalışanlarının annelerini şiddetli şekilde anıyorum. nede olsa görüş. birde benim mizah anlayışım bu diyorlar. atın bunları uludağ'dan, metre kareye düşen boş insan sayısını arttırıyorlar.
şerefsizliktir.
moderniteyi, insan haklarını götlerinden anlamış yazarların savunduğu bir anlayıştır.

sadece gazze özelinde söylemiyorum.
(bkz: ölümün siyaseti katliamların komedisi olmaz)
Çöp konteynırıyla eşit zeka seviyesine sahip bir beynin anlayışıdır.
Bunu diyeni silkmenin şahsi görüş olduğu düşünülürse çok haklısınız.
Türk milletini vede osmanlıyı seven filistinliler memleketlerini bırakıp çanakkale'ye gelmişlerdi. şimdide gazze düşmanlarının bu topraklardan def olma zamanıdır. israil diplomatları ülke dışına çıkmıştır şimdi de sıra ümmet hainlerindedir. Biz gazzeyi seviyoruz ve ancak cihad için kutsal topraklara gideriz. Hainler huzur bulmak istiyorsa israile gitsinler bizde kurtulalım sizde. Geberip gidin pislikler.
bunu beyan etmek vicdansızlıktır.
gazze ile dalga geçene ana avrat sövmenin de bir şahsi görüş olmasını gerektirir. ki aslında olması gereken de budur. katliama duyarlılık göstermezsin anlarım da, dalga geçmenin neresi şahsi görüş lan.