bugün

bir anda kafamda şimşekler çakmasına sebep olan akıl almaz sorunsal. ilk buluşmada hesabı erkek öder, ödemezse de onun ben amına koyim geyiklerini görünce aklıma geldi.

e bunların ikisi de erkek. nasıl yapıyorlar ki? bence hiç çıkmamalılar dışarıya. işin içinden çıkılacak gibi değil çünkü.
En çok yiyen ödüyor. Kolay soruydu.
pasif gayler arasında hassasiyete neden olmuştur. düşünsene hem yiyor hem ödüyor hem de sözlükte masaya yatırılıyor.
işin bug'ını bulmuş arkadaş dedirtendir. Herkes kendi parasını öder. Aynısı kadına da yapilmali bırakın odesin, enayi misiniz?.
önce biri sikiyor sonra öbürü yat sıra bende diyor. böyle çözüyor olabilirler.
(bkz: tezgah altında hesap ödemek)
Ayküsü 198 olan birinin bu kadar basit bir sorunu çözememiş olmasının dehşetini yaşıyorum.

Görgü kuralları çok eskiye aittir. 1960 yıllarında kadınlar erkekleri davet edemediği için ilk buluşmayı erkekler teklif ediyordu. Bu da erkeklerin hesabı ödemek zorunda kalması demekti. Bu kural günümüze kadar değişmeden geldi.

Yani hesabı davet eden erkek öder. Kendi aralarında vurdurmak ile değil de, daveti kimin yaptığı ile çözüyorlardır sorunu. Tabii.
Hahahhahh aha açacağınız başlığa.. istemsiz kahkaha attım. Ah be yazar dost nıye boyle seylere kafayı takıyorsun. Hala gulu yorum. Cok yaşa! Gönüller bir olsun da hesap her türlü ödenir.

Tanım: şu dertsiz (!) dünyamızda bizleri meraka sürükleyen, bize dert olan mesele.
ilgilenmediğim bir durum, ben erkeğim karılardan hoşlanırım. ilk buluşmada da hesabı karıya ödetirim.
Aktif öder abi siken her zamn öder herhalde.
Memesi olan ödemiyor.
el ele mekandan kacıyorlar.
güncel Önemli Başlıklar