bugün

garson kızlar asi olur, garson kızlar genelde surata yapmacık gülüşler atarak insanları etkilemeye çalışırlar, etkilenen erkekler ise şansları olduğunu sanıyorlarsa yanılırlar zira garson kızlar onlara asla gereken şansı tanımazlar.

geçen gün bizim bahçivanın oğlunu bahçede ucuz sigara içerken yakaladım, abi özür dilerim falan derken dur! dedim, neyin var? benim gibi biriyle gerçekten konuşacak mısınız cool bey? dedi, tabii ki konuşacağım anlat bakalım dedim, ilk önce heyecanlandı ama sonra havyar yutmuş bülbül gibi şakıdı;

+ çok dertliyim abey, garson bir kıza vurulmuşam.
- oğlum demin normal konuşuyordun bu şive ne lan?
+ televizyonda hep böyle olur ya, ehe neyse abi.
- anlat oğlum hadi.
+ dediğim gibi abi, garson bir kız göynümü çaldı.
- ah be oğlum, sen de gitmişsin en zor kız modeline vurulmuşsun.
+ yapsan yapsan sen yaparsın bu kızı bana.
- yapmam mı yahu? =)

diye zengince gülerek hain planımı devreye soktum, bununla beraber o restorana gittik ve garson kızı beklemeye başladık, kız yanımıza geldi, gerçekten mükemmel ve duru bir güzeldi, manken gibi bi şeydi, tam sevişmelik.

+ buyrun ne istemiştiniiiiz?
- ee gel şöyle özel konuşalım.
+ cool ve zengin olabilirsiniz, hatta manyak yakışıklı da olabilirsiniz ama işimi yapmalıyım.
- gel şöyle yavrum, yaparsın işini.
+ ne istiyordunuz?
- bana bi viski, bu masamda oturan sefili boşver.
+ içine bi şey koyayım mı?
- evet, birazcık aşk koy.
+ oh cool bey kalbim...
- sakın korkma, her kız böyle hisseder ;)
+ ahlaksızca sevişesim geldi cool!
- çıkalım mı burdan?
+ hemen!

diyerek çıktık ve ilk gördüğümüz otelde doyasıya seviştik. bahçivanın oğlu mu? unuttum lan çocuğu dolarahahaha!
medeni bir şekilde, iş çıkışında işi olup olmadığı sorulabilir. illa ki destansı diyaloglara girişmeye gerek yoktur.
(bkz: ikizyatak muhabbeti)
(bkz: bahşiş)
gereksiz yöntemlerdir.

(bkz: kız tavlama yöntemleri)
''gözüne birini mi kestirdin yeğen'' denilmesi gereken kişi. * *
varoş mentalitesini anlamakla ilgilidir. şu yöntemlerdir:
- zengin olduğunu hissettir
- ondan üstün olduğunu kanıtla
- niyetinin ciddi olduğunu sezdir
- tıkır takır sik ve bir daha çalıştığı yere uğrama
Öncelikle nazik olun.
isminizi ögrenebilirmiyim size seslenirken isminizle hitap etmek istiyorum.
Eğer söylerse bir seyler isteyin, cafeye tekrar gelin sosyal ağlardan yavas yavas takip etmeye baslayın.

Buradan yürüyebilirsiniz. Ortak yönlerinizi bulmaya calısın.
senin gibi 100 tane müşteriyle muhatap oluyor o kız akşama kadar. Özelliğin nedir amk? Hayatında bir sike yaramamış beyninle kalkıp nasıl olsa bana güleryüz göstermek zorunda diye garson kıza mı yürüyeceksin lan?
He yarram he süper lüks bir kafeye gittin çok zenginsin diye garson kızları tavlamana bile gerek yok senin düşüncene göre. Ulan ne gerizekalı insanlar var ya.
1- yere para at
2- almak için eğildiğinde eteğinin altından kalçasını okşa
3- tahrik olup altına yatacaktır.
Orospu çocuğu olmaktan vazgeç. Garson kızı tavlamak ne demek amk manyağı? 3 gram beyninle güya aşağılıyor musun götünden özellikler uydurma.
Olaya yanlış yerden başlanmış hocam. Önce bir kendine bak sıfatı olmayan bir kız tavlayabildin mi? Eğer bu okey ise sonra güzel kız çirkin kız liseli üniversiteli filan temelden başla. Günde 64305494686 kişiyle muhattap olup güleryüz gösterme zorunluluğu olan birini listenin en sonunda bulundur.
Pardon bakar mısınız . Sizden bir tane rica edebiliyor muyum acaba .
Her gün sizin gibi 40 tane sığırla muhatap oluyor, boşuna zorlamayın.

Çaya 10 lira verecekmiş Allah'ın ayısı!

Beybi!
güncel Önemli Başlıklar