bugün

gelen tepkiler sonrası silinmiş fotoğraf.

görsel
görsel

https://tele1.com.tr/gari...abulutun-kani-var-430746/

--spoiler--
Münevver Karabulut’u öldüren Cem Garipoğlu’nun ailesi sosyal medyadan tepki çeken bir fotoğraf paylaştı. Karabulut’un katledildiği odada bulunan kanlı koltuktan poz verildi.
--spoiler--
insanların parasıyla aldığı koltukla ne yaptıkları kimseyi alakadar etmez.

T: gayet normal bir olay.
orospuoğulları ailesi mi, olur gibi.
vicdansız oçler tarafından normal karşılanan, ruh hastası sadist bir aile tarafından gencecik bir kızın kanlarının döküldüğü koltukta kahkahalarla mutluluk pozları verdiği resimdir.
Rezilliği daniskası. Bu insanlarda acıma ve utanma duygusu yok maalesef.
Ekşi sözlük'te tartışıldıktan sonra sosyal medyada yayılmış iğrençlik. Orada da, burada da bu olayı normal karşılayan ruh hastaları var. Bunun hiçbir şekilde normal bir tarafı yok, olamaz. Maddeler halinde yazacağım.

1. Bir kere her şeyden önce o koltuğun bulunduğu pozisyon oraya özellikle konduğunu gösteriyor. Çünkü arkada zaten oturabilecekleri uzunca bir kanepe daha var. Paralel konmuş. Oysa normalde koltuklar u şeklinde konur.

2. Buraya konmamış bir fotoğrafta O odadaki vişne çürüğü renkli kanepe ile sehpa da atılmamış. Cem'in kız kardeşi sakine doğum günü pastasını o kanepede üflemiş. Onlar da suç delili idi. istediği kadar yıkatılsın, kan izi çık-maz. Yani Münevver'in Dna'sı hâlâ o kanepelerde mevcut.

3. 2009 yılının koltuğunu değiştirmemek için hiçbir sebepleri yok! Çok zengin bir aile. O koltuğun fabrikasını satın alırlar. Tamam zenginler sıklıkla eşya değiştirmezler ama o odadaki eşyaların korkunç anıları var. Belli ki onlar için korkunç değil. Dediğim gibi Münevver'in kalıntısının üzerine oturmuşlar. inanılmaz!

4. Münevver'in katledildiği günlerde yani yıl dönümünde garipoğlu ailesi çok ilginç bir nişan töreni yapmıştı. Kafesin içinde kadınlar, saray soytarısı gibi giydirilmiş bir kadın, avizelerden sarkarak içki dolduran çıplak kadınlar v.s. bu ailenin kadınlarla ilgili bir sorunu var. Ayrıca tuhaf ritüelleri olan tarikat bağlantısı zaten konuşuluyor. O nişan asla normal değildi.

5. Münevver'in cansız bedeninin üzerinde soy bağı olan farklı kişilerin spermleri bulunmuştu. O kızcağız mutlaka bir ayinde kurban edildi.

Bu aile nedir necidir bilmiyorum ama çok korkunç oldukları kesin.
Ya pintilikte çığır açmışlar, yada ağır sözler hak eden kişiler bunlar. Başka bir açıklaması yok.

Ulan bu kadar paranız kıymetliyse iban verin para toplayıp size koltuk alalım. Ailenizin bir ferdinin öldürdüğü gencecik bir kızın kanı değmiş bir koltuğu hangi ruh hali evde tutabilir.
Fotoğrafi çeken cem garipogludur .
Birilerine mesaj verildiğini düşünüyorum nedense. Bu cesaretle sanki bir yerlerde seviye atlamış olabilirler. Bu insanlar aşırı zengin ve senin benim zevk aldığımız şeyler onlara basit geliyor.

Otu boku Yahudilere, masonlara bağlayan biri değilim ama bu ailenin kökeniyle ilgili bir şey gibi duruyor.
Ailecek sosyopatlar. Kendimizi yerlerine koyalım.

2009 yılında evinizde işlenmiş korkunç bir cinayet var. Kardeşiniz veya oğlunuz bir kızın kafasını daha canlıyken kesiyor ve derisini yüzmeye çalışıyor. Üstelik kızcağızın üzerinde birden fazla erkeğin spermi bulunuyor. Çok zengin olduğunuz için ailenizden olan o şahsı kurtarır mıydınız, yoksa onu reddedip kendi ellerinizle adalete teslim mi ederdiniz?

Diyelim ki ilk şıkkı seçip onu kurtarmaya çalıştınız ama yakalandı. Cezaevinde de intihar etti. (?) Acaba? Neyse, size bu acı günleri hatırlatan, o kızın kanının durduğu eşyaları ne yapardınız? Benzin döküp yakar mıydınız, yoksa kullanmaya devam mı ederdiniz?

Garipoğlu ailesi bu cinayetin işlendiği dönemde o evi satmaya çalışmış fakat alıcı bulamamıştı. Kimse o evde oturmak istemez elbette.

Normal bir aile ne yapardı biliyor musunuz? O acı günleri silip hayatına devam etmek isteyen insanlar o evden bir çöp bile almadan o evi yıktırırdı. Ben öyle bir vahşetin yaşandığı evde asla oturamazdım. Yerine ne yapılırdı bilmiyorum ama o evde oturmaz, arsa olarak satar veya iyi niyetimi göstermek için o kızcağızın ruhunu şad etmek için büyük bir bahçe kurdurur, çokça ağaç falan dikerdim. Münevver'in ailesine ömür boyu destek olurdum. Bu utançla başka ne yapılır bilmiyorum.

Fakat bu insanlar asla utanmamışlar. Hiçbir şey olmamış gibi o kanepede oturup aile pozu vermişler. among us oyununun ekran görüntüsünü de paylaşmışlar. Oyunculardan birinin adı da gem. Bana kimse cem'in öldüğünü söyleyemez.
Sakine Garipoğlu paylaşmış. Cem'in kız kardeşi. "istanbul sözleşmesi yaşatır" diye paylaşımı bile var. Dilimin ucunda o kadar çok söz var ki...

Yazıklar olsun. Kadın haklarını savunmak kadın katilinin kız kardeşine kaldıysa vay halimize! işin ilginç tarafı, pek çok ünlü kişi ve onların çocukları da garipoğlu ailesi ile yakın.

O televizyonda gördüklerinizi gözünüzde büyütmeyin. Hiç hak etmedikleri paraları sizin üzerinizden kazanıyorlar.
Arkadaşlar rica ederim bu kadar saf olmayın. Nida garipoğlu, cem'e yazdığı mektubunda bu cinayeti arabayı duvara çarpmakla aynı kefeye koymuş. Bu onlar için sadece kabahat. Alın mektubu kopyaladım. Okuyun:

nida garipoğlu’nun “canım oğlum” diye başlayıp “seni hep sevdim, seviyorum, seveceğim. baban” diye biten mektubu şöyle:

bir hata yaptın kendini kaybettin

bir kaza oldu. çok zor günler geçirdin. ailemiz de zor günler geçirdi. inşallah bu zor günleri de atlatacağız. oğlum bundan sonra ne yapman gerektiğini yazıyorum. avukat abini dinle. o çok tecrübeli ve aile dostumuz olan birisi. tavsiyelerine uy. her şeyi anlat. avukatımız da bunu istiyor. onun vurgulanmasını istediği şeyleri vurgula. oğlum insanlar hata yaparlar. utanılacak, acı duyulacak şeyler de yaparlar. yapmamaları lazım ama hayatta bazen açmaz durumlar da oluyor. sen de bir hata yaptın. belli kendini kaybettin. sonuç korkunç, ben de biliyorum ki içinde hep bir boşluk olacak. ben de annen de, kardeşlerin de bu boşluğu dolduracağız. birbirimize kenetleneceğiz. geleceğe bakacağız. allah’a dua ediyorum. sen de dua et. adalete güven.

ne yapmış olursan ol seni çok seviyoruz

canım babacığım, acı sevgiyle sağılacak. sen de cezanı çekip çıkacaksın. eski günlerdeki gibi hep beraber olacağız. annem, kardeşlerin, halan, amcaların, kuzenlerin herkes seni çok seviyor. hepimiz üzüldük ama geçmiş geri gelmez. sen ne yapmış olursan ol. biz seni seviyoruz, hem de çok. ben her gördüğüm insana senin ne süper bir insan olduğunu söylüyorum.

arabayı duvara vurduk önemli değil, sağsın

istemeden bir kaza oldu. arabayı duvara vurduk. önemli değil (üzeri çizilmiş) sen sağsın ve iyisin. bundan sonra gereken her şeyi yapacağım. bu acıyı ve korkunu yenmen için her şeyi yapacağım. yeni bir dönem başlayacak. güçlü ol. inancını yitirme. ümidini asla kaybetme. ve inan son aylara göre çok daha iyi geçecek. beni seni hiç yalnız bırakmayacağım. seni kendi canından çok seven baban seni asla yalnız bırakmayacak. hep yanında olacak. oğlum canım benim.

sakın heyecanlanma hatanla yüzleşeceksin

ne olursa olsun, ne yaparsan yap, ben seni sadece destekleyeceğim. senin gibi bir oğlum olduğu için hep şükrettim, sevindim. bu mutluluğum, bu gururum, ben yaşadığım sürece hep devam edecek. buradayken hep seni ve iyi şeyleri düşündüm. göreceksin sayılı günlerin zamanla geçecek. ailece eski günlerimizdeki gibi sizlerin başarılarını izleyeceğiz. lütfen bugüne kadar yaptığın gibi babana güven, söylediklerimi yap. avukat abine güven. susma hakkını kullan derse kullan. bu senin hakkın. sakın heyecanlanma. tekrar tekrar söylüyorum hatanla yüzleşeceksin. neyse anlat. benim için ne kadar zor olsa da artık teslim olman gerek diye düşünüyorum.

o ailenin belki daha çok ciğeri yanıyor

içim parçalanıyor ama aslan oğlum bil ki içi parçalanan sadece ben, bizim ailemiz değil. o babanın da, o ailenin de belki daha fazla ciğeri yanıyor. bu acıyı anlatmak zor. sen de acı çekiyorsun biliyorum ama hep dediğim gibi artık büyüdün. (önce, ‘büyüdün’ yerine ‘büyük bir adam oldun’ diye yazılıp çizilmiş.) çok iyi eğitim aldın. hep başarılıydın. beni hep gururlandırdın. küçük bedenin, büyük yüreğin ve inancınla bu sıkıntılara da göğüs gereceğine inancım tam.
umutsuzluğa kapılma.

not: sağlığına dikkat et. beslenmene dikkat et. kaçmakla, hayata küsmekle hiçbir şey elde edemezsin. unutma tek umudum sen ve kardeşlerinin benim emekliliğimde işleri eline alması.”

seni hep sevdim, seviyorum, seveceğim. baban.
Fotoğrafı çeken kişi de Cem garipoğlu ise filme konu olacak kadar büyük rezalettir. Ki zaten among us oyunu ile "aramızda" mesajı verilmiş.
hiçte oğullarını kaybetmiş aile izlenimi vermeyen fotoğraf.
hatta dayım cem garipoğlu'nu sidney'de görmüş.
dayım her ne kadar kolpacı olsa da yaşadığına eminim ağa.
eminim cem garipoğlu (sözde) intihar ettikten sonra o koltukta çok oturmuştur. hatta belki başka kızlarla bile sevişmiştir.
keyfin yerinde mi lan cem?
cem garipoğlunun nineside cinayetten sonra cem gariboğlu aranırken çocuğu korkuttunuz ne var bunda herkez cinayet işliyor tarzı saçma sapan bir roportaj vermişti muhabire isteyen youtubeda bulabilir. ailenin ruh kafa yapısını çok iyi özetliyor bu. bunlar gibi şeytani nasıl zengin olduğu belli olmayan tarikat aileleri ayin olarak gizlice cinayet işliyorlar ve onlara normal geliyor demek bu cinayetler. haberimiz olmadan neler neler dönüyor allah bilir.
ailenin diğer erkekleri tarafından kafası canlıyken kesilip işkence edilerek öldürülecek yeni kurbanlarla poz verilmesidir. ulan hadi ailenin erkekleri ruh hastası, bunların genlerinde var, o kızın nasıl bir eziyet çektiğini anlayamayacak kadar sapıklar, empati yetenekleri sıfır diyelim. peki bu denli sapık ruhlu bir erkeğin yanında, bir genç kızın katledildiği koltukta o üç "kadın" ne bok yemeye bu kadar keyifli oturabiliyor? insan orospu çocuğu olabilir, kansız olabilir, ruh hastası da olabilir lakin sokaktaki hayvanlar dahi kendi cinsinden başka bir hayvana bir saldırı olduğunda tepki verecek kadar asilken bir insan bu kadar aşağılık olamaz. bu fotoğraf, orospu çocukluğunun, kansızlığın, ruh hastalığının haddini aşan cinsten bir şey. oradaki yüzü buzlanmış üç sosyopat kevaşenin e-5'te fuhuş yapanlar kadar kadınlık gururu yok. zira kadınlık gururu olan insan, bir başka kadının vahşice katlediği koltukta oturmayı bırak, bu eziyetin yapıldığı sokağın başından geçerken kendini kötü hisseder. bunlar bir de kadına şiddete hayır diye twit de atar en ufak bir olayda. sırf kamuoyu algısında "iyi insan" olarak kabul görebilmek için. allahım soyumdan sopumdan, kuşak kuşak ötedeki torunumdan göstermesin böyle bir sapıklığı.
kadrajdakilerden 3 ( üç ) tanesinin "kadın" olması ile daha bir üzen ve sinirlendiren pozdur. üzüntüden çok sinirlendiriyor açıkçası.

yahu bak küfre karşıyım böyle ortamlarda. o yüzden gene kendimi tutuyorum ama be beynini s..tiklerimin bu nasıl bir olaydır be arkadaş. hayır ne mesajı vermeye çalışıyorsunuz ? oğluşumuz bir kadına canlı canlı türlü türlü işkenceler etti daha nefes alırken kafasını bedeninden ayırdı çok da iyi yaptı mı demek istiyorsunuz ? zaten süreç boyunca iyice mide bulandırmıştınız ama yeterli gelmemiş demek ki. insanları böylesine gererek neyi elde etmeyi amaçlıyor bu insanlar acaba. birileri şimdi kalkıp bunları alı koysa misal bir şeyler yapsa bunlara ne olacak ? bu bildiğin insanları tahrik etmekten başka bir amaç gütmeyen bir eylemdir. acılı insanlar var münevveri hayatı boyunca hiç görmemiş tanımamış insanlar bile bu cinayetten dolayı sizden nefret eder hale gelmiş hala neyin peşindesiniz be amk.
görsel
Orospu çocukluğunun sınırı vsr mı diye merak edenlere cevap: yok.
Trollüğünüzü sikeyim. Para verdiği koltukta oturması normalmiş. Ulan o sikik koltuk 12 yıldır atılmayacak kadar nasıl değerli olabiliyor? Üstünde gencecik bir kızın kanı duruyor. Utanma arlanma da yok!

Garipoğlu ailesi zaten bu olaydan herhangi bir şekilde üzüntü duymamıştı. Her şey çok net ortada.
Yaptıkları o korkunç nişan töreni rothschild ailesinin 1972 yılında verdiği parti gibiydi. Ekşi'de başlığı bile var.

https://eksisozluk.com/ro...de-verdigi-parti--4078609

Bu aileden her şeyi beklerim ben.
Kafayı yiyeceğim lan! Koltuğa niye takılmışız, soruya bak!

Empati kurma yeteneğinden yoksun bir gerizekalı veya sosyopat olanlara tane tane anlatıyorum.

Kızınız birine aşık oluyor, aşık olunduğunu zannediyor. Sonra bu şahsın evinde kafası kesilerek ve kafa derisi de yüzülmeye çalışılarak katlediliyor. Kızınızın kanı o odadaki eşyalara sıçrıyor. Sapkın ayinde kurban edilme şüphesi de var. Sonra kızınızı katleden aile, kanların sıçramış olduğu koltuğu yıllarca saklayıp üstünde mutlu aile pozu veriyor. Nasıl? Hoşunuza gider mi?

Amına koduğumun yerinde insan olmanın asgari şartlarını bile karşılamayan o kadar çok primat var ki.
O koltuğu atmamaları bir garip.

“Bir ömür kahrolsunlar” diye beklenemez ama o koltuk ile nasıl devam edilir, nasıl rahatsız olunmaz.
Pislik saditsler. Bu nasıl bir keyif nasıl bir neşe muhtemelen o piç ölmedi.