bugün

Merakla, aşkla, şevkle, heyecanla beklenen hikayedir. Emeği geçen sayın yazara başarılar ve bol şanslar.

Takipte kalıp ilgiyle okuyacağımıza and içerim. Ne mutlu okuyorum diyene.
Konuk oyuncu olarak marmara kazım beklenen hikaye.

görsel
çocukken gardropu artık nasıl bir ağızdan duyduysam bir dönem kardolabı dediğim objedir.
(bkz: wardrobe).
Sırf okumak için uyumadığım hikayedir.
Sakin ol şampiyon heyecanla bekliyoruz.*
Yeni bölümünün dakikalar sonra yayınlanacağı, her hafta merakla beklenen hikayedir. Reklamlardan sonra burada olacaktır. Kaçırmayın derim. iyi seyirler. Ay pardon iyi okumalar diyecektim. Okuyun gayri.p
Okunması gereken müthiş hikayedir, ellerin dert görmesin gangster reyiz, bir sonraki bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.
(bkz: ayıp ediyorsunuz yahu)

Benden söylemesi okumayanlar çok şey kaçırıyor. Yani ben söylim de sonra demedi demeyin. Ha okumazsanız ne kaybedersiniz. Çok şey. Bir de yine o monotonluğunuzla başbaşa kalırsınız.
Güzel sürükleyici merak uyandırıcı bir hikaye. Ben müziğin bu tarz hikayelerin içine yedirilmesini seviyorum. Bu benim de sevdiğim uyguladığım bir şey.

Şimdi bu adamların ölmemiş olması sadece kemal in kafadan kontak oluşu ile açıklanabilir. Yok kemal kafadan kontak değil de ölen adamlar geri diriliyorsa gerçekten işin içinde bilimkurgu var demektir. Bilimkurgunun da bu kurguda gideri yok.

Bi de henüz 20 yaşında ağzı süt kokan biri için büyük işler bunlar. En basitinden 3 dipfiriz temin etme, villaya elini kolunu sallayarak girme, bomba imalatı ya da temini vs. Sonuç itibariyle üniversiteyi dahi kazanamamış yüksek olasılıkla cebinde 3 kuruştan fazlası olmayan birinden bahsediyoruz. Tabi hiçbir şey göründüğü gibi de olmayabilir. Okuyup göreceğiz.
..berjer, baza, zigon şeklinde devam eden garip garip kelimelerden yalnızca bir tanesi.
Etmeliyiz. Ettirmeliyiz. Artık bu namus şeref haysiyet meselesinin yanı sıra vatan görevi oldu.
Tamam belki azıcık abarttım ama emin olun ki okuduktan sonra sizde benimle aynı fikirde olacaksınız.

Bu vatan hepimizin.
Bugün pazar ve ben seni çok özledim dediğim hikayedir. Bitmesine az kalmakla birlikte hiç doyamadığımızdır.
(bkz: gardrop fuat) *
Pes ettim demedim ehtiyar.
ben finallerden sonra başlayacağım. herkes öyle yapmalı.

finallere çalışmayıp bunu okumayı düşünen yazarlar var. yapmayın.
Ne kadar guzel beyin yakiyorsun.
Gardolap gardolap..........
vakti zamanında ayak fantezisi tadı yaşadığım ortamlardan biri.
dolapla arasındaki farkın ne olduğunu tam kavrayamadığım eşya.