bugün

çok tatlılardır. (bkz: ceyhun yılmaz) kardeşimin de var çok tatlı velet.
işe alınsa heran şirinliğini kullanıp sana kazık atabilecek kasayı boşaltabilecek tehlikeli görünüşlü tiplerdir.
(bkz: buyrun benim)
Erkek arkadaşları tarafından kıskanılmasına ama kız arkadaşlarından pek bir nane görmemesine neden olacak bir özelliğe sahip erkektir. Hatta bazen kız arkadaşları dahi kıskanabilir, ama sadece kıskanabilir.
Bir tane kız çıkıp da gamzeme âşık olmadı arkadaş şimdiye kadar. Varsa yoksa aman da aman ne tatlı. 24 yaşıma geldim neredeyse, rezilliğe bak.
(bkz: erkekleri çekici yapan detaylar)
sevgilisinin adı gamze olan erkektir. * *
erkeğin yüzüne mükemmel bir ifade katar.
anneleri hamileliklerin de çok ayva yemiştir,bir anadolu inanışıdır sanırım hamile kadınların yanaklarına ayva sürmesi ve yemeleri inanışa göre bunu yapan kadınların çocukları gamzeli olurmuş.
zarar gelmez.
çekici erkektir.
(bkz: erkeği gay gösteren detaylar)dan biridir. şaka lan şaka, kıskandığım için öyle diyorum.
aman aman.. tadından yinmez.
zaman zaman sevimli şey seni laflarına maruz kalan erkektir. lan arkadaş sevimli olmak isteyen kim. peluş ayı mıyım ben? herkes akıllı olacak. evet.
sevgilisiyle artık nasıl bir mutual hayat sürüyorsa çevre tarafından "gamzeli" olarak adlandırılmaktadır.
geçen gün kızlar sürekli thealezer in de var diyor. anlamadım. ne diyorum, söylemiyorlar bir de, gülüşmeler. tam aklıma kötü şeyler gelmeye başladı, var tabii! diyecektim. gamze, gamze dediler. hayallerim suya düştü. *
böyle genetik bozukluğa can kurban dedirten erkektir. zaafımdır.
yanakta doku eksikliği bulunan erkeklerdir. gamzem var demek aslında tıp terminalojisine göre doku eksiğim var demektir yani. hatta erkek-kadın çoğu insanın cerrahi operasyonla yanağındaki o dokuyu aldırarak gamze sahibi olduğunu duymuştum. konuyla alakası yok ama bazı kadınların da belinin ortasından doku aldırarak bel gamzesi yaptırdığını duymuştum. * kadınlarda çok güzel dururken, erkeklerde erkeğin çocukluk dönemi geçtikten sonra sevimliliğe pek ihtiyacı olmadığı için ileri yaşlarda herhangi bir artı sağlamayan durumdur. nerden biliyorsun diyenlere bir erkek olarak iki yanağımda da gamze var ama henüz bir faydasını göremedim şeklinde cevap verebilirim.
Her iki yanağında, ya da tek yanağında gamze olan erkeklerdir. Nedense ya çok çekici, ya da yakışıklı olmaktadırlar.

Gamze midir onları hoş gösteren?
ne kadar şirin onlar laflarına maruz kalan erkeklerdir. arkadaş ben şirin falan olmak istemiyorum kusura bakmayın. fikirlerinizi kendinize saklarsanız sevinirim. evet.
süphesiz ki kizlara daha sempatik görünen erkeklerdir.
çok iticidirler. * yeşil göz ve gamze erkekte olmaması gereken özelliklerdir.
(bkz: ölürüm sana)
Her zaman daha karizmatik olan erkeklerdir.
Not:övünmek gibi olmasın bendede var.
--spoiler--
gamzeli erkekler gamzesizlerden kaç adım önde bilmiyorum ama gamzesizler burdan görünmüyor.
--spoiler--
gamzesiz erkeklere nazaran daha gamzeli olan erkeklerdir. *
Gamze bazı insanlar gülümsediğinde yanaklarında, alttaki et nedeniyle, oluşan derideki görülebilir çukurdur.

Ölü hücrelerden dolayı yanakta çökme meydana gelir.

nitekim bilimde yüzde kusur olarak geçen bu ayrıntı ,şöyle bir adama denk gelindiğinde ; görsel kusursuz erkek arayan kızın bile kusura bakmayacağı ayrıntıdır.