bugün

Dokuzuncu nesil nick değiştirmiş yazar.
Ağır zekasız yazarımsıdır.Bana kompleksi diyerek kendini kara listeye yazdırmıştır.3 kuruşluk zekanız ile (bunu yazarken bile güldüm) benim gibi üstün zekalı birine yanaşmayın,parmağınızın ucunu yakarak başlamayın yanmaya.
Çiçeği burnunda troll. Arka arka 20 tane Aleyna tilki'li başlık açıyor, bir tanesinde bile tanım Yok.

Benzer konularda arka arkaya 3-5 başlık açtık diye tematik modu kullanmadığımızdan ötürü 10 dakika içinde çaylak yapan moderasyona özledim. Şimdikilerde zerre iş Yok.
özel mesajın her hangi bir şekilde ifşa edilmesi çaylak sebebidir.

bence sen kollanıyorsun.
chplilerin akplilikle,
akplilerin chplilikle suçladığı,

düzenli olarak hem chp’ye Hem de akp’ye Giydiren yazardır.
Çomarların korkulu rüyasıdır.
şu iğrenç, mide bulandırıcı giriyi giren, yazar müsvettesi.

görsel

ülke bu yazarın attığı benzer twit yüzüne, chp/akp demeden bir olmuşken, hala böyle ahlaksızca ve iğrenç bir giri atma cesaretini nereden buluyor, cidden inanılmaz.
Abileriyle nasıl konuşması gerektiğini öğrenmesi gereken 9. Nesil çaylak.
Polemikçi-popülist çomarların kıçına sözleri bi güzel sokup çıkarttıktan sonra da çomarlara “bu bok kerhanecinin boku” dedirten yazar.

Sabah akşam, Türk milletine söven Aziz Nesin’e tapan, Türk düşmanı onun bunun çocukları gelip, içimizdeki irlandalılara edilen sözleri “aaaa bak tüm Türklere şöyle böyle diyor” algısı yapan zavallı köpeklerin havlamasına yol açan yazardır ayrıca.

Siz havlamaya devam edin sikikler.
Maşallah, sözlükteki kerhane dölleri olan piçleri iyi tanıyor.
Kendisi gibi düşünmeyen insanlara “yobaz” , “çomar” vs. gibi haraketlerde bulunan zihniyeti bozuk radikallere “yobaz” ve “çomar” dediği için,

söz konusu kişiler tarafından “bözö hokorot ödömözsön” gibi tuhaf söylemlerle güldürürülen yazar.

(bkz: çomar denildiği için havlayan Kemalist).
ulan o ter kokunla hangi karı yanaşır sana.
milliyetçi görünümlü aktroll.
isminin hakkını veren bir yazar petyr baelishle aynı sinsiliğe sahiptir.
bırakın kendisi sorsun kendisi cevaplasın.
tarihin tozlu raflarına karışan faşistçik. uluya uluya gitti rahmetli.
Dünden beri sürekli aynı tip siyasi entry giriyordu, nihayet biri formata aykırılığı tespit etmiş.
dmden herhangi bir konuda tartışınca konu ile ilgili başlık açıp isim vermeden laf sokmaya çalışan bi tip. ifşacı gibi görünüyor.

bi de bu zamanında uçmuş, hangi mod niye geri getirdiyse pişman olup kendi elleriyle tekrar uçuracaktır yakında.
Muhafazakar demokrat. Yeşil kemalist.

Bir de gelip bana kemalist deyip hakaret etmiş.

Entrylerinde radikal dinci tarikatçılar vs diye salya akıtarak müslümanlara saldıran bir zevat.

Bir de islam soslu yapıyor islam düşmanlığını. Ucuz troll.
sapına kadar Türkçü ve devletçi yazardır.

chplilerin akplilikle,
akplilerin chplilikle suçladığı,

düzenli olarak hem chp’ye, Hem de akp’ye Giydiren yazardır.

Çomar bükücü.

(#42862049).
Çomarın ta kendisi çıkan orta yolcu yıkık. Düşünme yetisini kaybetmiş, ne yazdığından habersiz yazan bir tip. Hala silmemiş hakkımda zırvaladığı yazıyı.
game of thronesu fazlasıyla özledim söyleyeceklerim bu kadar.
Sözlükteki bazı yazarlara saldırıp karşılık bulamayan printer.
ciddi sıkıntıları olan yazardır. kendisine bir abi tavsiyesi ; üzerine vazife olmayan yerlerde çapının yetmeyeceği yazarlara aklınca laf sokmaya çalışma. lafı yer yer oturursun aşağıya sonra üste çıkacam diye g.tünde ayı bağırır böyle. sizin makarnacı tayfadan da medet umma boşuna onlarda maalesef yetersiz zeka düzeyinde olmalarından dolayı ancak basit algı oyunları kasar dururlar sana faydası olmaz onlarında.

siz siz olun kendi çapınızın el verdiği sularda yüzün. her denize girilmez malum.
sözlük internet sayfasında racon kesmek isteyen sanal kabadayıların kuyruklarına basmış bir yazar.

Kafayı siyasetle bozmuş çomarların önüne kemik atmayı çok iyi becerir.

Edit:
Tek hesabım budur. Zaaaa.
bu hesap ikinci hesabımdır. sözlük moderatörlerinden 2.hesabımı silmelerini rica ediyorum.
Hem muhafazakar, hem de kerhaneci.

Güzel kafa amk.

Tanım: 1 adet sik kafalı japon askeri.