bugün

Numarasını paylaş .
Sözlüğün anasını sik belki evlenirsiniz.
bir soru.
sabahtan beri evlenmemeniz için, kadınların ne kadar iğrenç varlıklar olduğunu size anlatmak için açılan başlıklardan, girilen entrylerden sonra bu soruyu sormak için çok yanlış bir ortam olduğunu düşünüyorum.
burada aşk böceği olsan terlikle ezerler lan aasdasdas.
Gözü tok mu onu öğren istediğin kadar aşık ol kadın acgozluyse ne versen doymaz.
Önce tanı. Tanımadan sadece hislerinle davranırsan sonuç hüsran olur. ilgilendiğini belli et, karşılık alırsan açılabilirsin. Sevgililik döneminde tanıman lazım onu. Beraber vakit geçir. Ancak sonra evlilik için karar al.

Etraf ayrılıp boşanan insanlarla dolu. Çağımızda çok zor bir müessese evlilik.
Topukla.
siktir git, koşarak uzaklaş.
Sözlüğün en büyüklerini al yanına, kızı istemeye git.
Valla düğün için bizi davet etme mümkünse kardeş. Altın aldı başını gitti. Paranın durumu da belli. Valla borca girerim. Mutluluklar size.
ne yapacağını bilemem ama. bende bir kızdan darbe yeyince şirinlik abidesi gibi gözüken bir kızı gözüme kestirdim. ama kız bana bir iyi iki kötü davranıyor felan. arkadaş ortamında durumu anlattım kızı tanıyan bir arkadaş abi senden iyisini mi bulucak ha oda iyi biri beklediğin hata dediler en sonda benden büyük biri dedi iyi biri yürübe kim tutar sonra gülay ın cesaretin var mı aşk a şarkısının etkisiyle iyice gaza geldim ve kıza açıldım bir ağzıma etmediği kaldı işin kötüsü şimdi ne yapsam beni yanlış anlıyor selam versen suçlusun, vermesen suçlusun. sonra birileri ile tanıştım kızın iyi biri olmadığını kurban mı kesersin bilmem ama verilmiş sadakan varmış dedi.
sonra olayı kız arkadaşlarıma anlattım dostum sen malmısın bu bildiğin egoist narsist kaşarus kezbanus dediler. bir aşk böyle boktan birşey aklın tatile çıkıyor. iki erkekler olarak ne kadar uyanık olsak merhametimiz bizi saf yapabiliyor. en iyisi kızlara danışmak.
https://galeri.uludagsozl...b%C4%B1kt%C4%B1m-1879264/
kaç kaç kaç.
Şimdi onu kırmak ve kaybetmek için elinden geleni yapabilirsin. Genelde olan bu çünkü.
bakalım o seninle evlenecek mi asıl soru bu.
Doğal davran

görsel
bulduğun gibi bırak.
Evlenme, evlenme, evlenme.
interrail falan yapın ne bilim.
getir de analdan gireyim sen de izle.
galiba demişsin, sktrt.
Buldugun yerde birak. Ters istikamete dogru kac.
ilk önce ağzınıza sonra burnunuza su verin. Yüzünüzü yıkayın. Güzel bir şekilde havluyla kurulayın. Sonra gene düşünün. Sağlıklı karar verirsiniz çünkü o ara. Evet.
Evlen o zaman bize ne soruyorsun.