bugün

Evet değerli arkadaşlar, amacım kesinlikle Galatasaray ı kötülemek değildir. Bilakis onları defansları hakkında bilgilendirmek ve takım savunmasına takviye yapmaları konusunda yönetime baskı yapmaya davet etmektir.

Ve değerli arkadaşlar sanılmasın ki amacım Galatasaray defansının rezilliği konusunda kamuoyu oluşturup onları ligin son haftalarına girerken hedef tahtasına oturmaktır.

Amacım net. Defansınız kötü. Hocayı ve oyuncuları değiştirin.

Şimdi ne oldu da bunları yazdım. Gs takımınız ligin bitimine 5 hafta kala 34 gol, son 2 maç kalan Türkiye kupasında 11 gol ve özellikle buraya dikkat şampiyonlar liginde 19 gol yemiş. Ne yapar? 60 yapar.

Bu affedilir bir şey değil. Takdir sizin.
(bkz: allahını seven defansa gelsin)

beter olsun ibneler.
Sanane amk sanane , sanane ulan biz 60 gol yemişsek ve daha da yiyeceksek. Sanane bizim defanstan sanane. Sanane ulan bizim teknik ekipten. Sanene ulan sanane!?

Diyesim geldi.
Defansif zaaftir.
Vay arkadas su adamlara bak eleştiriye bile gelemez olmus. Adam istatistiki veriler ile defans anlayisinin kötü olduğunu yazmış, ne var bunda?
Gayet efendice, düzgünce dile getirmis düşüncelerini.
Ama yanlis yapmis, kufretmeliydi bence. Burda sadece o dilden anliyorlar.
Herhangi bir istatistik sallanmamistir. Gol sayıları mackolik ten alınmıştır. Onun da ötesinde sezon başından beri Tr de 3 büyüklerin, diğer Liglerde de önemli takımların tüm maçlarını takip ederim.

Kaldı ki atv deki Türkiye Kupası maçlarında ve ntv deki Şampiyonlar Ligi maçlarını izledi herkes. Hele bir ilk Dortmund maçı var ki ooo. Ben bi bjk li olarak kendini silecektim.

Ağlayan gs'lilere gelsin (bkz: yemedik ulan yemedik)
70 gol yemeden defansa takviye olmayacağını bildigimiz icin pek de kafaya takmayacagimiz olay. 70 gol yiyince de "yedigimizden daha cok atiyoruz ehehe" derler yine takviye olmaz. yani kisaca siktirin gidin kendinize başka dert bulun.
gel gör ki muslera en iyi kalecidir denilir.
Aq duklarıma bak, lan evladım galatasaray namağlup ligi ikinci bitirebilen bi takım, hiçbir şeyr şaşırmadın buna mı şaşırdın? Her anlamda ilklerin takımıdır galatasaray.
sorun defansta değil ortasahadadır.

defansa pique-ramos ikilisini transfer etsek yine aynı golü yer

çünkü ortasahamız yok. selçuk-melo/hamit ikilileri ortasahaya yeterince sertlik katamıyorlar ayrıca yalandan basıyolar.

selçuk her maç koşu mesafelerinde ilk 3e giriyor ama benim gördüğüm bütün maçlarda faul almaya çalışıyor korkak oynuyor. yalandan basıyor.
Bu kadar golü kalede muslera varken yemistir hem de. MUslera nin kurtardiklari olmasa neler olurdu tahmin edemiyorum.
güncel Önemli Başlıklar