bugün

en son koreografi ile orataya çıkmıştır.fetö ne alaka amk.
en büyük oyunu hakan şükür aidatları ödemeyerek gerçekleştirdi.
Ne olursa olsun, bu senenin şamiyonu Galatasaraydır.
görsel

fotoğrafın tarihi ;

http://www.trtspor.com.tr...ekiye-ziyaret-157351.html

22.03.2018 yani dün..

kap açıklamasında ise ;

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/670118

bu bildirime göre spk onayı zaten alınmış, alınan tarih nedir? 05.03.2018 ..

görsel

bugün çıkan haberler ise spk'nin onayladığına dair yanlış haberler.
bugün başlayan süreç ;

http://www.hurriyet.com.t...ayda-son-iki-gun-40781956

rüçhan haklarının kullandırılmasıyla ilgili. spk onay vermese sermaye arttırımına zaten bu işlemi yapamazsın. daha evvelde dediğim gibi cahil olmak suç değildir. suç bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaktır.

o resimden sonra alınan bir onay yoktur.
onay 05.03.2018 tarihinde alınmıştır. resimde de görüyorsunuz. burada bol keseden, hatta işkembeden sallamak, bilmeyen insanları kandırma, dahası yalan söylemek, moda olmuş sanırım...
çayda çıra ve lorke lorke.
net bir şekilde oynandığı gözükmektedir.

6 güne 3 maç koyulur mu? kaldı ki cezalarda da bu fark gözükmekte.

şimdi kalkıp bjk ile kıyaslama yapacak da değilim, çünkü adamlar da bir taraftan haklı. tamam querasma'nın cezası az ama caner'i biraz daha zorlasalar öldüreceklerdi ama yine de emsal olaylar üzerinden bakınca galatasaray'a ciddi cezalar veriliyor ve maç günleri çok adaletsiz. fikstüre bakan bunu rahatlıkla görür.

bu özellikle terim'in başa gelmesiyle çok daha belirgin bir hal aldı. tamam kardeşim terim'i seversin sevmezsin. kaldı ki paracı yönünü ben de sevmiyorum, taktik bilgisinin yetersiz olduğunu hep savundum ama sen gerekirse istifa ederim diyen bir adama istifa ettirmeyip 4-5 gün sonra kendin görevine son veriyorsan bu adam da o tazminatı çatır çatır alır.
lorke lorke ve bir ara da çayda çıra diyorlar. kim tenezzül eder galatasaray üzerine oyun oynamaya.
iddia olarak ortaya atılan şeyleri izlemeden tartışmadan kabul ediyorlar. birbirlerine karşı kendi maçlarındaki hataların hiç o kadar üstünde durmuyorlar. galatasaray aleyhine onlarca hata yapılıyor. 3 maçta 4 kırmızı yedi bu takım, 10 maç hocası, 20 maçtan fazla futbolcuları ceza aldı pek çoğu da haksız. galatasaray hep tek başına.

galatasaray'a karşı ciddi bir ittifak söz konusu.
algı, yalan, çarpıtma gırla..

bizim ortadoğu ülkesi olmamız ve alt sınıf insanların futbol kitlesini oluşturmasından kaynaklanıyor.
yemin ederim bazı insanların neyin kafasını yaşadığını anlamakta zorlanıyorum artık. ulan tüm hayatını afrikanın balta girmemiş ormanlarında yaşamış adamı al getir. 1 ay anlat futbol nedir kuralları nedir. sonra dün akşamki maçı izlet adama yorumlattır maçı. o bile" amk böyle futbolunda" der kabilesine geri döner. hala buradan mağduriyet çıkartanlar var.

hayatım boyunca hiç fanatik taraftar olmadım hiç galatasaraya beşiktaşa kin beslemedim. avrupada her zaman ikisini de desteklerim hala. olabildiğim kadar objektif olmaya çalışıyorum ama şu geçen sene ve bu sene galatasaray taraftarının kendisini soktuğu durumu aklım kaldıramıyor artık. yahu bir şey yanlış ise bir kerede yanlış deyin lan. bu kadar mı zor bu amk cümlesini kurabilmek ? eleman dün akşamı aklayabilmek için fenerbahçeye verilen penaltıları anlatıyor. ne alakası var oğlum onunla bunun ? fenerbahçeye 3 penaltı verildi diye rakip takım oyuncularını bıçaklayın sahada sarı kart bile verilmesin öyleyse hakkınız.
algı; konyaspor'un penaltısı verilmedi.
yorumcular pozisyonu tartışır. bünyamin gezer, deniz çoban vs.vs. yorumcuların %90'ı: "diagne'nin eli yapışık, topa doğru bir hamlesi yok, top da yön değiştirmiyor, penaltı değil abartmamak lazım"

ama sosyal medya hala yıkılıyor.

dün akşamki kırmızılar.. futbol yorumcularının çoğu kırmızıları ve penaltıyı doğru olarak yorumluyor. kaç tane köşeyazısı yazıldı, ama sosyal medya aynı..

bir halt olmaz bunlardan, kudura kudura kendilerini 50 senedir avutuyor bunlar.
2 yılda 3 kupa getirmiş oyunlardır. Mağdur edebiyatından bıkmadınız mı? Takımınız top oynamasın transfer bitirmesin rakibi hakem biçsin sonra bizim üzerimizde oyunlar dönüyor. Yav he he. Evet.
hala cevap yetiştiyor embesiller yahu. daha entry girmesini bilmiyor kalkmış millete laf yetiştiriyor bıdı bıdı. darıcadan primatları alıp getirsen sizden daha akıllı daha ahlaklı olurlar. entry girmeyi de becerirler en azından. ne saksafonlar var ülkede ya biz bir de suriyelilere çemkiriyoruz sktirin gidin diye. onlardan önce bu kaz kafalıları yollamak lazım. galatasaray şampiyon olunca size de kurdele takacaklar savunun siz ipnelikleri bol bol.
Bunlar Falcao transferini yaptırmamak için Ali koç’un Devreye girdiğine inanacak kadar acayip tipler. Bu adamlarla futbol konuşulmaz.
yanlışsa herkese yanlış.
galatasaray'a yapılan yanlışta hüseyin göçek ve halis özkahya nasıl onore edilerek hakemliğe geri dönderildi gördük.

allah'ın sopası yok.gs'yi ezen hakemlere sahip çıktınız şimdi de hakem diye ağlıyorsunuz.
mehmet demirkol, rıdvan dilmen, deniz çoban ve ahmet çakar kayserili oyuncuların kırmızı kartlarının doğru olduğunu söylediler.

biraz daha bekleyelim neler yazılacak çizilecek.

ama sosyal medyada, angut fanatik vatandaşlar arasında bu maç 3 kırmızı maç olarak kalacak.

takımının 20 dakikada 3 penaltısını sıvazla (ki ben dahil bu sözlükte penaltıların 2'si doğru diye entry girdim)
galatasaray'ın son 15 dakikada kendisinin 1, rakibinin 2 kırmızı gördüğü maçı algı yap.

sizler ahlaksızsınız.
galatasaray hepinizin sinirlerini bozdu.
fenerbahçe ve beşiktaş'a yenilen anadolu kulüplerinin başkanları, maçta aleyhlerine bariz bir şekilde hatalar yapılsa dahi ağızlarını açmamakta veya göstermelik ufak tepkiler verip ona da sonrasına pişman olmaktalar.

ancak galatasaray'a yenilen kulüp başkanları lehlerine bariz hatalar yapılsa dahi kendilerini parçalamaktalar.

örneğin kayserispor başkanı 30 ağustos 2019 tarihinde oynanan maçta 3 kırmızı kart yediklerinden dolayı kendini parçalayıp tehditler savuruyor. ancak hangi kartın yanlış olduğunu kimse tartışmıyor. veya galatasaray'ın sayılmayan gollerini, kayserispor'un attığı ikinci golü kimse konuşmuyor. emre mor'un yediği kırmızıyı kimse konuşmuyor. sadece ve sadece 3 kırmızı çıkmış.

yaz döneminde fenerbahçe ve galatasaray'ın talip olduğu futbolcuları fenerbahçe'ye peşkeş çeken başkanlar gördük zaten.

(bkz: vedat muriqi)
(bkz: deniz türüç)
(bkz: mevlüt erdinç)

bunlar tamamen organize kötülük. ligin ilk haftasında fenerbahçe ilk 25 dakika içerisinde 3 penaltı kazandı. gazişehir kulübü başkanı adil sani konukoğlu'nun kendini parçaladığını, televizyonlara çıkıp hakem vurmaktan falan bahsettiğini, bu ligin bitmeyeceğini söylediğini falan duyan oldu mu? veya diğer kulüp başkanları konuş arkandayız diye gazişehir başkanını neden aramıyor ama kayseri başkanını arıyorlar?

bunların, bunlardan kastım 17 takımın kardeşliğini bildiri kardeşliği olarak nitelendirebiliriz. galatasaray, adalet herkesin ihtiyacıdır dediği zaman hakemler hata yapabilir şeklinde bildiri imzalayıp, ilerleyen haftalarda hakemlerin tabiri caizse ağızlarına ederlerken unuttukları bildiri.

zaten tff başkanını tanımayan yok. aslını herkes biliyor. mhk başkanının, ali koç'un taşeron elemanı olduğu da ortaya çıktı. medya ve sosyal medya, para nerdeyse orda. hem medya üzerinden hem de sosyal medya üzerinden sahte gündemler oluşturuyorlar, sonra kendileri de inanıyorlar.

yani dün fatih terim istifa hashtagini açtıranlar, hakemlerle kol kola gs hashtagini açtıranlar ve rıdvan dilmen'i televizyonda ağzını yaya yaya konuşturanlar aynı kişiler. organize kötülük bu.
pek çoğunun maçı izlemediği de belli. yalnızca futbola ilişkin genel cümleler kurarak ahkam kesiyorlar. bir kısmı ise maçın heyecanıyla, biter bitmez gelip burada ana avrat küfürler ediyor.

pozisyonları tartışan, analiz eden, kuralları hatırlatan, bilinçli ve sakin bir şekilde bir şeyler anlatmaya çalışan genelde galatasaraylılar.
Kayseri baskanı 1 puanlık gaassaraydan puan almamız imkansızdı zaten dedi.
Oyun böyük evet.
görsel
şu maçtan sonra gs gol atana kadar maç uzatıldı dediler ya la haahaha. işte böyle algılar.
görsel
Dün gorduk rakibe 3 kırmızı, olmayan penalti.
sezon başından bu yana nihat denen fenerbahçeli başkanın altından çıkmaktadır.

bizde takım olarak mayıs ayında hepinizi tff binasına doğru domaltıp şampiyon galatasaray diye bağırtmassak namert olsun.
2 yıldır oynanan oyundur

her maçtan önce anadolu kulübü başkanı açıklama yapar
derki galatasarayi yeneceğiz.

pfdk habire hocaya ceza verir.

bjk tutar falcao transferi ile ilgili galatasarayi uefaya şikayet eder

daha neler neler...
Oğlum hepinizin üstüne oyunlar oynanıyor.

Şizofren misin?
Ya Bi siktir git kardeşim.
güncel Önemli Başlıklar