bugün

yıldız oyuncuların geseye gelmek istememesindendir.
Tam finansal fair play diyeceğim aklıma sabri'ye verilen paralar geliyor.
Podolski yazanları bize göstermiştir. Podolskihihihihi. Hadi onu geçtim, kendilerinde olmayan oyunucuyu dahi transfer etmişler gibi yazıyorlar lan. ibrahimoviç diyen var yani. Bizde de şey var o zaman, robben'le hulk'u transfer ettik. Aziz başkan istiyor bunları, aldık saydık o zaman, bizdeler.
Kimlerle muhattap oluyoruz amk.

Edit: arkadaş utanıp entrysini silmiş. Az da olsa utanmaları var demek ki iyi iyi.
gesede oynayacak yıldız bulamadığından.
Parası olmadığından. Ya da tranfer ettikten sonra ödeme yapamadığı için giden futbolculardan.

Bir de sabri izin vermiyormuş. Onun onayını alıyorlarmış.
Cunku fakir.
bilal kısa'yı, sabri'yi, jem karacan'ı, burak yılmaz'ı yıldız saydıkları içindir. ayrıca taraftarları kulup yöneticilerine kızacaklarına fener'in beşiktaş'ın transferlerini eleştirirler. işte bunlar hep;

(bkz: galatasaray dan nefret etme nedenleri)
formalarındaki dört yıldızla yetiniyorlar galiba.
Her yerimiz yıldız oldu canım ondan.
çünkü gerek yok.

tahminimCe parasını seneye saklıyor.
galatasaraylıların bilal kısa ve abuzer uzun gibi yıldız transferleriyle yanıtlayacağı başlık.
paraları yok fakirler diye cevap verilmesi gereken soru.
Çünkü yeryüzünde sabri Sarıoğlundan daha büyük yıldız yoktur. Ve gs takım için dengeleri gözetir. Allah belanızı versin, istifa edin.
nedeni türkiye'deki yanlış fransfer politikalarıdır. beşiktaş yaptı aynısını sıkıntıya girdi zor toparladı, galatasaray yaptı aynısını böyle eli kolu bağlandı. fenerbahçe yapıyor aynısını büyük ihtimal onunda başı ağrıyacak.

siz hala yıldız isterüq diye bağırın . portekiz takımları yıldız yetiştirerek milyar dolarlar kazansın.
fakir fukaralıktan. evet.
Para yok napak yani, gülüyonuz ama sonunuz ayni.
Ya size ne aq,sizin yildizlari da gorduk, ayrica olm siz niye bu kadar malsiniz AMK ya sinirleniyorum bu malliginizi gorunce , malsiniz olm çok net yanı.

Sifirsiniz.
Sanmıyorum ama hayatta başarılar.
jem karacan ve bilal kısa gibi iki süperstarın yeterli olacağındandır.
o degil de fenerde persi ve nani var. bjkde q7 gomes. gsde wesley muslera poldi var. neyin havasini yapmaya calisiyorsunuz?
fırtına öncesi sessizlik. yok lan şaka. para yok amk. bir de bu uefa kriteri mriteri çıktı, gerginiz.
fırtına öncesi sessizliktendir. yok lan şaka. para yok amk. bir de bu uefa kriteri mriteri çıktı, gerginiz.
finansal fair play den fena derece de ağzı yanmış olmasından dolayıdır. bu sezon podolski den daha üst seviye bir oyuncunun galatasaraya geleceğini sanmıyorum.
gelecek yıldız bulamadığındandır.
tam finansal fair play diyeceğim aklıma sabri'ye verilen paralar geliyor diyeceğim aklıma ikinci entry geliyor.
yıldız oyuncu almaya paraları olmadığı için.