bugün

Artık keyif vermeyendir. Rutine bağladı amk her hafta her hafta.
onu yapıcam bunu yapıcam ben en iyisiyim deyip hiçbir şey yapamayan adamın düştüğü komik durum gibidir.

(bkz: rüzgar eken fırtına biçer)
kabul ediyorum fenerle dalga geçmek daha zevkli ama şu anda önceliği galatasaraya veriyorum malum ligden düşecekler iyice acısını çıkaralım.
Biz büyüklere yakışmayan harekettir. hani ne bileyim gidin daşşak geçin dalga geçmekte neyin nesi? hem bir takım 14. sırada diye dalga mı geçilirmiş amına koyim? ona bakarsan bucaspor 16. sırada gidin onla dalga geçin. neden galatasaray? anlam veremiyorum sizlere.. yapmayın amına koyim, onların uefa kupası var :(
Bu ülke sınırları içindeki herhangi bir spor klübü taraftarının yapamayacağı önermedir.
(bkz: Eşşekler adam olur bu fener adam olmaz)
(bkz: kurt kocayınca köpeklerin maskarası olurmuş)
şu sıralar yapıl-a-mayan transferler yüzünden sözlük kullanıcıları tarafından her futbolcunun altında 'galatasaray'ın ilgilendiği futbolcu ya da yeni transferi' yazılıyor artık, düşünün.
galatasaray'ın zerre umrunda olmayan davranıştır. o tarih, o mazi, o başarılara sadece saygı duyulabilir.
gassaray hakkında abartılı konuşmaktır. zira bir gün işler ters gittiği zaman aynı duruma düşmek de var işin içinde.
kurt kocayınca itin maskarası olurmuş. birde dönde götünle alay et vardır. söylerdim ama sözlüğü foruma çevirmek istemiyorum.
türkiye'de yapılması hazımsızlıktan başka birşey değildir, çünkü türkiye dahilinde en fazla başarıya sahip olan takım galatasaray'dır... ama barça'lılar gelir, taşşağını geçer o ayrı, saygımız var...
aziz yıldırım' ın galatasaray başkanlarına elini sıktırmasıdır.

bükemediğin eli sıkacaksın,başkanın gibi. * *
ata yadigarı 100 yıllık eğlence..
(bkz: fenerbahçelilerin galatasaray kompleksi)
dozunda tutulduktan sonra galatasaraylı dostların da tebessümle karşılayacakları davranış şekli.
gülme komşuna gelir başına durumalrından yıllardır fenerle dalga geçtik ama ne oldu şimdi onlar şampiyonlar liginde biz uefa da durumumuz meçhul fenerin ise geçen seneden kazanmış olduğu bir özgüveni var, böyle olunca da artık dalga geçenler onlar oluyor her fırsatta bir laf sokabiliyorlar artık, bizimkilerin şu ana onlara laf yetiştireceğine adam gibi işler yapıp doğruyu bulmaları eski güzel günlere dönmeye çalışmaları lazım çünkü 2002 den beri ne yaptıkları belli değil haliyle galatasarayla dalga geçmek normal bir durum oluyor.
bugün saat 19.00 a kadar kendilerince geçebilirler fenerbahçeli zatlar zira gruplarındaki takımları iple çeken milyonlarca insan olacak ve yine onlarla oynanacak maçların sonuçlarını.
geçerim arkadaş. neden diye sormaya bile hakkın yok. geçerim dalgamı ama galatasaray'la değil seninle geçerim, galatasaraylıyla geçerim. sen fenerbahçe'ye türkiye kupasını alamadığı için her lafı söylüyorsan, uefa kupasını aldıktan sonra kendini her sene avrupa fatihi ilan ediyorsan, fenerbahçe'yi rakip kabul etmiyorum naraları atıyorsan ve bunun üstüne gidip leverkusen'den 5 yiyorsan, elediğin takım alt tarafı partizan diyip tromso'ya, steaue bukreş'e eleniyorsan geçerim dalgamı arkadaş. neden diye sormaya bile hakkın yoktur.
görevi maça gidip 90 dakika bağırarak takımını gazlamak olan taraftarın, maçta çekirdek yerken uğraştığı hede.
galatasaray ile dalga geçeceklerine kendi dalgalarına bakmaları gereken insanların gerçeleştiği saçma eylemdir.
ac milan ile dalga geçmek gibidir.
yok artık, bunu da mı görecektik şaşkınlığını bünyeye yaşattıran durumdur... neden dalga geçelim şampiyonlar liginde devam edemediler diye, ya da maçtan önce fenerbahçe için o kadar atıp tutarken şimdi hiç birinin konuşamıyor olmasıyla neden dalga geçelim..? yok yok, kedidir kedi...
abesle istigaldir. adamlar 8 sene once sampiyon oldu yahu, ne laf atarsiniz galatasaray a. parasiz kalmis, adalari batmis, pek cok parasini fener e yedirmis olabilir ama basarilidir galatasaray.
fenerbahçe taraftarı için orgazm anında yaşanan keyifle eşdeğer olan durum.
cami duvarına işemektir.