bugün 1448 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

güzellik yarışmasında am var dediler geldik demek

 1. 7 -1
  aslında ben bu başlığı, " güzellik yarışması jürisinin am var dediler geldik demesi " gibi şekillerde düşünmüştüm ama. zall sağolsun, 50 karakteri senelerdir 55'e çıkartmadığı için böyle ıkına ıkına başlık bu hale gelmiş olmaktadır.

  evet, güzellik yarışması denen organizasyona seyirci olarak katılan abazan erkek bünyenin uzatılan mikrofonlara, " beyfendi merhaba. güzellik yarışması hakkında neler düşünüyorsunuz ? " şeklindeki sorudan sonra vereceği alternatif cevaplardan biridir.

  he şimdi şu çıkmasın. " ulan şimdi sen bunu söyledin. inci sözlük güzellik yarışmasına zirve düzenleyip bunu yapar. " şeklinde şeyler olmaz. ama olursa da açıkçası anlamlı olur. zira oraya giden bütün erkekler karıyı kızı kesmeye gidiyorlar. ya ne için gideceklerdi ?

  (bkz: am var dediler geldik)
  #9457013
 2. 0 0
  yarışmanın sunucusunun binlerce kişi önünde bir seyirciye sorduğunda bu yanıtı alması daha komik ve şaşırtıcı olacaktır.
  #9457826
 3. 1 1
  (bkz: inci söylemlerini uludağ ya satmak)
  #9457830
 4. 1 -1
  am var dediler geldik yar??k çıktı geri kaçtık
  #9457841