bugün

(bkz: fx-82ms)
ingilizce effects kısaltması
(bkz: sound fx)
(bkz: Forex)
nvidia firmasının ürettiği geforce ekran kartı serisinin geforce 4 ile geforce 6 paket grubunun arasındaki seri. bir nevî geforce 5. bünyesine 3dfx teknolojisini kattığı için bu uzantıyı almıştır.
d smart 7. kanalda yayın yapan tv kanalı
Böyle bir de film var.
Film hileleri ve özel efekt uzmanı Ronny Tyler, oldukça gerçekçi öldürme, yaralama sahneleri düzenlemekte, maskeler plastik canavarlar yaratmaktadır. Bir gün, adalet bakanlığı görevlileri yanına gelir, bir "rica" da bulunurlar. Verdiği ifadelerle hayatını tehlikeye sokan mafya babası Di Franco'nu görünüşte öldürülmesini düzenleyecektir. Böylece Di Franco'ya hayatını başka bir kimlikle sürdürmesi olanağı sağlanmış olacaktır. Ronny, pek te istemeden işi kabul edip suikasti yapar, ama hemen ardından bakanlık görevlileri peşine düşer. Adamın gerçekten öldürüldüğünden kuşkulanan özel efekt uzmanı, oyuna getirildiğini anlamıştır. Hem devletten, hem de mafyadan kaçarken, bu durumdan kurtulmanın yollarını aramaya girişir.

Robert Mandel'in ustalıkla kotardığı, eğlenceli ve sürükleyici gerilim filmi "F/X", türün bilinen temasının, zekice bir çeşitlemesini sunuyor. Suçsuz biri, karanlık güçlerin ağına, dolayısıyla karmaşık ve tehlikeli bir ortama düşer. ronny, peşindekilerden kurtulmak için film hilelerini sıralarken, gerçeği ve özel efektleri birbirinden ayırmak güçleşiyor. izleyici, gerilim ve hareket sinemasının içyüzüne bir bakış atma olanağı buluyor.

Yönetmen : Robert Mandel
Senaryo : Robert T. Megginson, Gregory Fleeman
Görüntü : Miroslaw Ondricek
Müzik : Bill Conti
Oyuncular : Bryan Brown, Brian Dennehy, Diane Verona, Cliff DeYoung, jerry Orbach

1985 ABD Yapımı, 109 dakika
digitürk te epeydir yayın yapan dizi kanalı. ekseriyetle diziler veriyorlar fakat alt yazıları kim çeviriyorsa bi zahmet gitsin bi türkçe öğrensin. sürekli ve ısrarla aynı hatalı çevirmeleri devam ettiriyor.

neyden değil, neden olacak evladım.
(bkz: l oreal studio fx)
artık teledünya dijital platformundan da izlenebilecek olan kanal.
üst üste my name is earl ve simpsons veren, beni benden almış kanaldır.
gündüzleri e2 "kadın programları", cnbc-e "ekonomi" yayınladığından dolayı, o saatlerde izlenebilecek tek kanal. inanılmaz dehşetengiz programları olmasa da, sırf ellen degeneres dallamasından başka opsiyon verdiğinden dolayı takdir edilesidir.
nascar yarışlarını yayınlayan kanal.***
bir amerikan kanalıdır.

sons of anarchy'yi yayınlamaktadır ve 4. mevsimini istemiştir.
vaktiyle kaçırılmış dizileri yakalamayı sağlayan e2 tarzı bir kanal.
dünyanın en iyi havalı tüfek markalarından. *
http://www.fxairguns.com/
fox tv'nin bünyesindeki bir kanal. yabancı dizi, sitcom ve programlar yayınlar. içeriği genelde erkekler içindir.
aynı zamanda matematiksel bir fonksiyondur kendileri. calculus I dersinin ilk haftasında sınıftayken, hocanın söylediği ifade: ef of eks. haliyle garip geldi ilk önce, f of x demeye çalıştığını sonradan idrak ettim.
bu aralar the walking dead'i sayesinde izleyebildiğim için saygı duyduğum kanaldır. battlestar galactica'yı da unutmamışlar sağolsunlar. *
infinity modeli.
filmleriyle tv nın karşısından ayrılamadığınız kablolu tv kanalı...

fx has the movies...

http://www.fxnetworks.com
digitürk'te standart paketle izlerken birden daha çok para ödemen gerek bana moduna girip durup dururken bir tarafını kaldırmış kanalın adıdır.
zaten ben seni sadece Antropolog bir karakterin olduğu Bones dizisi için izliyordum.
iyisi mi sen şimdi git daha çok para verenin ol !
alçak !
orgdaki fx(1,2,3,4,5,6) ferah sesler barındıran kümenin ismi.
"Efeks" diye okunan bir sözcük. Nvidia ekran kartı. Bir dijital platformda kanal adı.
digiturk rezletinin farklı bir boyutu, kanalı durduk yerde paralı yaptılar. cnn international ın ve bbc worl un digiturkte paralı olması garabetine eklenen yeni bir rezalet.
kanalmış.