bugün

mesajlaşma fırsatı bulduğum hoş sohbet bir yazardır. kurduğu cümlelerden yeni nesil yazarların da kaliteli yazıp, adamakıllı tartışabileceğini düşündüğüm yazardır. ayrıca yazdığı dil üslubuyla beni şaşırtmıştır; yedinci nesillerin iyi yazanlarından. koştur koştur sözlükte!
arayıp tarayıp haberli ama habersizce bulduğum yazardır. ayrıca sohbeti de alır başını gider yazarıdır. hoşgelmiş efenim.
ya süper ironi yapıyor ya da ciddi ciddi dilek önder hayranı.
zamanında dilek önder denen yazarımsı sayesinde bir hukukumuz olmuştu kendisiyle. sonradan internetin modern insana sunduğu nimetlerden faydalanıp şans eseri tanıştık. hala faceden oldukça ürkütücü mesajlar yazıp beni gerse de resmine bakınca ılımlı bir insan olduğu anlaşılmakta. yakın zamanda fotoğraftaki kişiliğini mesajlara da yansıtması dileğiyle.. *
eğlenceli, sıkışınca konuyu değiştiren, arada sağlam laf sokan -yedim ordan biliyorum- yazar işte. bir de dilek önder hayranı *
kaliteli, yazdıkları okunası yazar. mutlu mutlu sözlükte gezinip, yine sözlük homofobisinin ne büyük boyutlarda olduğunu keşfetmeye çalıştığım bir anda mantıklı entryleri gözüme çarptı ilk önce. Daha sonra, açtığım bir başlıkta salaklığımı ironik bir dille eleştiren entrysini okudum. hemen takılayım dedim; kendisine özel mesaj atma suretiyle bir güzel bulaştım. kendisini pek sevdim; oysa daha tam tanımıyorum bile. Hoşgelmiş. Gerçekten gerekli bir yazar. Gereksiz olanlarla ise fazla uğraşmamasını tavsiye edeceğim ona. canını sıkmasına değmez.
üşenmeyip bütün entrylerime seri artı oy veren bir melek, sayesinde kalkan kıçımı hava yastığı olarak kullanabileceğim. sarılıp öpmek istiyorum kendisini telatabies olmak istiyorum. artı oy vereni bol olsun, sağolsun.
iyi yazardır, kültür patlaması yaşamış, düşünceleriyle en deli felsefecilere taş çıkartan bir yazardır. hastayım hastasıyım.. hayatımın biricik manasıdır.. her yazısı takibe değerdir. kelimeleri kullanışı insanı kendinden geçirmektedir.. nancy'dir,papatya'dır.
kemalist, kaliteli yazar. severek takip ediyoruz.
canım yazardır canımcım yazardır canım benım yazardır.. * evet evet mukemmel yazardır. burdan yetkılılere duyuralım o zaman operım ben opnu canımın taaaa içi yazardır. *
kız olduğunu tespit ettiğim yazar.**
(bkz: bir kıza sözlük yazarı olduğunu söylemek/#9353067)
müzik zevkine olan güvenimden dolayı, bana armağan ettiği / edeceği bütün parçaları severek dinleyecek olduğum yedinci nesil yazardır. sağolsundur, varolsundur * .
(#9933970)
ince görmüştür. belki de tek ince gördüğü entry denilebilir. yazdıklarına bakarsanız 5. sayfadan öncesine gidemezsinizdir. Bayar , sıkar. bayan meydan larousse olabilir.
(bkz: ahmet mithat efendinin zevcesi)
insandır. hem de feci derecede "insan"dır. Kaliteli, açık fikirli, hodri meydan taş bir hatun. şimdi bu son kelimemden buralar dolup taşmaz umarım. Neyse yukarıda yazılmış olduğunu gördüm. Bir şey olmaz herhalde... *

seni seviyorum. Gey olmasam kapında köle olan heriflerden biri de ben olurdum korkarım ki. Öpüyorum seni.
entryleri de kendisi de gayet iyi olan yazar.

sevilir ki bu.
birgün doğum gününüz kutlanacaksa bunu bu yazardan isteyin. diğer tüm kutlamalar onunkinin yanında sönük kalacaktır. facebooktan yaptığı müthiş gönderiyle artık apayrı bir yere sahiptir gönlümde. duvarı kapatmama nedeniyle şu anlık yok olmuş olsa da o enfes gönderi, zihnimden asla silinmeyecketir. *
evlat olsa bu kadar sevilir dedirten yazar. aramalara son verilsin bulunmaz hint kumaşi bulunmuştur.
tespit ve tavsiye insanı. her eve lazım.
#10170947 no'lu entrysi yüzünden sözlükçüler tarafından bayan yazar olduğu deşifre edilmiştir. allah kendisine sabır eylesin. *

edit: imla.
2010 a onla girdim bu durumda 2011 e onbirle girmem gerekiyor ,
şimdi ne desek bir fazlası olacak ,o yüzden bir şey diyemiyorum
nice birilerine ,onlar iyiki varlar .
sospetto'nun canıdır. sabahlara kadar içip eve geldiğimizde kurduğu diyaloglarla beni benden almıştır. iş birliği halinde çok hızlı margarita bardağı araklar.*. uyurken haber vermeden şehir dışına çıkarırsanız ağzını bozabilir*. uzun lafın kısası hem güzel hem sevecen hem alkol düşkünü daha ne olsun değil mi ama ?
editçil: bunu niye eksiledin ki şimdi ? insanlar garip hocam ..
seviyorum kendisini. eğlenceli, esprili ayrıca taş gibi hatun. kezban değil kesinlikle *
duyduğuma göre amuda kalkıp rakı içiyormuş. *
pabucumu dama atmış, peygamber devesi'ni unutmuş yedinci nesil yazardır. şahsına teessüflerimi sunar yeni şarkılar dinlemek istediğimi saygılarımla bilgilerine arz ederim. *
efendim iade-i ziyaret yapmazsak olmaz. çok eğlenceli, coşkulu bir karakter olmasının yanı sıra müzik sevgisi ve çoğu durumda müziği kullanarak çözümler üzerinde çalışması... eööööaaaaa yeter amına koyim! süper işte bu insan. eğlenceli lan, daha fazlasına ne gerek var?

birlikte düzenleyeceğimiz zirve organizasyonuna katılmayıp telefonla canlı bağlanacağımızı ve mekana koyacağımız gizli kamera sayesinde zirveye gelen herkesi fişleyeceğimizi belirtmeyi unutmuş.

rakıyı susuz içer, pembeyi sever. tabi bu da duygusuz olduğu anlamına gelmez. ;)
güncel Önemli Başlıklar