bugün

Benim babaannemde bu kitabı okumadı. Sorun da kitabı okumaması değil açık açık yalancılığıdır.
Bi de bonbon ne demek ileri kültürde bi lakap çeşidi mi?
Gerçek mi?

yazın dünyasını iğfal eden gündemi işgal eden zat.
Dinle insanları sömüren iblisler den daha çok bu kadını konuştunuz.Sizin de ağzınıza sıçayım.
abla önce sıçtı, şimdi de sıvıyor. bu malların milyonlar kazandığı ülkedir türkiye işte.
son açıklaması bizi daha da dehşete düşürmüştür.

"sabahattin ali'den özür dilemek için telefonunu bulmaya çalıştım ama bulamadım."

ablanın bir demans testi yaptırmasında fayda vardır, bence çok geç kalmasın...
saçmalamıştır.
(bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)
sosyal medyada dalga konusu olması doğal tabi. hiç şikayet etmesin bence.
"edebiyat severler daha merhametli olmalıydı."
sen Sabahattin ali yi kotule. kotulemekle kalma, hatani kabul etmeyip cahil cahil konuş ve özür dileyeceğine "odoboyot sovorlor..." diye millete sakso çekip merhamet dilen. sie. kimse senin orospuluklarini dinlemek zorunda değil. yaşından başından utan.
biraz önde bir radyo programına canlı bağlanıp kendisini eleştirenlere saydırmıştır. bir edebiyat öğretmeni ölmüş anneme küfür etti dedi.
cahil bir kadın. bugün canlı yayında sıçmıştır resmen. 3 sene önce seda sayan'ın programında kürtajla ilgili yorumları insanın ağzını açık bırakmaktadır... bir de demez mi adam mı öldürdüm hırsızlık mı yaptım diye. doğrusu sadece katilleri ve hırsızları eleştirmek değil mi ?
bu kadının bu kadar aptallık sınırlarını zorlayacağına inanasım gelmiyor. ya konuşacak konu bulamadı ne yapsak kâr diyor ya da bilemiyorum.. yani diğer konuşmalarına bakınca öyle pek de düşünmeden konuşan birisi değil gibi. aksine ne yaptığının farkında olan birisi gibi. verdiği izlenim en azından. yalnız bilgili değil, düşünerek konuşan diyorum yanlış anlaşılmasın.
kadın hakkındaki kendi genel fikrim ise bu magazinci olmanın gereği midir bilmem ama dedikodu tarzı içimi bayıyor şahsen. her şeyi ben bilirim havaları yayılıyor simasından ve kelimeleri seçiş tarzından ama magazinci kimliği dışındaki başka bir kimliğini de görmek isterdim ön yargılı olmaya gerek yok lakin yaptığı işe yakışıyor diyebilirim. tarzım olmasa da. insanlar para kazanmalı sonuçta.s
bir de utanmadan "1943' te madonna var mıydı?" diye soran sunucu.

görsel
insan bu kadar mı cahil olabilir detirten yorumcu kılığında uzaylı.
Amacına ulaşmıştır. Tebrikler...

Bırakın aptal desinler sen arpadan haber ver.
okumadığını söylese bir nebze cahilliğine verilebilir, fakat bütün konuşmanın üstüne diğer arkadaşına diyor ki: 'ben bu kitabı okudum fakat sana tam olarak anlatamam, anlamazsın.' gibi bir şey sıçıyor, çok fena çok.
tv8de aramızda kalsın adlı programda okumadığı halde sabahattin ali'nin kürk mantolu madonna kitabına yorum yapıp şarkıcı madonna'nın hayatını anlattığını sanan medya cahili.
diğer sunucularla yaşanan southpark sessizliği..
http://cdnvideo.sozcu.com...JTv0EcHj/madonna_1080.mp4
sabahattin ali'nin Kürk Mantolu Madonna isimli eserini, şarkıcı madonna zanneden televizyon programcısı.
şu sıralar tv8 de aramızda kalmasın adlı programın sunucularından birisi.
antipatik ve ukala tavır sergileyen kişi nasıl olur sorusunun vücut bulmuş bünyedir. bilgisizliğini laf ebeliği ile geçiştirmeye çalışıyor. bilmiyorsan, sus, tekrarlama başkalarının dediklerini.
funda özkalyoncu katıldığı proğramlara yazar diye katılan kadın. gerçi yazmış olduğu saçma ,sapan bir kitabı var okudum ama reklamını yapmak istemedeğim için kitabın ismini ismini yazmayacağım.

bi zamanlar sıkı bir cem ceminay takipçisi olarak çok net biliyorum ki bu kadıncağız cem in proğramına telefonla bir iki kere dinleyici olarak bağlandı ve hiç unutmuyorum ilk yorumu acun ılıcalının göbek deliğinin çok dışarda olduğu yönündeydi. bu yaptığı sikimsonik tespit üstüne sabahın köründe acunu aradılar, acun'da sen kimsin kardeşim diye bastı fırçayı funda hanıma.

ukalanın önde gideni, kocasının bunu şutlaması kadar normal bi durum yoktur o derece.

bir iki telefon ile proğrama bağlanan funda hanım bir müddet sonra cem ceminayın yanına konuk oldu, derken partneri oldu ve derken yılların kurt radyocusu cem ceminay ı beğenmez oldu. cem ile yolları ayırdı.

en son geçen gün bi radyo kanalında sesini duymam ile radyoyu kapatmam bir oldu.

ayrıca ses tonu vs sinir ötesi bi kadındır.

(bkz: bonbon funda)

durduk yerde nerden aklıma geldi amk. gerildim aksam aksam.
kendini dolu, kültürlü ve sempatik göstermek adına komik duruma düşen, sürekli bir kendini beğendirme kompleksi olan bir kadın. ekranda ve radyoda denk geldiğimde zapping sebebim.
Esi tarafindan defalarca aldatildigi halde esini birakmayan kadin.
Hatta esinin sevgilisiyle yemek yedigi yere gidip onlari gordukten sonra oradan sessiz sedasiz cekip giden; iliskisini kurtarmak icin hic sesini cikarmayan ve esini kendisine dondurmek icin caba sarfeden kadin.
Funda hanimin bir algilama sorunu oldugunu dusunuyorum, yaziyor konusuyor ama ici bos.
Cok bilgili, kulturluyum diyor ama kullandigi bazi kelimelerin ne manaya geldigini bilmiyor.
Yazilari imla hatalariyla dolu. Kafasindan gecenleri anlattigini saniyor ama anlatamiyor, algilayamiyor...
Kendisine yapilmasini istemedigini baskasina yapiyor.
Elestiriye tahammulu yok!
Bana antipatik geliyor.