bugün

sabah kanka modunda takıldığın bünyeyi akşam bafilemeye verilen amerikan sıfatı.
olabilecek en zor ve en doğru ve muhteşem ilişki türüdür. kadının ve erkeğin sahiplenme ve aitlik hislerinden tamamen sıyrılıp bir ilişkiyi tanımlayan menfaat durumunu olabilecek en optimum düzeyde tanımlayıp yaşadıkları bir ilişkidir. gelişmiş bir algı ve anlayış düzeyi gerektirir.
ıssız adam tipli, duygusuz o. ların ve o. çocuklarının yapabilecegi türden düzüşme modeli. ilk kez uyduruyorum bu cümleyi, ahanda buraya uyduruyorum, zinalı mastürbasyon bi nevi.
(bkz: fuckbook)
yozlaşmış kültür endüstrisinin en yeni mamullerinden biri. bulmak çok zor değil. ihtiyacınız olan kaşar oranı yüksek bir modern orospu ile kişiliksiz bir yavşak genç. zor değil zor değil. hem de günümüzde hiç zor değil.
eksiye düzenleme: onlardan birisin sanırım?
Nefs itibari ile iyi, ahlak itibari ile kötü birşeydir. Kavramların boyutu tartışılabilir; onun için fuck buddy.!
(bkz: fuckbuddy ye siz diye hitap etmek)
gavatlığa argüman uydurmaya çalışan mezhebi geniş arkadaşlarımızın bulduğu isim.
(bkz: bi buldurun abiler)
kadın için: orospunun para almayanı.

erkek için: erkek için farketmiyor zaten hepimiz biraz fuck buddy değil miyiz?

çok fena ayrımcı bi entry oldu lan. ama en feministi bile hak verir heralde. seks bi kadın için özel olmalıdır bence. akşam gel sikişelim nedir olm. biriyle düzenli yap minaki.
(bkz: chuck buddy)
hazır burda yapılmışı var:
(bkz: fuck buddy)
seviştiğin adammış işte nedir yahu fuck buddy ne lan 328374 tane başlığın içinde bulundu, babası maç izlerse bu fucker la modern oluyormuşmuş tövbe alaam sabır.
türkiye'de kaka olarak görülen ilişki türlerinden biridir. sevgiliyle uğraşmak istemeyen bünyelerin yemek-içmek gibi olan başka bir ihtiyacını karşılıklı olarak karşılaması için girilen, yaşanılan ilişkidir. herkes "tü.. kaka" der bu ilişki için. "arada duygu yok abi. ne o mastürbasyondan farksız" der. iyi git sen mastürbasyon yap! zaten olay arada duygu olmamasıdır, başta dedik ya sevgiliyle uğraşmak istemeyen kız veya erkeğin yaşamayı kabul ettiği ilişki türü diye. ben de biliyorum duygu olmadan mükemmel bir şey olmayacağını. cinsel ilişki de ya iki beden birlikte olur, ya da iki beden bir bütün olur. senin sevdiğin vardır birliktesindir ve arada duygu olur, bütün olursunuz. lakin bazılarımız uğraşmak istemiyor, birine "canım" demeyi istemiyor. sen bu ayrımı, yani iki bedenin bütün olması veya iki bedenin birlikte olmasını ayırt edemiyorsan o senin problemin. kendi problemin yüzünden bir ilişki türüne bok atma.
pompiş dostu. böylece kızlara itici gelmez.
her yönüyle arkadaşını tanımış yatak dostu buddy.
alabilecegini alip, alamayacaklarinin pesinden gereksiz yere kosmayan adamdir fuck buddy benim gözümde.

memlekette fuck buddylerle sohbet etmek gibi bir huy türemis. oysa ki fuck buddyligin özünde "ben sikerim, gerisine karismam" yatiyor.

yine de, yanina uzandigimiz orospuya bile kirayi zar zor denklestirdigimizi söylemek degil mi icimizden gecen arada bir?

ne bileyim be ya hu...

verilebilecekler sinirli oldugunda, üzerimize yapisan arada bir.
belinizin kuvveti ile ilişkiniz arasında doğru orantı vardır.
tam anlamıyla bir ne gam var, ne kasavet durumudur. ne dır dır çekersin, ne abuk subuk tarihleri aklında tutman gerekir. ne gittiğin yer, saatin kaç olduğu, yanında kim olduğunun hesabını verirsin, ne cemi cümle sülalesini çekmek zorunda kalırsın. sürekli olmasa da aslında belli bir dönem için pek çok kişinin hayali olan bir ilişki türü*. alışkanlık yapma ihtimali varsa da, partner bulmanın zorluğundan dolayı genel bir hayat tarzına zaten dönüşmez, dönüşemez.
diğer arkadaşlarından söz edebileceğin deşarj aleti gibidir. ama kanlı canlı olanından.
bir de e-buddy var ama onun bu konuyla alakası yok.
keraneden kesin bulursunuz. önce oraya bakın.
sözlükte bolca vardır. aramaya inanmasanız da olur.
herkesin çemkirdiği fakat kendilerinde bir tane olsa sevinçten göbek atmalarına sebep olacak kişi.
sözlükten beni bulabilirsiniz, yeter ki özel mesaja inanın. lakin bolca değil bir tane. *
(bkz: bizi birbirimize fuck buddy ettiler kardeşim/#8220031)