bugün

anlam verilmesi zor, ezikimsi bir ilişki türüdür.
alan memnun veren memnun usulü alışveriş.
aşıkım rap rap aşıkım rap rap!
yaşamak istediği cinselliğe aşk kılıfını kullanmadan mertçe paylaşımda bulunan kadın-erkek eylemi.
hak edene kat ettiği ilgiyi gösterme biçimidir.
(bkz: looking for a hot twink)
Bir çeşit tatmin olma arkadaşlığı. Eğer bu kişi başka şehirde ise, maliyet gerektiren meseledir. Ve genelde bu tarz ilişkiler, en fazla 5 sefer tekrar eder.
haftada bir kez görüşmeden fazlasının zararlı olduğu, seks partneri.
destekledigim arkadaslik bicimidir. ciftler sadece karsilikli ihtiyaclar icin biraraya gelir ve ihtiyaclar giderildikten sonra herkes yoluna gider. ayda 2bulusma yeterlidir kanimca. trip yok mesajlasma yok ikide bir arama yok kiskanclik yok huzur var.
Aranıyor.

Aranan: erkek.
Yes you can, but i am not buddy.
Fuckboddy degilde lovebody lazim bize.
Benim bakış açıma göre çoğu ilişki tek taraflı ya da çift taraflı olarak bu düzeyde aslında. Hemen celallenmeyin bir dinleyin.

Seks için bir dünya seviyorum, bir ömür seninle olmak istiyorum yalanları söylenmiyor mu taraflar birbirine rol kesip yaşayacaklar tükendikten sonra yollar ayrılmıyor mu? Ne farkı kaldı bu ilişki tarzından. En azından taraflar daha dürüst ve bir sürü saçma sapan şeyle uğraşılmıyor amaç açıkça itiraf ediliyor yani. Ha bana göre değil o ayrı ben ikinci gün bağlanır götü başı dağıtırım.
Bırakın böyle basitlik akan işleri allah aşkına, kendinize de mi saygınız yok?
Bunu kim icAt ettiyse onun anasini avradini sikeyim. Ovup durmayin lan sunu.

Tanim: bok gibi bi sey. Bilmeseniz de olur.
maslow abimiz seksi;yeme ,içme,barınma gibi bir ihtiyaç olarak tanımlamıştır. Bu ihtiyaçların doğru düzgün ve doğru yollardan giderilmemesi durumunda insan pek çok gayrı ahlaki davranış sergiler. aç kalan çalar, açıkta kalan rastgele yerlerde barınır. seks ihtiyacını doğru yollardan gideremeyen kişide yanlış yollara gidebilmekte yani sapıtabilmektedir. peki fuck buddy'lik yanlış mıdır? kişiye göre değişir bu durum. aç olan iki insanın olanaklarını birleştirip ihtiyaçlarını başkasına zarar vermeksizin gidermekten başka bir şey değildir. Yoğun bir duygu beklenemez, rol yapmanızı gerektirmez, temel hedef karın doyurmaktır.
Merak edilen şeydir. Ama çok iyi bence iki taraf da anlayışlı olduktan sonra karşılıklı yarar ilişkisi var.
Aramızda garip bir iletişim mevcut. Genelde kendisi arıyor, ayda 1 2 sefer de ben arıyorum. Otelde buluşuyoruz genelde, ama tabi evlerimiz var, dış mekan, araba, sinema salonu vs.

Sevgililik değil, çünkü ruh yok odaya girer girmez birbirimize saldırıyoruz. Bunu öyle ciddi bir şekilde yapıyoruz ki sabah olduğunda sanki plastik kadınla sevişmiş gibi hissediyorsun.

Ha kendi açımdan şöyle bir şey var, kendisi oldukça güzel, mevki olarakta benden bir kaç tık önde benim gibi birisi ile sevgili olur mu? Bilemiyorum, ama umurumda da değil.

(bkz: this is business)
"Aşk yoktur libido vardır" ın başka bir tezahürü. Artık bu kavram 'lovebuddy' ile kavramsal bir mücadele içersindedir. Aşk kazanacak!
Gunumuz iliskilerinde aradigini bulamayan ben cogu zaman bu tur iliskilerde buluyorum sevgililik kavrami salt kendi egosunu oksatmak olan hanimlar sayesinde sanirim bende sirazemi kaydirdim.Mutlumusun bu tur bir iliskide derseniz anlik hazlar icin dusunuyorsak evet ama gelecekte bu yaptiklarimdan pisman olurmuyum emin degilim.
Çükümü, kimin altına yattığı belli olmayan bi kadına seferber edemem.

Bi erkek için bu durumun eskort çağırmaktan tek farkı ücretsiz olması.
Bir tür seks ilişkisi. Karşılıklı saygı olması gerekir. Kimse kimseye karışmamalı bu ilişkide.
dünyanın en güzel ilişkisi. hem oturup kahve içerken sıkıcı gerçeklikten soyutlanıp kahkahalarla eğlenebiliyorsun, hem de seks yaparak birbirinize zor zamanlarınızda huzuru bulmada yardımcı oluyorsun. bence sonsuza dek sürmemeli (fazla güzel çünkü) ve bu şey yeniden yaşandığı zaman nasıl bir daha bırakılabilir gerçekten bilmiyorum. cidden tadını alan her iki taraf için de kopması zor bir ilişki.
Olsa da silksek...
Ulan olsa bir tane keşke şöyle sarılıp elleyebileceğim eli yüzü düzgün bir tane kız..
(bkz: hayatımızı kaydıran seçimler)

görsel