bugün

fuck mı buddy ?
hayatımın her döneminde hayatımda en az 2 tane bulundurduğum kadınlar sayesinde sevdiğim durum.
iki çiftin de kendini sadece tensel uyumla savunduğu ilişki türüdür.
Çok uzun süre ilerlemesi durumunda normal sevgili moduna geçilmesi olasıdır.
birbirine aşık olmayan bireylerin aralarında duygusallık olmayacağı konusunda anlaşıp yanlızca seks yaptığı, normalde arkadaş gibi takıldığı ilişki türü.

karşı olmasam da bana göre değil.
nasıl yapıldığını merak ettiğim buddy. ne yani şimdi saçma sapan aşk muhabbetleri etmeden, bana trip atmadan pahalı kafelerde günlerce buluşmadan sadece sevişecek miyiz. vay aq bilen biri anlatsın şunun ufkum açıldı yeminlen.
Çağırıyorsun geliyor, vuruyorsun gidiyor.
Türkiye'de imkansızdır diyenleri ilk olarak biraz daha sosyalleşmeye davet ediyorum.

Gelelim asıl konuya: fuck buddy'nin kelime anlami çok nettir. Seks arkadaşı. Burada öncelikle anlaşmalıyız.

Ülkemizde sanıldığından daha fazla yaygın olan bu ilişki türü ile ilgili yaşamayan herkesin aklında birtakim soru işaretleri vardır. Aslında kadınlarda bu soru işaretleri daha fazla söz konusudur.

Erkekler kadinlara göre daha düz ve daha sonuç temelli canlılar olduğundan genelde fuck buddy türevi bir ilişkiyi reddetmezler.

Kadınlar ise şahsi görüşüme göre erkeklerden çok daha fazla bu tür bir ilişkiye yatkın canlılar olmalarına rağmen, genelde erkeklere güvenmediginden bu tip bir ilişkiye bulaşmazlar.

Peki buradaki güven nedir?

Kadınlar sevişme öncesi birkac güzel söz duymak ister, seviştikten sonra oturup kahve içmek ve belki biraz muhabbet etmek ister, iltifat almaktan hoşlanırlar. Ancak bunu yaptığında senle sevgili olmak istiyor anlamına gelmez bu. Sadece güzel ve kaliteli zaman geçirmektir kadınların derdi. Fakat bunu anlayabilecek bir potansiyelde olup olmadığımızı test etmeleri gerekmektedir.

Kadınlar, fuck buddy olduğunuzda sürekli kendilerine ilgi gösterilmesini de istemezler. Zaten bu tür bir iliskinin temelinde de bu vardır. Kimse kimsenin sorumluluğunu taşımak zorunda degildir. Ha an gelir bir taraf digerine destek olur, beraber bir sorunu çözerler ya da herhangi bir konuda yardımcı olur. Bu tamamen iyiniyet esaslıdır. Hiçbir taraf bunu yapmak zorunda değildir.

Kadınlar kendilerine nasıl davranilacagini da kestiremedikleri için yine bu tür iliskilere mesafelilerdir. Kaba saba ya da dengesiz bir adamla sadece sevişmek icin birlikte olmak ona en özelini açmak pek makul değildir. Haliyle kişiliğini ve nezaketini bildikleri bir insan olursa yine bu tür bir ilişkiye sıcak bakabilirler.

Bu ilişkide taraflarin olgunlugu da cok önemlidir. Belli şeyleri zihninde oturtamamış kişilerin bu tür bir şeye bulaşması pek makul değildir. Her iki cinsiyet açısından da bu böyle.

Ayrıca genel olarak begendiginiz ama asla aşık olamayacağınız biriyle bu iliskiye başlamanız önemlidir. Hayat gorusleri açısından, fikirler açısından size zıt birini tercih etmeniz yine bu iliskiyi saglikli yürütmenizde önemli rol oynayacaktır. Çünkü böyle olduğu takdirde iki taraf da aşık olmak gibi bir durumla karşı karşıya kalmayacaktır.

Özet olarak eğer iki taraf da yeterli zihinsel olgunluga erişmişse gerçekten karşılıklı huzuru sağlayabilecek bir ilişki türüdür.

Not: erkek.
Bir kere böyle bir durum yaşadım ve sonucunda türk kızından bekleneceği gibi işi duygusala bağlamaya başladı. Bizim toplumumuzda malesef sevmeden sevişilmiyor ve iş mutlaka o noktaya geliyor. tecrübeyle sabit.
sürekli beraber olmaktansa, arada bir beraber olmak, karşılıklı çıkarları maksimize etmeyi sağlar.
Fak badi, ivet.
Bana yaramayacağı için uzak durduğum ilişki türü cinsi münasabette bulunduğum birine zamanla bağlanırım duygusal bir bağ olur onun için sevgili olayı en iyisi.
dilimize tam olarak çevrilmesi mümkün olmayan kelimelerdendir. şimdi ne diyeceksin, vurucum mu diyeceksin, yoksa erkek arkadaşım mı diyeceksin. çok karışık bir durum.
Tekirdağ'da bir tane olsa hiç fena olmaz diye düşündürten ilişki şeysi.
Zor zanaat. Yani uyumlu biri olmalı. Sadece vuruşmak değildir mesele. Seksten önce veya sonra vakit geçirirken uzak hissetmeyeceğin memnun olacağın biri olmalı. Bir de bağlanma sorunu olmayacak kişiler olmalı. Kimisi bağlanıyor yav.
(#35505882)

Zamanında anlattık bunları.
no relationship. no emotion. just lie with.
En sevdiğim arkadaşlık biçimidir.
Sözlükte arıyanların bulamama sonucu sol veya sağ eliyle eyleme devam ettikleri bilinmektedir.
vay amk böyle şeylerde varmış harbi harbi adam iş ilanı gibi yazmış resmen, kırsalda büyüyünce farklı oluyo harbiden, fayda mı zarar mı bilemedim??

(düşüyo mu la harbiden böyle?? düşüren varsa sölesin harbi harbi)
Ankarada ve çevre illerde yaşayan 18-68 yaş arası, nefes alabilen her kadından, evli bekar farketmez. Beni bulun. Evet.
bana da mümkünse 2 acılı adana.
fokbadi

bir ilişki türüdür.
(#36198986) cehennemde öyle yanmayacaklarının garantisini verebilirim. ayrıca yanıp yanmayacakları bile hala ve hala belli değil.
uzun süre devam ettirilmesi zor bir ilişki biçimi. genelde kısa süreli kaçamak ilişkileri (işin içinde üçüncü kişiler olmayan ama çevreden ve aileden gelebilecek eleştirilerden çekinilen) olsa gerektir.
sıla'nın şarkısında geçen sözü akıllara getirmiştir.
sevişmek herkesle aynı mı sence ?