bugün

erkek için çok lezzetli bir yemek gibidir. Ne var ki her yemek gibi bitmeye mahkumdur ve çok yendiği taktirde mide bulandırır.

kadın için ise hayatının en keyifli cinsel deneyimlerini yaşadığı ilişki tipidir.
Zor gun dostudur.
(bkz: duck buddy)
minumum o çocuğunun batıdan alıp anadolu topraklarına entegre etmeye çalıştığı orospu çocuğu türü ilişki türü. batı illerindee ntegrasyonu tamamlandı ama afyonda durur.
Facebookta Karmaşık bir ilişkisi var yazıyorsa büyük ihtimalle fuck buddysi vardır ve buddye açıktır.
bulursam kacirmayacagim nimet.
(bkz: fuck buddy)

edit: sanırım yanlış bakınız verdim de eksi aldım;

(bkz: yarrak afedersin)

nasıl şimdi?

edit2: valla haklıymışınız. dur bakalım bu tutacak mı;

(bkz: am göt meme)

edit3: oha. debe olcam lan durun bakim başka ne boktan bir bakınız var düşüneyim;

(bkz: jamiryo)
badi çalışan fuck.
sözlükten bulunmaması gereken şey. bu nedir arkadaş bütün 31 ciler karı düşürmek için sözlüğe düşmüş. hayır bütün platformlardan red yemişler, karı, kız için sözlüğe kadar düşmüşler. siz tahmin ne halde olduklarını versen saçını sikicek sikkolar.
fuck body demektir. yani en yakın arkadaşından bir talepte bulunmandır. bir diyalog ile açıklayayım;

x: hey men whats up?
y: not much, you?
x: good.
y: hey, body fuck me please.
x: yeaa of course.

burada sözü geçen fuck body zamanla fuck buddy olmuş. aslında fuck body dir.
Beyinsiz iki bedenin sevismesidir.
Hayat elementi.
arkadaşını tutup kuvvetlice silkme ve kendine getirme durumuyla şekillenen arkadaşlığa verilen isim.
Ortamlarda havalı durmak için yaza evlenmeyi planladığın sözlünden bahserken kullanacağın sıfat,

-abi geçen benim fakbadi ile takılıyorum, kız elimi tutmuş bırakmıyor, aşık mı oldu nedir...

Hadi ordan.
kibarca sevişme kankası/arkadaşı.
argoda sadece sikiş arkadaşlığı.
Birbirlerinin ihtiyaçlarını karşılayan iki güzel insan.
kadın erkek eşitse fuckbuddylik müessesi de kabul edebilir, iki insanın cinsel ihtiyaçlarını karşılamasıdır. tabi erkek yapınca vay koçum kadın yapınca orospu işte burada eşitlik olarak bakarsak normaldir.
aklı fikri sikinde olan erkeklerin uydurduğu kulp.
bir hayır kurumu arkadaşlar.
Buddy'sini Fuck eylemini gerçekleştirebilmesi için cesaretlendirme cümlesidir.

-man, i can't do this
-you can do it, fuck buddy

Gibi..
(bkz: seks yoldaşı)
sevilen ilişki türü. kişilerin birbirine saygılı olduğu, karşı tarafı "sahiplenme", "zimmetine geçirme" mantığı barındırmayan, dışarıdan sanıldığı gibi de "seviştik, e artık siktir git" gibi soğuk ve mekanik olmayan kazan-kazan durumu.
zinacı pisliklerin arkadaşı.
Cinsel bakımdan ihtiyaçlarımızı beraber karşılayıp bundan hiçbir çıkar elde etmeyen ilişki türü.
(bkz: ulu gossip) 'in en sevdiği.
(bkz: bunu anana sorsana delikanlı).
güncel Önemli Başlıklar