bugün

sinek ısırığından, alerjiye kadar geniş etki alanına sahip olduğu söylenen merhem. sadece rivayet, ben denedim bi boka yaramıyor.
sivilce merhemi.
Her evde bulunması gereken yanığa, yaraya, kaşınmaya ve allerjiye kadar olan bütün durumlarda endike olan bir topikal antibiyotik kremdir. ve de etkilidir.
inanılmaz faydalı sivilce merhemi. etkisini çok kısa sürede gösterir.
Bugün denediğim, kullandığım kas açıcı merhem nedeniyle ense kılköklerimde çıkan yaraları iki saat içinde yok etmiş mucizevi şey.
ayağımda 4 delik olması sebebiyle 1 haftadır kullandığım merhemdir. Işe yarıyor iyileştirmese bile ızdırabı azaltıyor. Akmasa da damlıyor.
antibiyotikli pomat, krem olduğundan açık yaraları bile kısa sürede iyileştirir.
kremle göz göze geldikten 2 dakika sonra sol frame karşıma çıkan başlık. bimillah *
Kavga sonrası elim yolunduğu için doktorun verdiği krem.
Zaman zaman çıkan sivilcelerim için iyi gelen krem. Kurutuyor ve iz bırakmadan çabucak yok ediyor sivilceyi. Tavsiye edilebilir ancak kullanmadan önce doktorunuza danışın.
bayadır kullandığım sivilce kremi, çıktıkça sürüyorum ben de pek etki etmiyor sanırım.
üniversiteye başladığım yıl kendimi bildim bileli sahip olduğum yanlış kalem tutma alışkanlığım yüzünden işaret parmağımda kanamalı yaralar/soyulmalar ortaya çıkmıştı. eczaneye gidip parmağımı gösterdiğimde eczacı yaşlı amca bu merhemden önermişti ve parmağımı kısa sürede iyileştirdi.
sonra da ders çalışırken parmağıma yara bandı yapıştırmaya başladım zaten.
o yıl annemin de fırından eli yanmıştı, anneme de sürdük iyileşmesini kolaylaştırdı.
sivilcelere de etkili olduğu söyleniyor, bu aralar çene bölgemi etki altına alan sivilceler için alsam bir zararı olur mu acaba.