bugün

Fetönün işi neden diye sorarsanız tek takip ettiği kişi bir Fetocuydu.
Edit: aktroll gibi yazmış olabilirim eksilemeyin
belli ki yakalandı. yoksa 1 aydır niye yazmasın.
Yakalanmış olsaydı şayet yakalayanlar o hesaptan ben tam bir orospu çocuğuyum diye twit atarlardı bence.
bende aynı tepkiyi vermiştim yakalandı zaar demiştim. ancak 1 kaç saat önce bir haber sitesinde "fuat avni operasyonunda cember daralıyor" manşetini görene kadar.

hatta yahu bu adam yakalan mamış mıydı dedim kendi kendime küçük bi hafıza egzersizi yaptım.
14 Ağustos gibi bir algı operasyonundan sonra klavye münasip bir yerine kaçmış olabilir. Ondan yazamıyor herhalde.
görsel

Ifsa olmustur.
Saka maka cocuga bak butun parti baskanlari ve hulusi akarla foto cekilmis.
yayını kesmiş hesap. nerde o hergün fırtına koparan iddialar.
görsel
https://pbs.twimg.com/media/CrYSfvEVYAEKiwJ.jpg
Şuan hala sessiz olan zaatı muhterem. Umarım içeriye atılmamıştır.
Adamın götünden kan alırlar kamil kan. (bkz: gemide)
Fuat avni tek bir kişiye ait hesap değildir. Konumu da twettlerinin atıldığı yerlerden çok farklı yerlere değiştirilir(!)
En azından gündemi takip etmiş olduğunuzu umuyor, yakşamlar diliyorum.
devlet millet düşmanlarını hackleyen Ayyıldız tim fuat Avni'nin kim olduğunu ve gizli yazışmalarını açıklamış. hala kim olduğunu bilmeyenler için (bkz: Aydoğan vatandaş)
görsel

http://www.ayyildiz.org/a...li-gorusme-kayitlari.html

“FUAT AVNi” YANi AYDOĞAN VATANDAŞ'IN GiZLi GÖRÜŞME KAYITLARI

Yıllardır Fuat Avni’nin kim olduğunu üstü kapalı defalarca yazdık bu bazen haber sitelerinde konu oldu.

Fuat Avni’nin kimliğini bizde biliyoruz devlet de biliyor.Başlıkla Yayınlanmıştı

http://www.aksam.com.tr/e...calisiyorlar/haber-483603

Gerçekte Fuat Avni’nin kurucu beyni FETÖ’NÜN kara kutusu Basri Aktepe’dir. Türkiye’ye MoBeSe’yi getiren Mobese’deki B’de kendi ismidir. Yıllarca devletin içindeki ajanları ile devletin tüm gizli sırlarını ifşa eden bu ekip, darbeden hemen sonra yakalandı. Gerçekte Aydoğan Vatandaş daha önce yakalanıyordu. Operasyon yapılmış, hava limanında ve emniyetteki FETÖ destekçileri ile başka uçağa bindirilerek yurt dışına kaçırılmıştı. Yani 15 dakika ile kurtulmuştu.Burada şunu anlamak gerekir: Devletimizin büyüklüğünü anlamayan aciz aptal takımları “Koca devlet Fuat Avni’yi bulamadı” gibi yazılar yazdı yıllarca. Peki, hiç düşündünüz mü? Fuat Avni biliniyor ve takip ediliyorsa bütün bağlantıları da deşifre olmaz mıydı? Siz olsanız Fuat Avni’yi mi yakalardınız yoksa onunla bağlantıda olan diğer gizli hainleri mi izlerdiniz? Bazen şu FETÖ taraftarları kadar uyanık olsanız diyorum. Adamlar başbakanın odasında ses dinleme cihazı buldum diyor, güven kazanıyor. Hâlbuki onu yerleştiren kendisi. Fuat Avni kurucusu da kendisi.

Şimdi Ayyıldız Tim’in neler yaptığını biraz anlayabilirsiniz Ayyıldız Tim yıllarca birçok insanın FETÖ bağlantısını biliyordu. Twitter da Facebook da başka alanlarda onları takip ediyordu 2012 itibari ile başlatılan bu takip sessizce 2016 darbe gecesine kadar sürdü. Neden sessizce izledik? Çünkü karşımızdaki insanların bağlantıları çok genişti. Ayrıca bu insanlar siz daha bilgisayar nedir duymamışken bilgisayarlı okullarda okuyup mezun oldular. Devletin tüm sistemlerini onlar yapıp kodladı. Yani karşımızda geri zekâlı insanlar yoktu. Bu yüzden her zaman “SESSiZCE NÖBETTEYiZ” cümlesini kullandık.

Türk halkında 15 Temmuz’daki kendine güven sürekli olsa hiç bir ülke karşımızda duramaz. Biz gerçekten kahraman bir milletiz. Devletimiz çok büyük. Devletimiz sadece Türkiye’de değil dünyada at koşturuyor. Bunu bilmiş olsak, bununla gurur duysak, daha güzel olmaz mı? istersek neler başarabildiğimiz ortada.

Biz inanıyoruz ki yakında uçağımızı, helikopterimizi, arabamızı, işletim sistemimizi ve mail sistemimiz dahil birçok şeyi başaracağız. Sadece kendimize güvenelim. Devletimize destek verelim. Bırakın hainler önlerinize geçmeye, sorun çıkarmaya çalışsınlar. Siz yeter ki isteyin! Onları da ezer geçersiniz!
Konumuza geri dönmek gerekirse Fuat Avni ekibi ve Aydoğan Vatandaş’ın bazı gizli görüşmelerine bakalım.Ayrıca Telefon Rehberlerine kadar bizde oldugunu belirtmek isteriz. Bizde bulunan belgeleri noktası virgülüne dokunmadan yayınlıyoruz

FUAT AVNi AYDOĞAN VATANDAŞIN BAZI KONUŞMALARI

Dostum, Vatan'daki haber seninse, Earnest'in konuşma metni burda var. Sizin haberdeki vurgu biraz farklı gibi.

http://www.dailykos.com/s...t-Syria-Syria-Syria-Syria

29 Ağu 2013
Selamlar. Benim degil! Sanirim AA'dir. Kendilerine iletirim ama. Sagolasin.

29 Ağu 2013
Gerek yok Hocam. Metnin tamamina bakilirsa, Tr aciklamasi zoraki bir aciklama gibi geldi bana.

29 Ağu 2013
tamamdir. sagolasin tekrar.

29 Ağu 2013
Üstad merhaba, acaba bu Kılıçdaroğlu ile HEfendi arasında bir görüşme olayı var mıdır? bir talep gelmiş midir? bir breaking new yapsaydık:)

25 Kas 2013
Benim duydugum birsey yok maalesef. Olursa duyulur zaten.

25 Kas 2013
ok. teşekkür.

25 Kas 2013
Hocam bu arada bu bahsettimiz Bulent abiyle hic konusmayin bence. belki ilerde mumkun olur. ilginiz icin cok sagolunuz gercekten.

10 Nis 2014
Hocam, sikintiya duserseniz haberim olsun lutfen. Saglicakla kalin..

11 Nis 2014
C. K gecen hafta beni arayip Ankara'nin kendilerini tehdit ettigini soyledi. Gazete, Hukumetin kontrolune mi giriyor?

06 Haz 2014
emin degilim. senin bildiginden fazlasini bilemiyorum hocam.

06 Haz 2014
Ben öyle anladım. Hayırllısı olsun..

06 Haz 2014
hakli olabilirsin

09 Haz 2014
Bu duruma dusmek cok uzucu.

09 Haz 2014
yazacak yer kalmadi resmen

09 Haz 2014
Aramizda kalsin ama sanirim en bastan muhalif durus belki de taktikti. Taviz vermek icin para koparabiliyor olabilirler.

09 Haz 2014
Hersey mümkündür hocam. Benim aklım etmiyor o kadar

09 Haz 2014
http://english.alarabiya....d-by-Assad-Iran-Iraq.html

15 Haz 2014
kaçırılan türk işçiler alevi dendi bana. öyleyse pek fena. yazmamak gerekir diye düşündüm. milliyet dolaylı yazmış

18 Haz 2014
Anladım. Yahu nasıl cesaret adam oraya gitmeye. Ekmek parası demek. Allah yardımcıları olsun.

18 Haz 2014
Ben inanmayacaksın 96'da ispanya'dan Fas'a geçtim. Saçlarım çok uzundu. Fatiha okuyarak geçtim sınırdan.

18 Haz 2014
yani orada olsa da, 2-3 haftadır bu tehlike ortada, terkedememişler mi diye soruyor insan. ekmek parası akla gelen.

18 Haz 2014
Cok yazik:(

18 Haz 2014
hocam selamlar/ bu paul barrett'in email adresi var mi? 1-2 soru sormak isterdim, mulakatiniz guzel..tsk. benim email: tanir.ilhan at gmail

12 Ağu 2014
Paul_barett@businessweek.com
Selamimi soyle

12 Ağu 2014
tesekkur.. tamamdir

12 Ağu 2014
Ilhan keske konunun TRT icin oldugunu da soyledeydin. Mahcup oldum ve uzuldum.

22 Ağu 2014
Hocam sen neden mahçup oldun ki? Ben bu işi yapan arkadasa senin ismini dahi vermedim. Senin referansini kullanmış olamazlar yani.

22 Ağu 2014
Ilhan, bana TRT icin oldugunu soyleseydin yardimci olmazdim. Ben sana verdim mail adesini TRT'ye degil.

22 Ağu 2014
Yaptiklari paralel haberleriyle TRT'ye
neden yardim etmek isteyeyim?

22 Ağu 2014
haklısın, ben de trt ye değil, benden bu konular üzerine uzman birinin irtibatını o sıralarda benden istemiş arkadaşa yardım için verdim.

22 Ağu 2014
çok ayrıntıya girmek istemedim. bu bir belgesel projesi. haberle falan ilgisi yok. belgeselin çekimi de kesinleşmemiş anladığım kadarıyla

22 Ağu 2014
Bunlar bir araya geldiklerinde Türkiye'deki konular da gündeme gelecek. Ve mutlaka cemaatle ilgili tezvirat da yapacaklar.

22 Ağu 2014
Yahu hocam el insaf! 'bunlar' 'muhakkak'tezvirat yapacaklar ne demek? 1)bunlar değil arkadaşım diyorum 2)belgesel diyorum 3)referans olarak+
kullanilmadin dedim. Ayrica gonderdigin email yanlismis. istersen dene. bunlar online olarak bulmuslar. Adami google yapin emaili heryerde
bunlar halen sizi ikna etmeyecekse kusura bakmayin. ozur dilerim, adres istemekle hata ettim. selamlar.

22 Ağu 2014
Referans olarak kullanilmak degil mesele Ilhan. 1-TRT'ye faydam olsun istemedim. 2-Yukarda soyledigim konu. Kapattim ben. Saglicakla.

22 Ağu 2014
adamin emaili heryerde var. sizin verdiginiz email yanlis. bir faydaniz dokunmadi. bu acidan rahat olabilirsiniz. selamlar.

22 Ağu 2014
Hocam selamlar, anladığım kadarıyla o belgesel teklifinden bir cevap alamamış. Paul ile yapılan mülakat da fragman için yapılmış.
sonucunu haber veriyim dedim. kolay gelsin.

03 Kas 2014
Rica ederim Hocam. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Hassas bir dönemden geçtiğimiz için gereksiz bir hassasiyet gösterdim. Sevgiyle kal.

03 Kas 2014
Farkindayim.hocam. All is good. Sonumuz hayrolsun. Selamlar

03 Kas 2014
Ilhan gecen state department'da Mr. Rathke ile o konusmayi yapan sendin degil mi. Tebrik ederim. TZ'de bir yazi yaziyorum, adin gecsin mi?

23 Mar 2015
Sagol Aydogan. Yaziya nasil uygun geliyorsa benim icin uygundur. Guzel sozlerin icin sagol. kolay gelsin.

23 Mar 2015
Yaziyi paylastim biraz once.

23 Mar 2015
http://www.todayszaman.co...-about-turkey_376092.html

23 Mar 2015
tesekkurler

23 Mar 2015
Baska Turk gazeteci var miydi toplantida?

24 Mar 2015
Ihsan CHA da oradaydı

24 Mar 2015
Soru sorabiliyor mu Ihsan?

24 Mar 2015
Bir de senin soru ve cevabi başlı başına haberdi. Ama görülmedi değil mi?

24 Mar 2015
WSJ'den bir arkadaşım sordu kimdi o gazeteci diye. Tebrik ederim tekrar.

24 Mar 2015
ihsan şu an için yetersiz. kendisi de kabul eder. follow up yapmayı kısa zamanda öğrenmeli. diğer türlü soru sormanın pek anlamı olmuyor

24 Mar 2015
çok sağolun. genelde mit bağlantılı websayfalar havlıyor sorularımdan sonra. ama pek görülmedi bu soru-cevap.

24 Mar 2015
Mesele hem follow up hem birikim hem medeni cesaret. Çok teşekkür ediyoruz. Bu toplantılar haftalık mı oluyor?
Ben tercüme edip herkese mail attım.
Millet biraz da kıskanç..

24 Mar 2015
çok sağolun tekrar. bu toplantılar hemen hergün oluyor. TR ile ilgili soru soracağım zaman gidiyorum. haftada 1-2 kez gittiğim var

24 Mar 2015
Nasıl akredite olunuyor. Kurum yazısı artı Büyükelçilik onayı mı?

24 Mar 2015
basit bir FPC basın kartıyla toplantılara katılınabilir. PErmanent State press badge için dediğine benzer birkaç şart var.

24 Mar 2015
Ok.

24 Mar 2015
Kardesım M.Rubin'in iletişim bilgilerini gönderir misin, belki TZ için birşeyler yaparız..

26 May 2015
Selam hocam, tabi ki: MRubin@aei.org kolay gelsin

26 May 2015
ilhan merhaba..
Bana mail adresini gönderir misin?

19 Şub
Selam Aydogan, pardon: tanir.ilhan@gmail.com -- cheers!

20 Şub
Aldin mi?

20 Şub
Obama'nın günlük programında yer almamış Erdoğan görüşmesi: https://www.whitehouse.gov/blog#today
Foto yok değil mi görüşmeden.

1 Nis
Bir yerlerde bir foto gordum.

1 Nis
Nasıl değerlendiriyorsun?

1 Nis
Yalvarsa.da bir görüşme koparmasi zafer
inanılır give degil. Kimbilir ne söyledi de aldi

1 Nis
Bu incirlik bağlantılı güvenlik sorununu şantaj olarak algılamış olabilir Amerikalılar.

1 Nis
işid in tehdidini öyle mi

1 Nis
Evet. iŞiD'i manipüle edebildiklerini biliyorlar.
Buns koz olarak kullandılar kanımca.
Yani ABD tehdidin kaynağını bilir.

1 Nis
iyi teori. Test etmek lazım önümüzdeki gunlerde. Takip etmek lazim

1 Nis
Evet. Foto vermediyse Obama, bu da önemli. Foto varsa, bunu tepe tepe kullanır Erdoğan.

1 Nis
Foto gordum bir yerde

1 Nis
Hence araya sıkıştırmışlar, bir iki dakikayı geçmemiştir o görüşme.
Senin paylaştığın metin 1 paragraf.

1 Nis
Görüşmenin 45 dak olması imkansız, günlük programı incele, kimi aradan çıkarmış olabilir ki

1 Nis
aksam yemeginden sonra gorustuler hocam
http://tr.sputniknews.com...m_campaign=URL_shortening

1 Nis
anladım ama 45 dak olması mümkün mü

1 Nis
mumkundur bence.

1 Nis
iŞiD kartını kullanmış. Metinden de o anlaşılıyor.

1 Nis
Brookings para almış mıdır Hocam PR-lobi şirketinden?

2 Nis
Ciddi birşeyler aldilar. Tusiad in ricasıyla yapti. Bu da corruption. Konusamiyorlar. Baskı yapmak gerekiyor

AYRICA AYYILDIZ TiM OLARAK BAŞTA FUAT AVNi YANi AYDOĞAN VATANDAŞ ,EMRE USLU, iLHAN TANIR GiBi FETÖ NÜN BEYiNLERiNiN DM GÖRÜŞMELERiNi GÜN GÜN YANINLAYACAGIZ-YAKINDA
ilk kötü sanal kahraman.
Cebindeki bir dolarları tümletirken yakalanmış. Valla düğünümüz var orada saçacaktım demiş.
Geri gelmis bombaliyo gene.
Yeni hesap açmis.

twitter.com/fuatavni_son
Tek kişi değildir.
Hahahaaaa
yazdıkları ile çok kişiyi madur etmiş kişidir. projedir. yağmur gibi bu ülkeye yağan hainliklerden bir damladır sadece. her zaman derim, fetö en büyük zararı kendisine inanan garibanlara yapmaktadır. en başından, en sonuna bu böyledir. herşey süt limanken bu garibanların emeğini ve parasını çaldı. kötü gün gelince de bunları en ön safa iterek yine madur etti. yönetim ise, ilk başta da lüks ve şatafat içindeydi. şimdi de yine şatafat içinde. ah ahmak ihvanlar ah. bir de bu işi allah için yaptığınızı sanmaz mısınız? sürekli allah(cc) tokat vuruyor ama yine aldanmaya devam, yine diğerleri lüks içinde yaşamaya devam... ne denir ki?

aslında bu işin içinde kibir var. ben şu kadar okul bitirdim, ben koskoca paşa oldum, ben aldatılamam, kimse beni aldatamaz... bok aldatamaz. öyle bir aldatırlar ki, böyle sudan çıkmış balığa dönersin. kibrinden yanıp kavrulursun. Hiç sorgulamadın şeriatsizlikleri yaparken? Bu yaptığımız islama uyar mı diye sorgulamadın? peygamber efendimiz zerre ayrılmamış şeriatten, biz niye böyle yapıyoruz demedin? hep bir hikmeti vardır dedin, gözünü kapattın. Şimdi bunların bedelini dünyada çektiğine dua et sen.

allah bizleri aldananların şerrinden korusun. aldanıpta kibrinden hala aldanmaya devam edenlerden eylemesin. tövbe etmeyi ve acizliğimizi kabul etmemizi nasib etsin. kibrin niçin şeytanın huyu olduğunu, niçin cezaların en büyüğü ile cezalandırıldığını anlamamıza yardım etsin yüce rabbim. gerçekten zor imtihan.
Uzun zamandır tweet atamayan melun. Ama hesabı da duruyor hâlâ. Asıl kapak bu herifin hesabını ele geçirip şu fotoyu koyunca olacaktır

görsel
Dün yine bişeyler şaçmalamış hesabından.
O değil de neden hep olay olduğunda piyasaya çıkıyor?
(bkz: sahi bir fuat avni vardı ne oldu ona)
(bkz: muhammed said solak)
abi hakkaten nereye gitti bu adam? korkma titre diye diye gitti adamcaz galiba.
Hayırcıların 'akp'nin korkulu rüyası fuat avni' diye kapalı gruplarda hortlattığı terör örgütü sözcüsü. Sadece Hdp medet ummuyor şimdilik.
Fetöyle elelesiniz diyince de kızıyorlar aq.
korkma titre diye diye göte gelmiş terane.
güncel Önemli Başlıklar