bugün

insanların umutlarıyla oynamayı amaç edinmiş vasat troll.
cehepe'nin bel bağladığı , hdp'nin sırtını dayadığı son balondu.
Korkma titre derken adamı çok yanlış anlamışız ya laaa, adam titreyerek boşalttı en sonunda.
yasiyor mu la bu gavat.
Rezil oldu, zaten saçmalayıp duruyordu kendini yazar sanan bu arkadaş.
bu sefer güldürmedi. kahkaha attırdı.*
annesi ak partiye oy veren troll. Bu olaydan sonra "off kadın lanet olsun sana, niye doğurdun ki beniiii" şeklinde bağırıp intihar etmiştir.
ulan ahahaha dedirten şakirt.

RT fav sayıları azaldı baya.
titremekten geberecek olan sanal yalan.
sanırım ağlıyor şu an.

görsel

içim burkuldu aq bu ne.
hala güzel günler göreceğiz diyor bu dallama, ulan ak parti sikti geçti be.
En azından de'yi ayrı yazıyor.
görsel
bu cemaat ortak hesabına inanan adam en basit tabirle ağır geri zekalıdır.
Sonun geldi yezid, korkma titreee. Olum lan bu hesabı ciddiye alıp harbi harbi üzülenler var.
bence bu hesabı kullananlar çoktan yakalandı fakat hesap aynı jargonla aktif kullanılmaya devam edildi. ara ara gündem oldukça ne yazdığına bakmaya çalıştım, devamlı takip etmedim o yüzden kesin konuşamam ama 17-25 aralıktan sonraki seçimlerde yaptığı tahminle akp gidici diye milleti gaza getirip sonra sandıktan çıkan tabloyla muhalif kesimin umudunu yerle bir eden, enseyi kararttıran fuat avni, ilk başlardaki fuat avni mi acaba diye düşünüyorum.

lan tamam, hadi bu adam bizi gazladı, kandırdı, kullanmaya çalıştı. eyvallah da abi bu hesaptan "yezid tutuştu, yezid çıldırdı, yezid ölüm döşeğinde, yezid kaçacağı ülkeyi seçiyor" falan yazanlar eğer gerçekten cemaatçilerse,,,, düşünebiliyor musun cemaat tabanına attığı kazığı. bizim gibi sosyal medya muhaliflerini hayal kırıklığına uğrattı, kendine kızdırdı, güldürdü falan neyse de lan bunun adetullahtandır bilmemnedir lafına bakan cemaatin tabanı nasıl bir sazanlanmaya maruz kalmışlar, eh abi. düşünüyorum da üzücü yeminle.
götverenin tekidir.
ya harbiden bu adamın her yazdığına inanacak kadar ne yaşadınız? zeka fışkırıyorsunuz. siz avniye tapmaya, halkı küçümsemeye devam edin. halk ta bunun cevabını sandıkta versin.
benim anlamadığım adam ne yazdıysa çıktı. orda bomba patlayacak dedi patladı. herkes inandı bu adama. şimdi gelip buraya yazmayın zaten inanmıyoduk diye.
makarnacıların ortalıgın anasını sikti bu amına kodugumun malı hala yezid falan yazıyor, lütfen siktir git fuat avni.
Bittiğini sanıp sırıtma, bittiğinin farkında değilsin.

demiştir.
Tamda alismistik sana avnicim ya ben artık sabah kahvemle ne açıp okuyacam?
feykimdir silebilirsiniz.
görsel
Artık o da silik. ^^