bugün

halkı silahlanmaya davet eden Selahattin Demirtaş'ı barış kahramanı gibi sunan soysuzun tekidir.
karaktersizin tekidir. buna izin veren de aciz devlettir. bu vatanı kurtardığını sanır ya da öyle lanse edilir, ama bunlar vatan haini bir kaç piçtir. sen şuraya bomba koyulacak şuraya bu yapılacak diye böyle devam et internet sitesinde yazmaya. bakalım ne olacak ileride...
bazı malların okuyup okuyup gaza geldiği cemaat elemanı. bu adam dedi diye hiç bir bok değişmiyor yine ne olacaksa o oluyor. sikmişim fuat'ı da avni'yi de.

şimdi malın biri gelecek bana akpli falan diyecek. ama çok şükür chp'nin adı anadolu ve rumeli müdafaa-i hukuk cemiyeti olduğundan beri chpli'yiz.
medya tarafından yazdığı her şey doğruymuş gibi yansıtılıyor halbuki sadece yazdıklarından doğru çıkanların haberi yapılıyor. nasıl bir oyundur bu anlamak mümkün değil adamlar algı operasyonu yapıyorlar resmen.
Var olsun.
Sosyal medya kahini.
Bana 23 temmuzdan bahsetme.
bana yarın ne olacak ondan bahset.
bir hesap.
yardırmaya başlamış. hadi bakalım. evet.
fetullah gülen tayfasından olduğu aşikardır.

Eğer akp hükümrtinde kimliği deşifre edilirse sonu pek de aydınlık olmayacak olan twitter komplo teorisyeni ve siyasal analizcisidir.
artık olayın cılkını çıkaran kişi veya kişiler.

madem felaket tellalığı yapacak kadar kendine güveniyorsun,
kalk o bilgisayarın başından da engel ol olabiliyorsan.
bu kadar üst düzey bilgiler elindeyse, çaycı veya fotokopici olamazsın.

şu kişi ölecek bu şu olacak. ee sonuç arkadaşım?
kalabalığa çıkamıyoruz sayenizde. sindirildik, susturulduk.
beşir atalay. at fava bekle.
şakirt orospuçocuğunun teki işte. bazı cümleleri, olayları birbirine bağlayışı samanyolu-zaman da yapılan haberlerde de benzer şekilde yapılıyor.
Cemil çiçek diyorum.
Oruspu çocuğunun önde gideni korkak pezevengin teki. Bana kendisine hakaretten dava acarsa çok sevinecek, kendisini kutlayacağım.
ulan yoksa cem uzan reyiz mi diye düşündüğüm adam.
hiç yazılmamış ama tek kişi değildir.

(bkz: xd iksd)
vatan haini olarak bilinir.
siktimin edebiyatçı ajanı.
siktirsin gitsin dedigim adamdir. akp neyse o ve onlar da o. bi fark yok. birbirlerinin cikarlarina dokundukca havlayan kopeklersiniz hepiniz.
bi de hakan fidan cikiyomus. ulan ne gulerim ya.
Orospunun son çocuğudur.
kendisi tek ancak babası birkaç kişi olan sakirtin teki. yazdığı hikâyeleri, sözde tespitlerini okuyunca kusasim geliyor AMK.
Ak koyunları pek rahatsız eden, liderleri tarafından bulana para ödülü verilecek olan sosyal medya fenomeni. Ara ara bazılarını yusuf yusuf ettirerek, belgelerle başlarını yakacağını da gün aşırı dile getirmektedir.
bülent arınç olabilir.
taşşak konusu olmayacak kadar ciddi bilgiler aktarıyor. Doğruluk payı mı? Takip etmeniz yeterli...
güncel Önemli Başlıklar