bugün

(bkz: bülent arınç)
devlet tarafından trollenmiştir.
(bkz: 14 aralık 2014 paralel yapı operasyonu)
cemaati iki gün önce büyük bir zamanlama hatasıyla sokağa döken twitter fenomeni.
akp nin haberdar olduğu biridir. yapacakları eylemleri önceden bildriyorlar. milletin tepsini hafifletiyorlar sonra uygulamaya geçiyorlar.
asıl garip olan, akp hükümetinin bu kadar desteğe rağmen bu kadar güçsüz olup bir ya da birkaç kullanıcı tarafından yönetilen bu hesabın kullanıcılarını tespit edememiş olması.

aslında komik olan bu gariplikten çok. insan gerçekten hayret ediyor.
http://www.internethaber....gunu-acikladi-747518h.htm FETHULLAH GÜLEN OLABiLiR(miş).
yok rte yok abdullah gül yok emre uslu yok başka ülke tarafından kullanılan hesap yok hükümet'in kurduğu bir hesap. bana göre hiç biri değil açık seçik hükümet içinde faal durumda birisidir. bir kaç kişi tarafından yazıldığı söylense de bana göre tek kişidir ama mutlaka beslendiği yerler vardır. bakan, milletvekili, danışman olasılığı çok yüksek gibi görünüyor. ben bu dönemlerde çok sessiz kalan çok fazla ortaya çıkmayan biri olduğunu düşünüyorum.

(bkz: al bir de burdan yak)

(bkz: mehmet şimşek)
hükümetin adamlarından. devletin olaylar gizli kalmasın istediği herşeyi servis ettirdiği adam. tayyibe atıyor eee! o da olayın sosu. bizde bu salak millet olduktan sonra avniler fuatlar bitmez amk...
bülent arınç olabileceğinden şüphelendiğim er kişisi. hiç şüphe çekmiyor, en tepelerde, aynı zamanda ani ve beklenmedik çıkışlar yapabiliyor. birde son yıllarda yaşananlardan pek memnun değil gibi. unutmayınız ki keyser söze'de böyle idi.
içişleri bakanından daha çok bilgi sahibi olan twitter fenomeni.
(#26085005)
Ülkenin senaristidir.
Günümüz egemenlerinin kapalı kapılar ardında yediği her boku bildiği halde kimsenin tanımadığı şahıs.
mehmet baransu olabilir.
bizim yan komşudur.
Tahminimce cemaat üyesi birkaç kişidir.
Tek kişi olmadığını düşündüğüm sahte kişilik. Çakma vatandaş.
Recep Tayyip Erdoğan'ın ta kendisidir. Ahan da buraya yazıyorum.
tamam be benim.
Avanak Avni 2 dir.
davutoğlu en son açıklamasında kendisi için “Bu konularda bazı şeyler var" demiştir. muhtemelen davutoğlu da biz seni biliyoruz yakalanmana az kaldı ayağa yapıyor. bazı şeyler varsa binin o zaman tepesine dediğim gündem belirleyen insan.
demek ki bi savaş çıksa istihbarat olarak çòkecekmişiz. devlet sır bile saklayamıyosa hangi süper güçten bahsedilir aklım almıyor.
son günlerde aklıma, çok ihtimal vermesem de "akp'nin içinden ve bilinçli olarak kullanılan birisi olduğu" komplosu gelmiyor değil.
tapelerde hiç birşeyden anlamayan ve beceriksiz olarak gözüküyor ama,

bilal erdoğan

olması muhtemeldir.
bilal erdoğan komplosundan sonra, hesabın bilinçli algı şaşırtması olabileceği, akpnin oyunu olabileceği komplosu da yattı. ha şu da var yarın bir gün, delinin tekiymiş, uydurmuş denebilir komploysa... ayrıca cidden birisi siyasi gelişmeleri falan takip edip sallıyor olabilir.. ama o zaman nasıl tuttursun tabii.. bilal erdoğan en mantıklısı galiba...
basit bir twitter hesabı derin bir devlet güvenliği sıkıntısına nasıl dönüşürün tanımı bu hesap işte.

ama bizim süper güçlü ordumuz var, devlet desen haşmetlü, istihbaratımız desen başçavuş mit'in başı.

yahu ne bekliyoruz ki bu kadrodan allasen?
(bkz: Atıyorsun fuat abi)
(bkz: Atma fuat din kardeşiyiz)
(bkz: yabancı bir cisim yaklaşıyor efendim)