bugün

anlatılmaz yaşanır.
fransız öpücüğü çok kibardır derler, inanmıyorum (bkz: pierre woodman) abimiz ...
görsel
çok hoşuma giden ve uygulamasında git gide ustalaştığım, vücuttaki serotonin'i ve libidoyu tavana vurduran öpücük çeşidi. eğer öpüşürken partnerin dilini yakalıyıverirseniz çok eğlenceli oluyor, hele hele; uzun sürerse daha bir hoş oluyor.

(bkz: çapkınlık 101)
fantastique bir ön sevişme hareketi. fransızların bile bıktığı ama türklerin, türk kızlarını etkilemek için kullandığı tarz. hele ki fransızlık var ise fransızca ile beraber en fazla etkileme aracı.
franzıların bulması hayretler veren eğer onlardan sıra kalmış olsa ben kesin bulurdum dediğim geyik konusu olan bir öpüşme şeklidir.
özelliği tat alma dokumuz ile karşı tarafın tadını almaya çalışmaktır yani bir anlamda karşındakine dondurma muamelesi yapmaktır ki dondurmayı sevmeyen yoktur.
şimdi dilleme diyince öhh ıyk diyesi geliyor insanın ama bi fransız öpücüğü dedin mi. dur. orada dur. az aşşağa. az daha. heh iyi böyle.
Dil kullanılır.
Allah korumuş bizi ki ibrahim Tatlıses bunu zamanında denememis.
Bir fransız erkeğiyle yaşamak istediğim hadise.
Öpücük gibi masum bi kelime bu olaya yakışmıyor ya.
Partnerlerin dillerini birbirlerinin agzinda gezdirdikleri icli disli opusme turudur. Fantezilerin cogunda kullanilir. Ogu turk tarafindan karsi cinsin agzinin icini dibini siyirircasina yalayarak opmek sanilir. Agzi okuz gibi acmakta cabasidir. Dilinizin ahengini bulmaniz gerekmektedir. Kadinin kucuk diline ulasicam diye agziniza kusturmaya calismayiniz efendim.yok agziniza icki alipta opusup partnerin agzina aktarirken partnerin cigerine icki kacirip oksurtmeler , dili isirip uc gun konusamamak , az once yemekte yediginiz maydanozu partnerinizin kendi agzinda hissetmesi.. Vs vs gibi olaylarin yasandigi opusme turudur. daha normal opusunde bunlara sira gelir.
https://www.youtube.com/watch?v=g59t4CSqqP0
görsel
Buda Türk usulü fransız öpücüğü.
iki kişinin ağızlarını kapatmadan uzun süre öpüştüğü hareket. Genellikle iş bittikten sonra çeneye ve bıyık bölgesine akan tükürük karşı tarafa çaktırılmadan silinir
bu filmde oynayan oyuncular bunlardır;
(bkz: meg ryan)
(bkz: kevin kline)
(bkz: jean reno)
(bkz: timothy hutton)
diliniz ile partnerinizin kücük diline 2-3 sille 1 de tekme atarak yapilandir.
Aazından mı opmus lu Fırat karikatürunu getirir akıllara.
french kiss diyeceksiniz.

bazı şeyler türkçeye çevirilmemeli.
French kiss diyeceksiniz o ruha giremiyorum.
"fransız öpücüğü" tanımlaması devasa bir linguistik hatanın eseridir. ismin sonuna gelen ve türkçe'de küçültme bildiren "cük" eki, eylemin niteliğinin ele alınması halinde cücük gibi kalmaktadır. zira bahsedilen fransız türündeki aksiyon; küçük, masum bir dil gezdirme çabasından çok daha ötedir.

velhasıl, fransız öpücüğü denilen kavram linguistik'e uygun olarak "fransız öpüsü" olarak değiştirilmelidir. zira:

öpü = büyük
öpücük= küçük
tükürüklü dilli lülülülülü şeklinde olandır.
Bizim bu dilimizi kullanarak yaptığımız öpücük aslında tam olarak bu değilmiş. Bunda bildiğin dil gırtlağa kadar inecek çok afedersiniz.
Müslüman erkeklere ve türbanlı zevcelerine uygun olmayan harekettir.
Türkçe'ye hakaret edilen bir başlık.

Edit: başlığı düzelten yetkiliye teşekürlerimi sunuyorum.
madonna ile breatneyin öpüşmesi.