bugün

koltuk altı kıllarını kesmeyen, parfüm kullanma kültürünün en çok geliştiği ve pahalı parfüm markalarına sahip ülkenin ,umarsız, alkolik, sıradışı ve sırf avrupalı oldukları için söylediğim cirlop gibi hatunlarıdır.
atilla ilhan'a göre pis kızlardır. bildiğin pis, kokuyomuşlar filan. yine de, juliette binoche candır.
fransızca bilmeyen insanların yanında bile çatır çatır anadillerini konuşan düşüncesiz kızlardır. aa pardon herkes fransızca bilmeli değil mi? pardon!(pağğdon diye okunuyormuş)
dünyanın en güzel kızları, cillop gibi olurlar kendileri.
acayip derecede guzel kulturlu kibar kizlardir. gercekten cok zarifler. montreal de cokca bulunur bunlardan.

edit: bu enrty i yazarken daha 19 yaşındaydım o zaman..fikrim yıllar içinde değişti.. güzel ve kültürlü değiller.. çirkin ve kasıntılar.. birde çok sıskalar la.
avrupa ülkeleri güzel kızlar sıralamasında sonlarda yer alırlar. fransız kızlarına gelene kadar ne ülkelerin, ne kızları vardır. *
güzellerini de gördüm çirkinlerini de ama şöyle de bir gerçek var; göz göze geldiğinizde öyle anlamlı öyle derin bakarlar ki, o bir kaç saniyelik zaman diliminde sanki sizin hayatınızı çözmüşlerdir. kendinizi o manalı bakışlardan sonra çırılçıplak ve savunmasız hissedersiniz.
yeryuzundeki en hafifmesrap, en basit kizlardir. vulevu avek mua * demeniz yeterlidir.
Genel de göğüsleri küçük olur bu fransız kızlarının.
flyboys filminde(fransa da geçiyor) bir geneleve düşen askerlerin çevresine 10 a yakın kız toplanır. Bu kızlardan sadece biri güzeldir. * artık gerisini siz düşünün...
parfumu bulan bir ulke olan fransanin tahminen gercek hayatta kotu kokan kizlari.
ukala kızlardır..
namık kemal'e karşı paris istanbul'dan daha büyüktür diye iddia edebilecek kadar da küstahlardır..
malum iş sonrası 'gördün mü?paris istanbul'u içine aldı!' diyerek kendini zeki sanan kızlardır..
şuh bir gülümseme üstüne 'ama adalar dışarıda kaldı' sözünün üstüne dut yemiş bülbüle dönen zat-ı perişanlardır..
12 yaşında ilk cinsel deneyimlerini yaşayan kızlardır.
(bkz: erken profesyonel olmak)
genelde kıllı kızlardır. bacakmış, koltuk altıymış, genital bölgeymiş koyu ver gitsin. hepsini uzatır, doğayla iç içe yaşar.
kültürleri dolayısıyla incecik kızlardır.
hicbir sekilde genellenmeyecek kizlardir, guzeli var cirkini var. sayet ev arkadasima bakip, niye ben bu kadar sanssizim diyorum, yani rus kizlarindaki gibi yuksek bir guzellik yuzdesi yoktur bunlarda.
french kissten bihaber kızlardır.
ben böyle kız görmedim hayatımda efendim. ya fransız değildi ya da bana saftiriği denk geldi.
sözlük camiası düşünüldüğünde çok fazla teorikte kalan kızlardır.

kaç uuser pratikte fransız kukusunu canlı canlı görüp "aaa bu ne ya orman gibi!?" demiştir ki.

ya genel kültür!dür ya da filmlerden filan öğrenilmiştir bu genellemeler.*

tanım: çoğunluğunun iyi fransızca okuduğu/yazdığı hatta konuştuğu kızlardır.
ağız burun dalmak istediğim kızlardır. döverim yeminlen.
yerinde gidilip, görülüp, iğrenilmiş; türk kızlarına hayranlıkla koşa koşa geri dönülmüş kızlardır.
memeleri yok denecek kadar azdır. neden bilmiyorum ama bu bence onları daha çekici yapar. hayatla barışık güler yüzlü kızlardır ayrıca.
enteresan bir çekicilikleri vardır. sağda solda 1-2 tane bulunsun istersiniz.
koca burunlu,komik tipli,kıllı kızlar.
(bkz: komşunun tavuğu komşuya kaz görünür)
birinin üzerinde güzel bir elbise gördüğünde ilk sorusu kaç para değil, nereden aldın olur...