bugün

kendine güveni olmayan ya da sevimli olma çabası içindeki kızdır. beraberinde göz yumması, eline böyle birşeyler alması beklenir. etrafına çerçeve de koyar. vaktinin çoğunu msnde geçirir, dışardak hayatan kopmuştur. dışarıya da zaten sadece resim çekmek için çıkar*

amaç, asimetriklikler belirsiz hale getirmek, gıdıyı kaybetmek ve erkeğe "sevimliyim, iyi sevişirim, çocuğuna iyi bakarım" demektir. uyuzdur, yosmadır.

(bkz: bebis selin)
şirin, sevimli, saftrik kızdır.
boyun özürlü kızdır.
fotoğrafın kenarından, fotoğraf makinesini tutan kolu da görünecek olan kızdır.. *
msn de kendi alanına ya da görüntü resmine koymak için fotoğrafını çeken kızdır.
şeker kız candy kıvamında bir kızdır. hatta başını yana eğip birde samimi bir gülümseme varsa suratında tadından yenmez.
öncelikle

(bkz: aa bu benim lan)

sonralıkla;

evet efendim bu kızlar ne boyun özürlü ne de şımarık olan kızlardır. Sadece, fotoğraflarda güzel cıkmak benim de hakkım ve güzel cıktıgım acıyı buldum diyen kızdır.
birisinin boynundan öpmesini bekleyen kızdır.
ne tarafa eğdiği önemlidir: Öne eğip gözlerinide kaldırırsa seksi, yana eğip masum bakarsa gariban arkaya eğerse meyminatsızdır. *
banyoda aynadan kendi fotoğrafını çeken kızın ekürisi filandır.*
o basi yaslayacak guclu kuvvetli bir omuz ariyordur.*
öz güvenini ortaya koyan şirin kızdır.
gözleri büyür. ağızı güler, gözler odun gibidir. kafa yana yatar iken içinden de "ne kadar sevimli bir yaratık olduğunu vurgula" denilir 3 kere. foto çekiminden 2-3 saniye önce gözler hızlıca kırpılır. foto çekildikten sonra "teşşekkür edereeeaaaam" diyen yapmacık gözler ve yine gülme taklidi yapan gerilmiş yanaklar ile.

elinden fotoğraf makinası olan kişi foto çekilirken sola yatan kafayı görür görmez o da makinayı sola eğmelidir, kız tekrar kafasını sola eğecektir ve bu döngü böyle sürdüğü takdirde kızı amuda bile kaldırabilirsiniz.
fark etmeden başını eğen kızdır. sevimli bir şeydir
(bkz: boynu bükük)
(bkz: paris hilton) * * *
kasti yapıyorsa demeyeyim diyorum ama itici kızdır. bebek taklidi yapan kızlardan farkı yoktur bir yerde.
malak gibi dümdüz objektife bakmasındansa, başına biraz hareket kazandırarak daha güzel çıkacağının farkında olan kızdır. zekidir.

başını biraz öne çıkartırsa fotoda gıdık vermeyecek, yanaklarını azıcıkta içerden hüplerse suratı top gibi çıkmayacak kızdır. aynı zamanda başını gölgeye eğmelidir.
tam fotoğraf çekilirken yanda dikkatini çeken bişi gören kızdır.
"ben çok safım,masumum" ayağı yapan kızdır.
fotoğrafçının komutuyla başını eğen kızdır.
(bkz: fotoğraf çekildikten sonra başını yana eğen kız)
(bkz: nada/#2708761)
(bkz: benim bu)
(bkz: fotograf cekilirken basini yana egmeyen kiz)
iç sesi:''belki bu fotoğrafımı facebooka koyarım.hıımm zaten benim sağ profilim güzel.''diyen hanımefendidir.