bugün

Bunun kadar insanı yoran, hayattan bezdiren bir şey yoktur.
Tc erkeği. Yapma işte bunu yapma.
bana denk gelmeyen erkektir. ilginç.

-aa boyun o kadar var mı ya, boydan foto atsana der sonra da.

şişko musun diye kontrol eder, malzeme toplar. sonra da koş küvete.

bunlar nasıl yılandır, siz bilmezsiniiiiiiiiiiz.
Bunun kizi da var. istisnasiz hangi kizla tanissam zirt pirt yok fotoğraf atsana yok bilmem ne mal misiniz nesiniz aq ne diye fotoğraf istiyorunuz biri izah etsin bana.
Evden uzaktadır, kızının fotosunu ister, babadır, candır.
Foto atsana tripper.
Donuza atmayan kezo gelip buralar da aglamasin.
insan müsait midir, uygun mudur, keyifli midir düşünmeden dank diye isteyeni net israftır.
Fotonuzu kirli emellere alet edeceğini bile bile atıp atmamada tereddüt yaşatan erkektir. Hâlâ kararsızım..
Bunların birde üstünde ne var diyeni vardır ki; Ayagımı diz kapagıma kadar agzına sokasım gelir.. Eskiden daha yeni yeni konuşmaya başladığım biri sorup duruyordu tabi hemen konuyu değiştiriyordum. Artık o kadar bunaltmıştı ki birdaha üstünde ne var diye sorduğunda başkası var dedim. 10 yıldır haber yok.*
Bıktıran kısmına katılınan fakat halden anlama kısmı büyük soru işaretleri yaratan erkektir.

Halden anlamıyor denilince başka şeyler geliyor insanın aklına. *
hayata dair tüm gayelerini, hislerini ve motivasyonlarını o istediği fotoğrafları elde etmeye yönlendirir ve buna göre davranır. hiçbir şey onu yolundan saptıramaz, yavaşlatamaz.
+napıyorsun?
-oturuyorum ya moralim bozuk biraz bugün kötü bir gün geçirdim sen napıyorsun?
+iyiyim ben de oturuyorum napayım bir fotoğraf atsana şu an nasıl görünüyorsun merak ettim.

cevap çok iyiyim, çok hastayım, çok harikayım, çok fenayım vs. ne olursa olsun yine aynı şeyi diyecekti..
Tipine güvenmeyen kızları rahatsız eder.*
Atayım mı?
Azmıştır.
ben ilk nude istiyorum. iki günlük dünya, boşa vakit harcamanın anlamı yok.
Ben de o erkeklerdenim. Konuştuğum kişiyi bu konuda çok darlarım. Bence bu konuyu kızlar çok abartıyor. Ne yani bi selfie çekmek çok mu zor. Foto atmanız için illa makyaj yapmış olmanız gerekli değil. 10 saniye sürer bu işlem.

Ayrıca gece istenen foto çok masumcadır. Biz erkekler sadece sizin o doğal halinizi görmek istiyoruz.
Kız:çok mutsuzum ağlıyorum ,
Erkek:boydan foto atsana bakayım .
Madem bu kadar abazasın yaz Google’a ne daralıyorsun milleti?
her gün görüşülemeyen, hatta şu pandemide uzakta olan ikililer arasında, bulunması olası bir erkektir. insanın sevdiği kızı her gün görmek istemesi bana makul geliyor. tabii burada bahsi geçen fotoğraf, normal fotoğraf benim için.

hanımlar içinse hemen bir fotoğraf çekileyim de atayım olmuyor çünkü onların dikkat ettiğin birçok nokta var. makyaj, efekt, ışık, o günkü saçı, görüntüsü vs. o nedenle atmak istemeyebiliyorlar ki bu noktada ısrarcı olmak çok iyi değil. zaten sağlıklı bir ilişkide sizin onu görme isteğinizi anlıyordur, müsait olduğunda çekilir atar.
abaza kizlara bak hemen nude istedigimizi saniyor.

ben foto istiyorum, nude at, agaci cek at, ojeni at. arada mesafe var nasıl iletisim kurucaz baska. kuru sozlerle olmuyor.
görsel
Sadece kendi fotoğrafını da değil her bokun fotosunu istiyolar iq. yemek yapıyorum dersin ne yapıyorsun at bakim, kitap okuyorum ne okuyosun at bakim.
Kız: ya babaannem çok hasta corona'ya yakalandı galiba hastahanedeyiz şuan

Erkek: boydan foto at bakım.
(bkz: inanma seni sikecek)
Boydan foto bizim kırmızı çizgimizdir....