bugün

bir hazır giyim markası.amerikan malıdır.yurdumuzda saatleriyle tanınır.
üçüncü nesil yazardır. hoşgelmiş olsundur. pek sevilir, pek tatlıdır. *
"ben uyurken o büyümüs" denilecek cinsten, kendini yetistirdikce yetistirmis; entryleri de konusması gibi epeyce net-epeyce dogru olan yazar. cocuk tarafıyla kalacagından emin, konusmaktan-dinlemekten mesut oldugumuz setsuna ve benzemeyeni.
saatlerinin fiyatının biraz tuzlu olduğu marka.
çok sağlam saat tasarımlarına sahip marka.
saatleriyle meshur bir markadir...amerika'dan 40 dolara aldigim saatin burda 200 ytl olmasi sevindirse de beni kazik yemedim diye,uzulurum milletimin bu haline..
sağlam saatleri olan amerikalı aksesuar üreticisi.

http://www.fossil.com
saatleri güzel ötesi olan saat markasıdır, alıp kullanılmasında fayda vardır.
çok şık ve kaliteli tasarımlara sahip, keyifle kullandığım ve bileğimde görenlerin çok beğendiği saat markası, düşünenlere tavsiye ederim efendim.
http://www.fossil.com/web...0052&categoryid=30001

deri ve kahverengi temalı ürünler yapıyo.. sadece saatleriyle meşhurmuş gbi dursa da , enfes deri çantaları , deri kemerleri ve ceketleri var..

fossilden kemer al bi de saat bi de şık bi çanta hepsi kahverengi olsun , gerisi pazardan olsun.. gene de kaliteli durur..
parayı aslen saat ile götüren amerikan giyim firması. dünyanın en büyük saat üreticilerinden biridir. diesel gibi farklı tekstil firmalarının saatlerinin üreticisidir. japonya ve çin'de üretim yapar. ce sertifikalı saatler üretir. kaliteli, kullanışlı, şık ve marka imajı saatte en büyük artılarıdır.
erkeği erkek yapan aksesuar tasarımlarının öncüsü üreticilerden.
bir adet fossil ch 2586 sahibiyim, acayip ayar oldum şubat ayından ötürü geride kalan tarihi ileri alamıyorum, nasıl olduğunu da bir türlü çözemedim.
edit : sanırım tipik bir türk çözümüyle hallettiğim olay, saati 72 saat ileri olarak 3 gün sonrasının tarihine getirdim *
şu saatine bayıldığım firma. ama pahalı lan.

http://www.n11.com/fossil...h2782-kol-saati-P17340442
Çok pahalı olmayan saat markası.
Bir adet cüzdan edinmiş olduğum marka. 2 hafta dolmadan çıtçıtı attı. Bundan Daha kullanışlı markalar var.
Kaliteli bir saat markasıdır.
ME 3027 modeli, otomatik ve iskelet olması sebebiyle, muadilleri içinde ucuzluğu ve kalitesiyle ön plâna çıkar.
Yere düşürmemek koşulu ile gayet uzun süre kullanabilirsiniz.
Garanti belgesini ise sakın kaybetmeyiniz.
Ürünün tamiri gerektiğinde faturayı değil, garanti belgesini istiyor ürünü ithal eden firma.
Saatleri çok iyidir, mesela bir fossil saat amerikada 100dolarsa türkiyede 600 tl. Ülkemizde cok pahalıya satıyorlar.
fs4835 erkek saati modelini almayı düşündüğüm fakat hakkındaki japon mekanizmadır, hayır efendim çin malı mekanizmadır tartışmalarından vazgeçtiğim marka. saatlerinin kayışı konusunda genel kanı ise gayet iyi olduğu yönündedir.

edit: aldım saati, kayışı gayet kaliteli kendisi de şık duruyor, bozulursa haber veririm.
fossile saat diyen adam harbiden kaliteli saatlerden anlamıyordur.
Siparişten 2 gün sonra elime ulaşan saat. Kesinlikle internetten göründüğünden çok daha kaliteli bir şey.
görsel
(img:#1660891)

Bir adet böyle bir saate sahibim bu markadan, ben memnunum ve severek kullanıyorum. Şimdiye dek bir problem yaşamadım, tavsiye ederim.