bugün

1990 yılında Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Cemil Çiçek:

"Bu, hayvani içgüdülerle insanların birbirine yaklaşmasıdır. Konfeksiyoncu dükkanı mı bu! Sık sık elbise gibi değiştirsin. Bunu kabul etmek mümkün değil. Flörtün fahişelikten ne farkı var? Sonuçta bunda hep kadın zararlı çıkıyor."
flört siteleri de ozaman sanal kerhanelerdir.
(bkz: allahım gönderdin takip et)
edit: bu eksileyenler kesinlikle ironi yapmak nedir bilmeyenlerdir.
(bkz: duşun altında ağlamak)
roger that
entry, katılsan bir türlü, katılmasan bir türlü bu ne yaman çelişki.
not:masum flörtlerde var.
ilk gördüğünüz kişiyle evlenmenizi öneren, beyinsizce beyanattır.
görücü usulü de alışveriştir o halde. hayvan satın alır gibi.
bu mudur yani?!
Başlık parasını savunan zihniyetle aynı zihniyete sahip insan düşüncesidir muhtemelen.
flört edemeyen insanların kullanmış olduğu argoya kaçan cümle.
evliliğin resmi fuhuş olduğunu ifade eden bir düşünce de var.
ama onu dile getiren çiçek gibi bakanlık yapmış bir şahsiyet değildir. * neyse yani olur yani öyle şeyler.

bakanın hayvani içgüdü dediği de aşk olsa gerek. evet çok hunharca. yazık lan adama!
"kadını amdan ibaret göreni gördüm de böylesine çılgınını görmedim ben" dediğinizi duyar gibiyim... haklısınız!
geçmiş bir çöplüktür çöpleride köpekler karıştırır.
doğru tespit görücü usulu denilen bir olay var. çiftler allah huzurunda nikahlandıkan sonra birbirlerini tanımaları için uzunca bir zamana sahip olacaklardır.
doğru değildir, gerçekte fahişelik, flörttür.
1990 yılında, aile ve sosyal politikalar bakanı Cemil Çiçek’in dillendirdiği söz...

aslında bir anlamda günümüzde ilişki kavraminin getirdiği noktayı gözler önüne seren acı ama gerçek bir ifadedir.
önüne ne konulursa tüketen kapitalist toplum düzeni içinde bir takım toplumsal ve ahlaki değerler zedelenerek çağdaşlık maskesi altında tüketim malzemesi haline getiriliyor. bunun sonucunda hayatın her alanına yayılan sahtecilik, laçkalık, bencillik ve çıkarcılık işte burada da gösteriyor kendini.

bir gün tamamen cinsel dürtüleriyle birbirlerini delicesine seven ve muayyen bir vakitte birbirini tüketebilen iki insan ertesi gün birbirlerinden nefret edebiliyor.
bir kadın evlenmeden önce bir çok kez cinsel ilişkiye giriyor.

Binaenaleyh, Günümüz gençlerinin flört diye adlandırdığı şey genelde tamamen ciddiyetsiz bir şekilde arzularını tatmin etmek için oraya buraya gitmesi, öpüşmesi şeklinde vuku buluyor. sonunda ise orgazm olup sevgiyle orgazm olacak başka birilerini arıyorlar. bu açıdan fahişelelikle nitelenmesi kısmen de olsa haksız değildir.
Şimdi birine fahişe desen on kişi boynuna sarılır
Telefon numarasını alırlar
Nerden nereye : )
Gerici söylem.