bugün

neredeyse şirinleri görmek kadar zordur efendim.

ulan ne zaman açsam bu kanalı ya halay çekiliyorlar ya kayıp birini arıyorlar ya da rüya falan yorumluyorlar. bir kanal bu kadar boş ve amaçsız olabilir mi lan? hayır bir de bu kanalı gün boyu izleyenler var. onları hiç anlamıyorum ben arkadaş.

neyse...özet geçmek gerekirse buradan flash tv yöneticilerini gündemi takip etmeye ve ciddiyete davet ediyorum.

söyleyeceklerim bu kadar.beni dinlediğiniz için teşekkürler.
(bkz: yalçın abi)
(bkz: rüyanız hayrolsun)
(bkz: evlere şenlik)
(bkz: Font not Found Error 404)
yayın akışı bozulmuştur.
(bkz: lütfen televizyonunuzun ayarlarıyla oynayın)
Olası bir durum değildir. Adamlar bir ara papayı bile müslümanlığa davet etmişlerdi.
Başınıza taş yaşayacağına işarettir. Yalçın abi, rüyanız hayır olsun gibi programları barındıran bir televizyon kanalı için, ciddiyetten bahsetmek zordur. işin aslını söylemek gerekirse, artık televizyon kanallarında ciddiyet aramak zor iştir.
Lunaparkta ciddi bir şey görmeye eş değerdir, mümkün değil.
Kanalın el değiştirdiğine işarettir.
aksamları en dertsiz kanaldır.nezaman açsam adamlar oyunuyo oluyor.
''katil balık pirana'' (ünvana dikkat buyrun) ana haber bültenine bir akvaryum içinde getirilmişti. sanırım bu kanala gelen en ciddi şeyde bu talihsiz balık, (sunucunun ifadesiyle) katil balık piranaydı.
erhan göksel'in bir zamanlar yaptığı izlenme ve derin uykudan uyanma rekorları kıran canlı programı 'gerçek gelecek' çok ciddiydi ve sonu erhan göksel gibi oldu. ruhun şad olsun güzel insan. umarım güzel ülkemiz tüm tehlikeleri atlatır.
Yalçın Abi'nin kabız olması.
ciddi bir görsel kusurdur.
(bkz: kıyamet alametleri)
türk televizyon tarihine geçer.
haberler ister istemez ciddi oluyor. bazen dini programlar yapılıyor. bunlar ciddi değil mi ?
(bkz: merhaba ben flash tv genel koordinatörü)
fenerin türkiye kupasını aldığını görmekle eşdeğer bir durumdur.
(bkz: ciddi halay teknikleri)
diyarbakırlı rapçinin bir gözü mavi diğer gözü de mavi diyebilen boş bir televizyon kanalıdır.
ayrıca yalçın abileri vardır.yaşlandırma tekniği ile ünlü olan.

yani çok zordur flash tv'de ciddi birşey görmek.
imkansızdır. ya oynuyolardır ya da yalçın abi kaçanları yakalıyodur.
şimdi de mübarek günlere özel güldürme programında cübbeli ahmet hoca...
olayı sadece flash tv'ye indirgemek yanlıştır. türk televizyonları artık öyle bir duruma geldi ki ulusal yayın yapan kanallarda ciddi bişey görmek neredeyse imkansızdır. birkaç haber kanalı dışında reyting kaygısıyla evlilik programları saçma realite şovlar yayınlanmaktadır
sürekli kadın programı
tartışma programı,
düğün yanını,

ve bunun gibi bir sürü deli saçması program içermektedir.

(bkz: Çocuklarınızın tv başında olmadığı saatlerde açınız.)
güncel Önemli Başlıklar