bugün

"0" ile direkt müşteri temsilcisine bağlanılabilinir.
geceyarısı arandığında genelde erkek müşteri temsilcisi çıkıyor. demek ki bayanlar gece mesaisini pek tercih etmiyor.
canlı insan sesine hasret bırakan müşteri hizmetleridir. tam 10 dakika bekledim. bir de saçma bir müzik var ki sormayın.
görüp göreceğiniz en amatör ve iki lafı bir araya getiremeyen çağrı merkezi elemanlarının çalıştığı uyduruk servis.
burada en yakın dostunuz sesli yanıt sistemidir,zira bir müşteri temcilcisine ulaşmak çok zordur.
yanlışlıkla cep telefonunuzu verdiyseniz sizi canınızdan bezdirene kadar arayan yer. yok parası olmayan birini aramanın da ne mantığı var anlamıyorum. gidin parası olanı arayın...
ergenekoncudur
müşteri temsilcisine bağlanmanızın neredeyse imkansız olduğu çağrı merkezi ( call center ) hizmetidir.

aradım sikindirikten bir işlem için, o menüye bağladı bu menüye bağladı envai çeşit işlem saydı ancak müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız lütfen sıfırı tuşlayın demiyor o mına kodumunun sesi. lan belki benim işim komplike bir iş. o amına kodumunun telesekreteri nerden idrak edecek ki?

vel hasıl-ı kelam şubeye gidin ama sakın aramayın. inanılmaz sikindirik bir hizmet.

444 0 900

zaten o 900 den anlamıştım bi bokluk olduğunu.
güncel Önemli Başlıklar