bugün

daha 3 hafta olmasına rağmen insanda huzursuzluk yaratan zaman dilimi..
edit: buna entry girilmemiş 2 hafta sonra görecem ben sizdeki psikolojik değişimi ağustos böcekleri hehehe swh..
sınav gözetmenliğimin yaklaştığının belirtisi. gerçekten de "yakında final içerikli başlıklar artacak" gibi düşündüğüm an gördüğüm entry. (bkz: şerefsizim benim aklıma gelmişti). şimdiden başarılar tüm katılımcılara.

ayrıca yapımda ve yayında emeği geçenlere de teşekkürü bir borç bilirim.
kisinin morali bozuk olup,stres yapmasina neden olur.eger alttan dersleri varsa daha bi stresli olur.sosyal aktivitelerin aza indirgenmesinde fayda vardir.
(bkz: final sakalı)
korkunun ve heyecanın tavan yaptığı haftadır.
daha 1 ay öncesinden derdinin başladığı stresli günlerin bunulacağı hafta
nedense bana "kahır haftası" gibi gelen haftadan ibaret olmayan bütün bir ömrün sonuca bağlanacağı bizim okulda* 2 hafta sürecek işkencelerin ikinci bölümü..

ilk bölüm için (bkz: vize haftası)
son bölüm için (bkz: yaz okulu)
(bkz: final haftası girilen entryler)
stres yapmaktan çalışılamayacak hale gelen hele hele sıcaklarda hiç çekilmeyen hafta.
uykusuz korkunç ama çabuk geçen bir haftadır.. bi de final haftasının tüm dönemin en sakin en rahat haftası olduğu bölümler vardır ki.. düşmanımın başına vermesin o bölümleri..
morallerin kirec oldugu zaman dilimi.
daha fazla yemek yeme ihtiyacı uyandıran ve insana hiç bitmeyecekmiş gibi gelen lanetli hafta veya haftalar.
insanın insanlıktan çıktığı zaman dilimi.çok fazla sigara ve kahve tüketme, normalden daha az uyuma, gerekli gereksiz herşeye sinirlenme, bütün kitapları camdan aşağı fırlatma isteği, okulu bırakıp ıssız bir dağ başına yerleşme düşünceleri gibi durumlar baş gösterir.dönem başından itibaren planlı çalışılması halinde ise bu durumlar geçerli olmayabilir, orasını bilmiyorum.
haybeye geçirilen boş zamanların, ölümüne uyunan sabahların en çok özlendiği zaman dilimi.*
su an okulların yeni yeni acıldığı göz önunde bulundurulursa, kendisi ile ilgili endişe duymak için erken olan haftadır.
geriye dönüp üniversite yılları hatırlandıkça ne diye kasmışlar bizi, biz kendimizi ne diye kasmışız diye hayıflandıran haftalar. hocanın biri benim yazdığım şeylere not veriyor olacak iş mi? biz burada bikaç butonla hallediyoruz bu işi. kasmayın gençleri daha fazla.
bütün dönem gezilmenin, eğlenmenin ve derslerden kaçmanın uykusuz geçecek gecelere gebe olduğu haftadır. notların insanın suratına tokat gibi çarpmasıdır.
mezun olunca stresinin bile özlendiği iğrenç hafta...ders çalışmabahanesiyle üç beş kişinin bir araya geldiği tek hafta!
hiç bitmeyecek sanılan haftalardır. bu haftada okulda, evde mutlaka tartışma çıkar; ortam gergindir. hele ev arkadaşınızla aynı hafta deilse bu finaller evlat acısı gibi koyar insana arkadasının yuf yuf gezmesi. evde yemek yemekbir rüyadır; kebapçılar, pizzacılar sağolsun dersiniz. ve bir daha uzun bi süre dışarda yememeye ve bir daha kahve içmemeye yemin edersiniz. sigara içmekten dişleriniz daha bi sararır. geceniz gündüzünüz karışır. bu haftada insanı motive edecek, hayata bağlayacak hiçbi bahane bulunamaz. bittiğinde ise hiç şaşmaz, içilir bunun üzerine.
kahvenin sigaranın ve uykusuzluğun tavan yaptığı ve eger sınavınız kötü gectiyse keske uyusaydım dediğiniz ve ya sınavınız iyi gectiyse diger sınavlara şevkle çalıstığınız haftadır.
kesinlikle korkulu rüyadır.
insanlıktan çıkıp mutasyona uğradığım ve bitene kadar yemek yeme uyuma gibi faaliyetleri zaman kaybı olarak gördüğüm hafta. Ayrıca bayram yada yılbaşında rahat tatil yapamama sebebi (bkz: cehennem haftası)
soğuk nefesini ensede hissettirmeye başlayan hafta..
(bkz: geliyolarr allahıma geliyolarr)
bu yakınlarda arkadaşlarla yapılan tüm görüşmelerde ismi geçen ve herkesin yüzünün rengini değiştiren, gülücükleri solduran, derin bir iç çektiren günlerdir efendim. artık yavaş yavaş şeker, çikolata, et, geyik muhabbet azaltılıp ruhu ve bedeni hazırlamak lazımdır.