bugün

Eski adı sharingMatrix olan dosya paylaşım sitesi.

Dosya uplad edenlere iyi para vadettiğinden bu ara yükselişe geçmiştir. Vadini yerine getirip, paraları ödüyor mu bilmiyorum.
free olarak her türlü büyüklükte * dosya indirmeye izin veren site.
fileserve gibi indirmeye izin verir, ancak hız konusunda stabil değildir. indirme sırasında hız değişmez pek ancak, gün içersinde dalgalanmalar görülebilir.
hesabı olanı acil aradığım sitedir.
Dosya yüklediğiniz zaman yapılan downloadlara çok yüksek paralar ödeyen download sitesi.
rapidshare'nin alternatifi olan site. hızı da fena değil..
free kullanıcılarına büyük kıllık yapan tırt site. şöyle ki: kotalı internetle birkaç yüz mb'lik bir dosyayı oldukça iyi bir hızla indirmeye başladıktan bir süre sonra, indirme işlemini pat diye durdurduklarına defalarca tanık oldum. bunların bazısı ise tam anlamıyla orospu çocukluğu kavramına yeni bir boyut getirmek namına yapılmış, %99 inmiş dosyalardı. yüzlerce mb'ı sizden sakınmayan bu site, birkaç mb'ı sakınır. kotalı internetiniz varsa free'sinden uzak durun. aman diyeyim.
(#14341790) filesonic de baskılara dayanamamış anlaşılan ki an itibariyle hesapları kapatıyorlar. premium sahibi arkadaşlara duyurulur.
megupload'ın başına gelenlerden sonra göte gelmemek için akıllıca davranarak tüm paylaşımları durdurmuştur.

geriye kalan uploadstation, netload, filejungle, rapidshare vs vs gibi bir avuç benzeri http platformu da giderse beni torrent'e kesin dönüş yaptıracaktır.
yalan olmuş durumda. bir acı kaybımız daha.
güncel Önemli Başlıklar