bugün

yeni bir yazar.

(bkz: koştursun efenim sözlükte)
gol olur.
yemeğe meraklı bir yazar.
nicki bayağı hoş bir yazar.
abberline'ın yeni nicki. inspector edmund reid nickini değiştirmiş.

o değil de, hamsi buğulama yaptılar dün sizi kanka.

adettendir.

görsel
Kimseyle sorun ya da küfürleşme yaşamadan huzur içerisinde yazmak isteyen yazar. Beni rahat bırakırsanız sevinirim.
görsel

Ağlama kanka, ye bi 4.
başıma bir şey gelmeyecekse sevmediğim yazar. bunu da hakaret etmeden belirtmek hakkımdır.
görsel
görsel
Ahahaha kanka siz ne zaman kazanacaksınız diye sorduran yazar.
tek yumrukla sabun yaparım bu vitaminsizi.
http://www.youtube.com/watch?v=GnVMX4UgaJQ
gerçi yanlış bir nicktir. figo da zidane de sağ ayaklıydı. bu yüzden topun gerisine figo/zidane ve roberto carlos geçerdi genelde. hey gidi hey... özlemişiz lan.
"deco ve ronaldinho topun gerisinde" olsa daha güzel olurdu panpa.
https://cdn.sporx.com/img.../2018/dr59owfvoaato71.jpg
zamanı geldiğinde cevap hakkını kullanarak, zamanı geldiğinde sessiz kalarak, sözlükte huzur içerisinde yazma amacı taşıyan yazar. gölge etmeyin başka ihsan istemez.
bugün glasgow rangers'ın gollerini iştahla izleyecek olan suser.*
ne zamandır sataşmıyorduk birbirimize. özledim kendisini.* naber abber?*
bu sözlükten bir yazarın 2015 yılında kaybettiği annesine küfrettiği yazar. 2.5 aydır kendi ruhumu kemiriyorum ve bu iğrenç gerçeği artık itiraf etmek istiyorum.
ölmüş anneme küfretmek pahasına benden nefret eden ve hatalı olan yazar, seni affediyor ve allah' a havale ediyorum. artık unutmak istiyorum. lütfen beni rahat bırakın.
ölmüş annesine küfredildiğini itiraf ettiği entrysini ne tür birinin eksilediğini anlayamayan yazar. yuh olsun size, sözlüğünüz batsın. rahat bırakın ölmüş insanları en azından.
şimdilerde hayatından memnun olan, keyfi yerinde yazar. inşallah güneş sizi de ısıtır. saygılar...
sözlüğe zarar veren trollerle uğraşarak zaman kaybetmeyecek olan yazar. hem maç da başlayacak. vaktim yok.
sabrını ve zamanını trollere harcamadan sözlükte iyi vakit geçirmek isteyen yazardır. herkese iyi yazmalar...
sözlüğü seven bir yazardır. ayrıca asla şike soruşturması geçirmemiş ve avrupa kupalarında 8 yememiş bir kulübün gurur dolu taraftarıdır.
sevenlerini öper, sevmeyenlerine dil çıkartır. iyi geceler...
Bilmeyen olabilir yada belki hala "yazım kalitesinden" dolayı anlamadıysa kendisi;
(bkz: abberline) adlı arkadaşın bilmem kaçıncı nickidir.

"Şike soruşturması geçirmemiş" kalıbından dolayca anlarsınız zaten. Bunu kullanmadığı zamanlarda sigma olumic maçlarının skorlarını sözlüğe falan yazar. 1 gram gelişemedi bunca zaman.

Ha ayrıca avrupada eksi averaj rekoru kıran takım taraftarıdır. Sağa sola 8 yazmaktan da çekinmez yani.
görsel

Abber naber diye sorulan yazar.