bugün

karşılastırılması fifa ya hakarettir. bu sene şampiyonlar ligi fifa ya geçiyor bakalım pesçiler man blue ile napacaklar ahaaha.

not : başlık başaa...

edit: şampiyonlar ligi hala pes te.
fifa yine bizi hasta birakacaktir muptelasi olmamiz muhtemeldir.
tabiki pes 15 fifacılar kambur adamlarla oynamaya devam etsin muhaha..
Fifa nın açık ara kazanacağı versustur. Futboldan anlayan adam fifa oynar, peslik bir durum yok.
Ne olursa olsun ikiside bir pes13 olamayacaktır.
Pes artık pes etti beyler. Bunu herkes biliyor. Fifa gücüne güç katacak ve bu versus ta pes in amına koycak biliyom ben.
bence oyun çıkmadan bişey demek saçma, fanboylar illa ki der o ayrı. görmeden nasıl diyolar hayretlere düştüm.
ikisini de itinayla oynayan hastasi olan bi kiz olarak, ben fifa daha guzel ama sevgiliyle pes oynamakta fifayi sollar gecer.
2013'e kadar pes manyağı bir playstationcı olarak 2014 itibariyle fifa'ya geçmiş bulunmaktayım. Fifa çok daha iyi en azından daha gerçekçi. Öyle defanstan al topu dümdüz git gol yok. En azından daha az.

Yalnız fifa'nın ortalarını beğenmedim. Etkili orta zor yapılıyor. Asıl sıkıntı oyuncu değişikliği menüsü. Pes orada fark yaratmış durumda.
konami'nin pastel boya çalışması pes 14'ten sonra patates baskısı bir pes 15 ile karşımıza geleceği ve takımların london fc gibi saçma salak isimler yazılacağından ötürü fifa'nın 14'ü kadro güncelleyip önümüze sunması bile yetecek olan karşılaştırmadır. kırk yılın başı arkadaşımla saatlerimiz uyuştu gece bi maç atak dedik cafe'de. yanımızda da pes 14 oynuyorlardı. pes 14'ün ne kadar boktan bir oyun olduğunu konuşmaktan oyun oynayamadık. skora baktım 9-1(pes oynayanların tabii ki) . kalktık başka masaya geçtik, o derece kötüydü lan oyun.
fifacı olduğum için fifa
pes hertürlü alır.
gönlümün fifafan yana olduğu versus. belki her iki oyunun da demosunu oynayan vardır. bi yorum alalım onlardan.
pes 2013 alır dediğim versus.
2013'te pes'in, 2014'te fifa'nın önde olduğu karşılaşmanın 2015 yılı kıyaslamasıdır.
değerlendirmelere bir göz atalım;

Pes 15 için:

--spoiler--
GamesRadar: 4.5/5 – Modların ve sunumun hala biraz geliştirilmeye ihtiyacı var ama Konami sonunda oynanışın hakkını verdi. PES 2015 ile FIFA 15 arasında belirgin bir fark var.

Eurogamer: 9/10 – Bir cümleyle özetlemek gerekirse, PES 2015’te yenilmek bile FIFA 15’te kazanmaktan daha tatmin edici.

VideoGamer: 8/10 – Oyun bazen harika görünse de, komple bir paket olmaktan uzak ve hala biraz FIFA’dan geride. PES’in FIFA’ya ciddi bir rekabet sunduğunu görmek sevindirici ama FIFA’yı geçtiği yıl, bu yıl değil maalesef.

Gamereactor UK: 8/10 – FIFA 15 düşündüğümüzün altında bir performans gösterirken, PES 2015 kendini geliştirdi ve 2014’ün en iyi futbol oyunu oldu.

Playstation Universe: 9/10 – Senelerdir doğru düzgün bir yapıt sunmayan PES, PES 2015 ile birlikte sonunda bizlere futbolu hissettirmeyi başardı.
--spoiler--

http://leadergamer.com.tr...ari-yayimlandi-67630.html

fifa15 için:

--spoiler--
Gamespot – 8
IGN – 8.3
Eurogamer – 7
Game Informer -9.25
CVG – 9
God is a Geek – 8
Bleacher Report – 9.1
Covering the Spread – 8
Digital Spy – 4/5
SportsKeeda – 8.5
Eurogamer.de – 9/10
TSA – 9
Videogamer – 7
GamesRadar 4.5/5
--spoiler--

http://www.teknokulis.com...n-inceleme-puanlari-geldi
birisinde avusturya ligini bile bulabilirsiniz.

diğerinde 'yaw manchester city'nin bu oyunda ismi neydi yaa' dersiniz.

tanım: oynanış olarak 2011 den beri ea'nın konami'nin eline verdiği versus. dolayısıyla cevap fifa 15.
satış rakamlarının da her şeyi anlattığı durum.

http://imgur.com/1lVFZm7

edit: görsel 13 oyun serisine aitmiş yalnız özür. yine de 13'ten 15'e bir şey değişmedi.
Ulan şu pes 15' i beğenmeyenler harbi moron mudur nedir abi ya ulan biraz oyun zevki olsun vurdu kırdı olsun hareket olsun ne abi fifa da daha bir ronaldoyla adam geçemeyeksek ne zevki var amk oyunun. Pes yine yapmiş yapacağini 2014' ü bende beğenmiyordum ama 15 muthiş olmuş. Zaten bir çok ps kafede kisa sureli fifaya kaptirdiği ustunluğu (2014 yuzunden) pes 2015 ile geri aldi gözlemlerim o yönde.
güncel Önemli Başlıklar