bugün

fetonun almıs aldıgı önlemlerle artık tanınamayacak olan kişilerdir. Tanınmamak icin çıplak protestolara karısini gönderen fetocular vardır.
edit: çıplak protestolara karısını gönderen biri kendini ifşa ettigim için eksilemiştir.
Adamlar hayvan gibi takiyye yapıyor, burada arkadaş eşgal çizmiş fetöcü ayağına Süleymancı bulur bu eşgal.
Bi fetöcüyü deşifre edip onla bağlantılı kişileri bulabilirsiniz ama çok zordur bukalemun gibi her kılığa girerler. Bira içiyorum bile derler belki de kendi aralarında yeni bir şifredir. Bira içiyorum diyerek birbirlerini tanıyorlar belki artık.
Yüzünden anlarım amk devlet daireleri dolu.
Şu an fetö denen haine kim daha fazla sövüyor ve gökten taş yağsa fetö diye ağlıyorsa o fetöcüdür.

Bakıyorum da, daha dün bu haine övgüler düzenler şimdi ona küfrediyor.
Bazıları ise dün fetö denen haine övgüler düzerek bir makam mevki ballı kaymaklı maaş sahibi oluyordu, şimdi ona küfrederek...

Hatırlayın, sözlükte bile Adnan Oktar fetö hakkında eleştiri bazlı yazıların silindiği, davalık olmaları, çaylak yapılma, sözlükten uçurulmaları...
Belli bir tarih öncesi sosyal medya hesapları tertemizdir. Mesela şu an günde 10 tane siyasi paylaşım yapan insan belli bir tarih öncesi 2 haftada bir yapmıştır o da reisle ilgili yalamalar. Geri kalan 13 gün feto ile ilgili yalamalara yer verdiği aşikardır.
gruplaşmalarından anlaşılabilir.
(bkz: masa tenisi)
şu an fetoya en çok sallalayanlardır.

yarın devran değişsin akabeye de aynen

bu da burada dursun.
Ozaman şöyle diyelim onlar hakkında kim ne yorum yapıyorsa fetöcüdür bunun sonu yok.adamlar kişiliksiz bir yöntem uyguluyor şeytan bunları görse tövbe eder imana gelir.
12 13 sene önce "Hoca efendinin amk" dedim diye küsen arkadaş vardı. Beni hain falan ilan etmişlerdi. Sanırım hala yarar bu taktik. Hoca efendilerine sövün fırlarlar bir yerlerden.
Kül kedisi masalında prens nasıl ayakkkabı ile tüm şehri geziyorsa aynı şekilde masa tenisi raketiyle tüm ili gezip raketi düzgün tutan olağan şüphelileri toplayacaksın.

Çünkü dünyada masa tenisini çok iyi oynayan kişiler ya çinlidir ya da fetö yurtlarında takılmaktan masa tenisinin djokovic'i olan örgüt elemanlarıdır.