bugün

biz muhaliflerin zaten farkında olduğu gerçektir. aslında gerçek değilde gerçek haline getirdiler artık..

bir darbe girişimi düşün ki içerisinde hiç bir siyasi olmasın. bir yapı düşün ki 10 sene boyunca koskoca türkiye cumhuriyetine budak salmış olsun ama hiç bir siyasi ile irtibatı olmamış olsun. adamlar hiç bir siyasi ile birlik olmadan özel yetkili mahkemeler kurup namuslu insanları hapse attı mevzuya gel. buna inananlar net olarak koyundur ve nefes aldıkları sürece koyun olarak kalacaklardır hiç boşuna kızıp köpürmesinler..
Kenan evren darbe yaptığında kimdi aq siyasi ayak? Neyin fantazisi bu. Darbe zaten siyaseti ezmek için yapılır nesi inanılmaz. Biz de biliyoruz dünya kadar belediye başkanı, teşkilat üyesi var fetöcü. Zurnanın zırt delikleri onlara mı söyleyecekler darbeyi.
ne demek yok hahaha türkçe olimpiyatlarına gidenleri alt alta yazsan metrisi 3 defa çevreler.
çok doğrudur. fetö devletin içine gökten zembille inmiştir. gerçi (bkz: beraber yürüdük biz bu yollarda) denmiştir ama o büyük ihtimal israilin ya da hollandanın oyunudur.
He y.... he!
"e siz de ayağını arayacağınıza, başını arayın o zaman." dedirten açıklama. balık, baştan kokar.
(bkz: ben tatmin oldum)
aman ya olmuş bitmiş bir şey için ağzımızın tadını bozmayalım muhsin bey tarzı açıklama.

güşlü türküye için boşverin siz düşünmeyin böyle şeyleri.
aylardır meydan meydan gezip, bana gerek yok, başbakanın amk, direk cumhurbaşkanı olsun diye böğüren bir başbakandan beklenecek saçmalıkta açıklamadır. götümüzle güldük.
Ayaksız doğduysa demek.
ayaklar baş olduğundan beri fetö'nün siyasi ayağı olmasının mantıksızlığıdır.

baştan araştırmaya başlarsanız fetöcüler patır patır dökülecektir.
fetönün dokunulmazlığının ilanıdır.

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/d/news/167220.jpg

https://onedio.com/haber/...zlerini-tartisiyor-764588

idam gelsin tantanası boşunadır.

evet diyenlerin neye evet dediğini tekrar tekrar tekrar tekrar tekrar bir daha vicdanen sorgulayıp düşünmesi gerekir.
zamanında "fetö devlette örgütleniyor diyenlere kargalar bile güler" diyen yalancıların, son zamanlarda ortaya attıkları yeni yalandır.

ulan fetöcü diye zurnacı, davulcu bile tutuklandı ama siyasi ayakları yok öyle mi? sizi gidi yalancılar sizi!...

itiraf edemezsiniz tabi, zira fetönün siyasi ayağı bizatihi kendinizsiniz.
ayağına değil, üçüncü bacağına bakınız, orada kendinizi göreceksiniz.

kargaların bile güleceği bir iddia.
fetö kimliğini gizlemeye çalışan toplumun altına dinamit yerleştirmeye çalışan akp'nin "yersen" tarzındaki yalanıdır. 130'u aşkın milletvekili, bakan ve ...... nın fetöcü olduğu muhalif kesimlerce sık sık dile getiriliyor.
sadece sportif ayakmış demek ki.
(bkz: anlat anlat heyecanlı oluyor).
teorilerimi destekleyen olaydir.fetocu vekillerin son icraati bu olacak.

(bkz: yeni sistemin reisimize bir kumpas olduğu gerçeği)

(bkz: cumhurbaşkanı bu kadar çok işi nasıl yapacak)

erdoğan aşkına #hayır.
Meclisteki 80 bylockcu vekil aslında sıhhi tesisatçı mı diye sorduran başbakan beyanı.
görsel
(bkz: he içinde içinde)
16 nisan'da evet demek bu durumu kabullenmektir.
Binali Yıldırım'ın gönül rahatlığı içinde sevinçle müjdeledigi olay.

Ay inansam mı bilemedim..
Benmiyim balkona cikipta okyanus otesine selam olsun, pensilvanyaya selam olsun diye bagiran.
Meclis referandum oylamasında oy kullanma kabinine 3 kişi girenlerin hönkürmesi. Yav he he..
güncel Önemli Başlıklar