bugün

ileride çekilecek bir filmin baş karakteridir. e böyle olunca da moderatör bu başlığı silemez çünkü fetullah demedik. kastım o şahıs da değil.
(bkz: fethullah gülen)
oskarlık oyuncu, özellikle ağlama ve hüzün sahnelerinde Tom Hanks'i geçen performansıyla ünlüdür.
ağlama duvarı..
Müthiş bir oyunculuk yeteneğine sahip olmalıdır kanımca. Rolü çok ağır, bak ağlamazsam beğenmem o filmi.
sözlükte kendisine orospu çocuğu dedirtmekten zevk alanlar hala var demekki ..e böyle olunca da moderatör bu entyr yi silemez çünkü direkt hakaret etmedim.kastım o şahıs da değil.
abd de yaşıyor olma sebebini türkiye ye küsmüş olmasına bağlayarak tüm sevenlerini yasa boğan sahtekar. ben inanmam da inananlar şunu bir okuyun: "herhangi bir din büyüğü olursa olsun dini insanlara üst baş parçalatmak ağlatmak için kullanıyorsa o şahıs en büyük günahların insaniyetidir." hz. muhammed.
canım sıkıldıkça internetten bedduasını izleyip her seferinde yarıla yarıla güldüğüm zat.4 yaşındaki yiğenimi kızdırmak için sen fettullahçısın diyorum,çocuk bana kızıyor ve "ben petulacı değilim" diye bağırıyor. sonrada anneannesine beni şikayet ediyor, "annanne şuna bişey söle bana petulacı diyo" Sağolasın hoca,yüzümdeki tebessümler hep senden geliyor şu zalım dünyada.
Madem o kadar müslümansın imkanında var ne diye hacca gitmiyosun be.
rte ayar vermiş yine. sahi neden araları bozuldu.
darbe sırasında aponun fetöcü subaylar tarafından öldürüldüğü söyleniyor. eğer iddia doğruysa kendisine yöneltilen negatif atmosferi tersine çevirebilecek teröristtir. haber doğruysa doğru zamanı bekleyip dikkatler üzerinden çekildiği zaman bu konuda direktif verdiğini söyleyecektir.
içinin çirkinliği boklu yüzüne yansımış, duygu sömürüsü yapan hain.

tayyip sevmiyor ya rahat rahat küfredebilirim. amk fetoşu. hain köpek.

(bkz: fethullah)
namıdiğer fetoş.
(bkz: fethullah gülen)

müslüman kisvesi altında terörist.
Dün gel gel diye çağıranlar ,bugün fetoyla mücadelede birbirini yiyorlar ,Türkiye hiç olmadığı kadar tutarsızlıkların ülkesi oldu ,çözüm sürecinde apoyu Mandela gibi sunanlar bugün tek yol savaşmak ,önce kardeşim Esad sonra Esed bugünlerde yine Esad. Hülasa liberallik rüzgar nereye esiyorsa oraya dönme sanatı.
adı ve soyadının arkasına,
her kim ki
(bkz: efendi)
kelimesini koydu,
allah onları gazabı ile sınasın inşallah.

amin....

edit: eskiden bu başlık 20 sayfa falandı. nereye gitti o kadar entry giren götverenler?
Darbeyi yaptıgına inanmadıgım şahıstır darbenin 1 numaralarından mehmet dişli'nin kardeşi şaban dişli ak partiden bilinen bir isim hatta atamasını bizzat tayyip erdogan kendisine özel askeri birim kurarak yaptı mehmet dişlinin cemaat büyük bir oluşum polisin yarısından çogu ordunun en az 3/1 i onlardandı sokaga çıkan mehmet dişlinin 200 300 askerinden başka kimse degildi bana kalırsa emri tayyip erdogandan aldı mehmet dişli ve darbe süsüyle sokaga çıktı hava kuvvetleri komutanı akın öztürk tutuklanıyor koskoca kuvvet komutanı ama sokakta 2 tane jet dışında hiç birşey yok şaka gibi koskoca genelkurmaybaşkanı rehin alınıyor darbe bildirgesi imzalatmadan kılına zarar verilmeden kurtarılıyor film gibi sevin sevmeyin bu cemaatin ülkeye kötü veya iyi yaptırımları olmuştur türkçe olimpiyatları pkkya verilen agır darbeler cemaate mensup askerler tarafından verilmiştir ergenekonun başındaki isimler ortada doğu perinçek apoya gül veren adam.
bu akşam çok üzülmüştür. eskiden olsa dualarla, himmetlerle takımını tekrar ayağa kaldırırdı...
bu yavşak da bi ölemedi amk. ölse yerine biri geçer mi acaba yoksa sessizce dağılırlar mı.
Yandaşların ve şahsımın eski gözdesi.

Ne işler çevirmişlerdi birlikte...

Şimdi sövüyorlar. Len hepiniz oradaydınız be!