bugün

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=225911
vanlıdır.
yılın 300 günü uçtuğunu söyleyen ingilizce, türkce, rusca, kürtce, ve arapca bilen genç iş adamı.
(bkz: rixos)

akrabalarını iş güç sahibi etmiştir, çevresine çok faydası dokunmuştur.
annemin en iyi lise arkadaşının eşidir. Dubai' de yaşamaktadır. Para basmaktadır. Zengin oluş hikayesi, gerçekten çok farklıdır. Allahın yürü ya kulum dediği insanlardandır.
nasıl mı zengin oldum? ilk 2 milyon dolarini sormayin gerisini anlatayim, diyen isadami
birazdan kendisi genç bakış programına çıkacak kişidir. zengindir.
kendini baya yetiştirmiş olan iş adamı.

ben bunu kekonun teki bir yandaş zannediyordum ama turizmi yalayıp yutmuş bu arkadaş.

destinasyon, segmentasyon...kelimeler müthiş. bravo...
hayat hikayesini okuduk, dinledik..

bir şeyler eksik..kopuk..

Van'dan çıkmış, Antalya'da dayısının halı tükanında çalışmış..

sonra..

sonra Almanya'ya gitmiş...mücevher satmış..sonra Antalya'da mücevher tükanı açmış..

sonra da otel kurmuş...

bu kadar basit olamaz...ilk milyon dolarını 19 sene önce 21 yaşındayken mücevher dükkanında kazanmış..

yahu Antalya da binlerce kuyumcu var.niye sadece bu adam milyarder olmuş..dükkanı açan milyon dolar kazanıyorsa herkes çulu çaputu satıp kuyumcu açsın...

bir abbas güçlü deki şu cümlesi süperdi; "bugün kuyumcu açmak çok zor bişey değil 3-5 yüzbin doları olan açar"

hehe;) neyin kafası lan bu..
(bkz: tayyip bey e aşık oldum)
tribününü de al git.
memleketimizin yüz akı iş adamlarındandır. keşke herkes onun gibi olabilse.
Fettah Tamince’nin 21 yaşındaki kızı Hatice Tamince ile Murat Ülker’in 25 yaşındaki oğlu Yahya Ülker geçtiğimiz günlerde aile arasında gerçekleştiren sade bir törenle nişanlanmış.

mayıstaki düğünden sonra balayılarını ise Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi’de yapımı kısa süre önce tamamlanan Rixos Saadiyat Island Otel’de geçirmeyi planladıkları ve istanbul Çamlıca’da oturacakları belirtiliyor

Kaynak: haberajansı
deprem nedeniyle acunun yaptığı programa 250 bin tl bağışlamış iş adamı.