bugün

(bkz: fethullah gülen marka condom)
(bkz: gözyaşı damlası)
selpaktır.
kemalistler gelir. çünkü her iki topluluK da vatana millete aynı derecede zarar verir.
gizli bi ordu oluşturan şahsiyet.
amerika, ak parti, ışık dersaneleri, zaman gazetesi, yeni şafak, polis teşkilatı, bim, ülker, trt, atv, saf, said nursi, cevşen ve bir o kadar inanmaya müsait olan aziz halkımız.
timsah. çünkü ne zaman bir yayın organın da görsem mahsun kırmızgül vari italik bir duruş ile gözünde bi kaç damla yaş var.
amerikan rüyasını kendi adına realize etmiş uyanık ve ziyanlık bir türk.
Fotokopi belgeler üzerine kurulu cemaat lideri.
(bkz: hizmet)
sokakta gezen, sürekli ağlayan, sümüklü çocuklar...
türkiye'de hoca efendilerine(!) ölesiye bağlı olan insanlardan oluşan bir yığın destekçisi olan. irticai faaliyetleri yüzünden ülkeden gitmek zorunda kalmış. emperyalizmin kucağına oturmuş bir insan örneğidir o. söyledikleriyle yaptıkları çelişen bir insanın bu kadar destekçi bulması türk milletinin zeka seviyesi hakkında düşünmeye itiyor beni...

edit: eksileyene bin selam olsun.görüştür bu değişmez.
allah diyorlardı ve ağlıyorlardı
merve yanlızdı... dizeleridir. kendisi bu dizeleri okurken ağlamaktadır.*
sözlüklerde fetullah gülen in adı geçen milyon tane başlık açarak mental masturbasyon yapan lifeless forum bebeleri.

hayır anlamadığım siyasi parti başkanı değil, bi makamı mevkiyi işgal etmiyor ne bu adamla bu kadar alıp vermediğiniz.
sürekli gülen beyaz bir şapka.
(bkz: fetullah gelen diyince akla gülenler)**
kürt açılımı.
para, para, para , para... nasıl kimsenin akılna gelmemiş, ilginç.

edit: riya, uşaklık, kula kulluk, ihanet, dogma, düzen, düzülen...
(bkz: pokemon) seni seçtim fetomon *
(bkz: i melih gökçek)

aynı bokun laciverti diye bir şey var ya, o açıdan.
Burnunu tutamayan birinin köle zihinlere gaddarca hükmetmesi
Ayrıca
(bkz: Sivil darbe)
(bkz: Türklüğü yanlış tanıtan yurtdışı okulları)
salyangoz misali sümüklü. nitekim ne zaman bir televizyon kanalında fetişist fetoşun görüntüsünü görsem; salya sümük. üstelik mide bulandırıcı derecede. buradan tüm kanalların yetkilililerine duyurulur. fetişist fetoşun ne zaman ki görüntüsünü ekranda yayınlayacaksınız, o zaman ekranın sol ya da sağ üst köşesine, ''mide bulandırıcı davranış içeriği'' uyarısını koymanız da rica olunur.
(bkz: gözyaşı)
(bkz: n&t mağzaları)
(bkz: stv)
(bkz: zaman)
mukaddes, yüce, ışık, nur, saygıdeğer, milliyetçi, ulu, yazar, çizer, şair, duygusal, kanaat önderi, siyaset bilimci, din bilimci, insan sarrafı, vatansever, gazeteci, liberal, muhafazakar, anlayışlı, dürüst, süper zeka, müslüman, melek, erdem sahibi, hoca, öğetmen ve hatta peygamber... evet, o peygamber...allah onu başımızdan eksik etmesin. çok seviyorum.... Fetullah hocaya laf yok. o'na laf eden cehennemde yanmaya mahkumdur. fetullah gülen' e kim laf ediyorsa, şeriat kanunları uygulanmalı ve dili kesilip, sote yapılıp, kedilere yedirilmeli! o' na laf eden karşısında beni bulur bundan sonra, ona göre, söylemedi demeyin.

edit: moderatörler bunu da silmezler, beğenirler inşallah.
edit: vatan elden gidiyor ey halkım, aç gözünü artık, kanma bu zırvalıklara...sustuyorlar seni, yazılarını, yazarlarını, aydınlarını...din adına...parsel parsel satılıyoruz, bölünüyoruz! din adına.... bunlar müslümansa, ben değilim kardeşim!
pek sevgili ulu sözlük yazarları. sabri sarıoğlu ve fethullah gülen olmasaydı napardınız ki?