bugün

terör örgütü.
O deyilde ençokta kendi ciyaklıyo kendi tezine göre fetöcünün ta kendisi,kendini deşifre ediyo..
El kadar bebeleri de kendi suçlarına alet edip Meriç'te, ege'de boğulmalarına sebep olan insan müsveddeleri. Hadi siz vatansız orospu çocuklarısınız ona eyvallah, peki 3-5 yaşındaki sabi sübyandan ne istediniz de koskoca hırçın nehre yem ettiniz amerikan orospusu maklubesine boşaldığımın şakirt piçleri?

Katil orospu çocuklarıdır.
AMK ben onların.
bütün duaları akebenin tek parti olmasında.çünkü ne bok yedilerse beraber yedikleri için birbirlerini mecburen kolluyorlar.
akebe düştüğü an kendileri için sürek avı başlıyacak, tek tek türkiyeye getirilip ibreti alem için cezalandırılacaklar.
çok değil 7 sene önce küfür edenler polisler tarafından merkeze alınıyordu.
cemaat görünümlü terör örgütüdür. üyeleri de her şeyin farkındaydı. çatır çatır torpil yapıp kimseye yaşam alanı bırakmadılar. hep terör örgütüydü. bir zamanlar devlet destekli terör örgütüydü. o zaman destekleyenler yani terör örgütüne yardım ve yataklık yapanlar "milletimiz bizi affetsin, kandırıldık" diyerek bu işten sıyrılmıştır.

bu ülkede hala çok güçlüler. sadece yüz değiştirdiler. şu an bürokraside ve siyasette kritik mevkide olan kim varsa bunlarla bağlantısı vardır.

evet, şu an itibariyle cemaat bitme noktasına gelmiştir ancak acı bir durum var ki, feto gider beto gelir, beto gider yeto gelir, bu millet her ''din'' diyenin götünü yalamayı bırakmadığı müddetçe, cemaatlerden kurtulamayacağız.
fetoş dediğimiz için zamane badem bıyıklılarının bize hakaret ettiği oç oluşum.
Başlık değişmeli. Bunlar cemaat değil terör örgütüdür.
O cemaate gitmiş, para kazanmış, siyasetçi olmuş kim varsa yatacak mezarı, mezarına dikilecek mezar taşı olmasın.
Ayak ve yumurtalı patates kokan orospu evlatları topluluğu.
Koca devlete savaş açmıştı, uyardık kimse sallamadı.

Koca Tsk’yı terörden yargıladılar ulan bu ülkede, hem de %70’lere yakın vatandaş desteğiyle.

Erdoğan’a ve ailesine savaş açana kadar herkes izledi.
Bir zamanlar malum partinin kankasıydı. Hatta 2002'de ilk akp seçildiğinde bazıları sonunda Fethullah hocamız geri dönecek falan diyip sevinç gözyaşları dökmüşlerdi.

Köylü kavgası bunların kavgası tabi yarın bir gün ne olur belli olmaz.
Bir zamanlar kimileri tarafından hizmet hareketi olarak görülen ve gelecekte devlete tehdit oluşturacağını söyleyen vatansever insanların daima karşı olduğu bir yapılanma. Devlet kurumlarına sızdıkları, Amerika'nın adamları oldukları yıllar öncesinden bile yazılıp çizilse de halkın büyük çoğunluğu gerçekleri konuşan insanlara kulaklarını tıkayıp onları din düşmanı olarak genelleyerek bu yapılanmaya sahip çıkmıştı maalesef. Liberallerin büyük kısmı da bunları sivil toplum örgütü diye şirinleştirip millete servis etmişti. Kim bilir kim biri de çıkıp mecliste "hareket devletin kontrolü altında çalışıyor, Fetullah Gülen bu ülkenin yetiştirmiş olduğu değerli bir kıymet" gibi şeyler söylemişti ve merhum Kamer Genç de "Bunun en büyük zararını siz çekeceksiniz. Ben çekmem. Benim zaten düşüncelerim belli. Araştıralım. Türkiye için çok büyük bir tehlike" diye gerçekleri konuşmuş lakin malum tipler horozlanmıştı. Şimdi sorsan en büyük Fetöcüler muhalifler; başından beri fetö karşıtı olanlar da kendileri, yersen elbette, evet.
bu fettullah'ın da baya bir sapıklığından bahsediyorlar ama kim bilir kimleri badeledi..
bu ülkenin değerli bir kıymetidir.
https://www.youtube.com/watch?v=OQEd67vsE0M

edibüdü: bu sözü söyleyen adalet bakanıdır ve bu söze katılmıyorum. dün de devlet için bir çıbanbaşıydı, bugün de yarın da bir çıbanbaşıdır. devletin idaresinde bazı liyakatsız (yetersiz) insanlar yüzünden kangrene dönmüş bir vakadır bu tarikat cemaatlerin durumu.
Biz cemaat demiyorduk zaten siz diyordunuz.

Fetoş falan deyince burada ortalık ayağa kalkıyordu.

Köküne kibrit suyu.
samanyolu tv oyuncuları mesela.
evlerimize dükkanlarımıza ateş salarlar yorum yapmamak lazım.
hiç katılmadım aralarına sadece medyadan takip ediyorum.
Deva partisi ile gelecek partisinin patronu.
ve iyi partinin.
güncel Önemli Başlıklar