bugün

kendisine ait medreselerde bolca dinletilen öğrencilerin aklını karıştırmaktan öteye gidemeyen içi zırvalıklarla dolu cdlerdir. *
ibneye edit: eksile eksile hadi durma.*
maskesini düşüren cd'ler vardı. ben onları biliyorum.
şahin k cdlerinden daha değersiz olan cdlerdir.
genç beyinleri yıkamak için oluşturulmuş cdler. kutsal dinimizi öğretileri için çok daha değerli, daha yararlı kaynaklar mevcuttur. şiddetle uzak durun, dostunuzu, akrabalarınızı uzak tutun.
(bkz: yoğun yuvarlak).
(bkz: seksi fotograflari icin tiklayiniz)*
bir de bunlar vardır...
(bkz: hristiyanlığın truva atı)
http://www.doguturkistan..../modules.php?name=Diyalog
arti 18i geçtim arti 50 üzerinde yaş grubunun bile piskolojisine darbe vurabilecek cdlerdir.

edit: eksileyen arkadaşlar belirli bir birikime sahip olmayan kesiminin bunları izlemesi çok sakıncalıdır bu böyle biline.
müptelaları genellikle bu konuda konuşmaktan imtina eder. ilginçtir. utanıyor olmalılar.
ne yapsa yakılışıyor denir bir insanın icraatı seviliyorsa,bu konuya da olsa olsa ne yaptı da batırmadı denir,bide örtülü ödeneği kaldırınca içinden fettoş çıkıyormuş. (bkz: fettoş)
dağıtımı vivid dağıtım a.ş. tarafından yapılmaktadır.
içinde zerre kadar atatürk sevgisi olmayan bünyelerin taptığı cdlerdir. kimse kusura bakmasın ben cumhuriyeti yıkıp şeriat sistemini getirmeyi amaçlayan, genç beyinleri o iğrenç düşünceleriyle zehirleyen yobazların cdleri benim gözümde şahin k filmlerinden farksızdır.
http://www.nt.com.tr/esatis/urun.php?uid=11025
o ağlar izleyen ağlar,
o ağlar izleyen hıçkıra hıçkıra ağlar.
peki izleyen ne anlar?

ben mi? ne işe yarar anlamam.
650-800 mb arası data barındırabilir.
fetullah gülene aşk duyan fetoistler tarafından çıkartılan ve fetullah gülene adanan
yeni albümdeki ilahi listesi şöyle:

a yüzü
---
-neden geldim mekkeye
-türbanın yeşilini severim
-hoca efendi buyurdu
-ya fetullah
-sakalımız 15 cm

b yüzü
---
-rüyamda hocamı gördüm
-uyan ey ümmet ( ft. harun yahya)
-amerika dostumuzdur
-kutsal hoca: the fetho
-ağlama fetullah hocam ( remix )
tıpkı placebo'nun yaptığı gibi cover'lardan oluşmuştur.. ancak albüm değil, ep'dir..

1)guns n roses - don't cry
2)fear factory - manipulation
3)six feet under - brainwashed
4)nirvana - come as you are

ve tabii ki

5)beach boys - surfin usa

edit: uuuu hocanın müritleri kızdı..*
fethullah gülen'i peygamberi olarak görenlerin çılgınlar gibi 7/24 izlediği cdlerdir.

(bkz: bir peygamber olarak fettoş)
değil bir yüzlerce kez izlemiş biri olarak söylüyorum ki; görüntü kalitesi çok düşük. evet.

edit: tamam ulen kötülemeyin hepsi dvd kalitesinde.

edit 2: durun yahu tamam hd dvd olsun.

edit 3: (bkz: allahsızlar)*
(bkz: fetullah gülenin cicileri)**
herkesin beğendiği cdlerdir. izleyenlerin gözleri dolar, inanmayanların gülmekten, inananların nedenini anlayamadım.

not: inanmaktan kastedilen allah değil, adamın samimiyeti.
(bkz: fethullah gülen davası iddianamesi)
sadece bir zamanlar sohbetini dinlemek için koşanların camiye sığmayacak kadar çok olduğunun ve bir kitle hareketine (ki zaten hep vardır, islami görüştür)nasıl ivme verildiğinin kanıtıdır. şu an cd lerin o camidekilerdeki insan sayısından daha fazlasının elinde bulunuyor olması hareketin artan bir ivme gösterdiğine delildir. top on listelerinde birinci sıradadır..... gözünü kapatan sadece kendini ofline eder , umum millet onlinedır oysa naber?

(bkz: atı alan üsküdarı geçti)
(bkz: güneş balçıkla sıvanmaz)
(bkz: tencere dibin kara)
müslüman kesime saldırmak için kullanılan bugünkü piyon...

(bkz: eğleniyor muyuz gençler)
biz boşuna demedik, birileri fetullah güleni halife olarak görüyorlar diye.
fetullah gülen'e laf etmek, müslüman kesime laf etmek demekmiş.
vay be.

o zaman,
amerikaya şato kurmuş, abdnin ırak'ta milyon müslümanın canını almasına ses çıkarmayan, hz.muhammet hakkındaki karikatürlere ve papanın
hz.muhammet hakkındaki kirli sözlerine kendi çapında bile bir kınama yapmamış olan, ama ne kelebeksever insan ki, sahte bir hoşgörü sevgi yumağı olan, atatürk'ün annesine küfreden ve ata'dan nefret eden fetullaha laf edince, müslüman kesime saldırmış oluyoruz. *
tanım: alıp izlemek sevaptır.