bugün

Fc Porto takımının 1987 doğumlu brezilyalı ön libero oyuncusu.
manchester cityli önlibero. oyunun defansif yönünü harika oynuyor. pasları fena değil. city de bu sene ilk 11 in vazgeçilmezi.
fernandinho ile dönüşünümlü olarak Manchester city orta sahasında yaya toure ye eslik eden orta saha. kısaca Fernando.
galatasaray aldı diyorlar.

aldıysa galatasaray ligin anasını siker şimdiden söyleyeyim.
Defans yönü daha iyi olan iki yönlü orta saha oyuncusu.
Manchaster city'nin Son sezonunda bildiğim kadarıyla 26 maça çıkmış 30 yaşına dün girmiş yaşı kabul edilebilir futbolcu.
2,9 milyon + bonuslarla anlaşılmış city ile pazarlıklar sürüyor
Galatasaray 5 milyonlarda city ise 8 bandında kalıyor muhtemelen 6-7 aralığında anlaşılacaktır tecrübesi vr fiziği ile başarılı olur ama bonservisinin geri dönüşü olmaz belki 1-2 milyona elden çıkarılabilir.
Yakın zamanda gelişmeler olacaktır.
eğer transferi gerçekleştiyse ligin en iyi orta saha oyuncusu olur. adam geçen yıl 500 milyon dolarlık manchester city'de 20 küsür maça çıktı, kolay değil.

oğuzhan diyenin kalbini kırarım!
bugün istanbul'da.

bence çok üzerinde durulmadı ama son yılların en önemli transferi.

uyum sağlarsa ciddi fark yaratır türkiye'de.

galatasaray'a hayırlı olsun.
Bana göre galatasaray tarihinin hagi den sonraki en iyi transferi.

Bu adamı mundar etmeseler bari. Şu adamı oğuzhan ın yanına çok isterdim.
Bu da geldi. Artık şu selçuk u şutlasak da ndiaye ile bu orta sahanın bi rahat rahat aq salar.
Galatasaray bu sene çok büyük transfer yaptı sonunda ne olacak çok merak ediyorum.
http://www.cnnturk.com/sp...ando-transferini-acikladi
Galarasaray'a Tranaferi konusu kap a bildirilen futbolcu.
iyi transfer.
bi necip uysal değildir.
atiba hutchinson'ın domine ettiği ligi siker atar. demedi demeyin!

hoşgelmiş!
manchester city'de oynamış, önümüzdeki sezon için galatasaray'a gelmiş futbol oyuncusu. galatasaray için hayırlı olsun.
Herkes daha cok ndiaye'yi konusuyor ama galatasaray'in bu sene yaptigi en iyi is bu adam. Bunu gorecegiz. Sari kirmizi da yakisti hey yavrum.

Ortasahada cok ust duzey bi alan hakimiyeti var. Ndiaye de bu yok ama cok iyi bi ikili olacaklarini dunku macta gosterdiler. ikisi de ileri oynamayi dusunuyor. Ndiaye atletik, fernando da akilli.

Dun donk oyuna girince savunmayi toparlayabilmek icin stoperlerin arasina kadar cekildi. Cunku o salaklara guvenmiyor adam akilli, sezgileri guclu, kendi guclu ve taktikci. Yarim saatlik hazirlik macinda bile hayran kaldim.

Ndiaye'ye guvenmiyordum cunku ust duzey futbol oynamisligi yoktu ama herif oldukca istekli ve yetenekli de. Simdi yaninda fernando gibi bir toplayici var. Cok daha rahatlayacak ve kendini gosterme firsati bulacak. Umutluyum.

Fernando takima ve 11e alistikca galatasaray cok saglam bir takim olacak. Takimdaki, ozellikle de defanstaki canli bombalar siktiredilir de guven veren oyuncularla oynarsa hucumda da cok isler yapacagina eminim. Galiba simdiden bile melonun yeri doldu diyebiliriz. Sansi bol olsun galatasaray'a yakisti aslan parcasi.
çok sağlam topçu.

bu adamı galatasaray'a alandan allah razı olsun.
abi kimse bir şey yazmıyor deli olacağım ya.

ulan bu adam tinercilerde olsa şu an başlığı coşmuştu ve değeri 100 milyondu len mq.

(bkz: atiba hutchinson)

futbolu aklıyla oynayan, harkulade orta saha.
Adam takımın kalbi,umarım sakatlık bela yaşamaz ise sezonun en faydalı transferi olabilir gomis ile beraber.
2 melo 5 medel 10 topal 50 josef eder lan bu adam.
kardeş tinercilerle galatasaray taraftarı bir mi? adamlar tiner yüzünden mantıklı düşünme yetilerini kaybetmişler, en son negredo 40 gol atar diyorlardı.
kariyerinde en fazla psv görmüş atiba ile karsilastirilmasi dunya futbol tarihine ihanettir.

atiba rakibimiz olsa da sevdigimiz bir oyuncu ama bu yaratik atibayi donunda sallar.

adam orta sahaya çağ atlattı, hem ileriyi hem geriyi inanilmaz rahatlatiyor. gösterişsiz oynuyor ama enfes oynuyor, super transfer.
Takımın gizli kahramanı. istediği zaman takımı hızlandırıyor. istediği zaman oyunu rölantiye çekiyor. Ndiaye'nin çevikliği fernando'nun oyun okuma kabiliyeti, belhanda'nın zekası Galatasaray'ın orta sahasını enteresan bir şekilde güzelleştirdi. Bu futbolu en son 99 senesinde izlemiştim.
(#37393311)

biz bunları daha önceki yazılarımızda belirtmiştik.

kalite farklı bir şey azizim.
Mütevazi olması kendini sevdirmesi için yeterli gibiydi ama beklenenden fazlasını vermesi ise bonus gibi geldi.