bugün

Napaydı otuzbir çekip dağa daşa mı boşalsaydı. Ezik veya loser değilmiş ki gitmiş önce dağı sonra kızı delmiş.
Masallarda ve efsanelerde erkekler güçlerini ispat ederler çünkü bir kadın güçlü olmayan erkeği kabul etmez.

Bu eskiden kas gücüdür veya nüfuz gücüdür bugünse bu bilginin getirdiği güçtür.

Eskiden toprak sahibi olmak zenginlik sebebidir ancak bugün sınırlı sayıda insanı kenara koyarsak aristokrat olmadığı halde iyi bir eğitim ve zeka ile milyar dolarlık şirketleri kuranlar var.

Ferhat eğitimli olsa dağı delmesine gerek olmadan kabul görürdü.
ne kadınlar var arkadaş dedirtir.
Daha kolay halvet olabileceği bir kadın bulabilirdi. Bulmaması ise şirine gerçekten sağlam hisler beslediğinin argümanıdır. Dolayısıyla gerçekten aşkı doruklarına kadar yaşamış birkaç kişiye de çamur atmayın.
Neyzen tevfik'in çok güzel bir cevabı var
Ben bu dünyanın devr-i devranını, izzet-i nefsini sikeyim,
Yansın bu ibneler su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim,
Ben deli miyim Mecnun gibi bir am için çöllere düşeyim,
Verirse verir, vermezse Leyla'yı da sikeyim.
(bkz: seks için mitolojik kahraman taklidi yapmak)
ferhat ın dağları seks için deldiği gerçeği yalandır. yani bir yerde doğrudur ama seks için daha kolay yoldan başka kızlar bulabilirdi. 31 çekebilirdi yani mastürbasyon. mastürbasyon yapsaydı, o dağları delecek gücü bulamazdı ve bu önergede çürümüş oldu böylece..

seks gücünü güzel bir amaç için yani aşkı için harcamış ve unutulmaz olmuştur. kendisini tebrik ediyorum aman yengemize o dağları delen seks gücünle iyi davran diyoruz.. selametle..
görsel
akıllara ' bu adam çüküyle dağları delebiliyosa leyla'nın hali ne olurdu acaba? ' sorusunu getiren olaydır kendileri.
bir de bunun kerem versiyonu vardır aslının üstündeki tılsımlı mı her ne haltsa bağlı düğümlü kıyafeti açamadığı için yanıp kavrulup ölmüştür kısaca adamın içinde patlamıştır.ama buna yorum olarak kavuşamadıklarından bu hale gelmiştir denmektedir.seviyordur sonuçta ellemese de olur dimi?yok ya!
hiçbir aşk bu kadar kudret gerektirecek bir davranışı gerektirmez yahu. neymiş efendim aşkı içinmiş yalann vallahi de yalan billahi de yalan. gözü dönmemiş hiçbir ademoğlu bir havvakızı için kaldırmaz *yerini... ta ki canına tak edene kadar... (bkz: ferhat sular altında kalmasaydı şirin kaç çocuk doğururdu?)
(bkz: şirin uğruna dağ delen ferhat matkapları)
ferhat batılı insanmıydı ki seks için herşey yapmış? seks için delmiş olmadı şirin ablası vermeye çoktan razı idi, onu s.kerdi.
bu gerçeğin ardından da şirini delmiştir.
(bkz: delerken yanında mıydın altında mı)
(bkz: azimle asılan dağları deler)
bolu dağında o çalışsaydı 10 yıl değil 10 günde biterdi çıkarımını yapabileceğim durum. iki zenci bir ferhat fena olurmuş hani.
(bkz: igrencsiniz ibneler)
romantizm furyasına verilen tokat gibi cevaptır. gerçek şu ki aşk diye bişey yoktur, varsa bile bunun altında seks yatar.
Aklı fikri sekse çalışan insanların saçma sapan iddiasıdır. Bu gibi kişiler bu tarz efsaneleri de bana göre "Ferhatın ki 15 cm,Leyla ilk 5 cmden zevk alıyo" şeklinde bir mantıkla okumaktadırlar.Ne lan bu?Hayvandan bir farkınız olsun.Sevgi,bağlılık falan? Neyse devam edin.Tek yaptığınız yemek,içmek tek gayeniz çiftleşmek olsun.
düz duvara tırmanmak yerine dağları delmeyi tercih etmiş olduğunu gösteren durum.
(bkz: uçkur sevdası uğruna dağları delmek)
(bkz: ya vermeseydi)
fahişeliğin dünyanın en eski mesleklerinden biri olduğunu hatırlatır hiçbir abaza erkeğin 5 dakikalık kişisel keyfi için dağ delemeyeceğini çok çok sabunun ortasını deleceğini arz ederim. hee, adamda psikolojik bir sorun varsa bilemem tabi o dönemin şartları nedir ne değildir araştırmak lazım. bir tarihçi tanıdığını olan?*
eski zamanlarda yaşanan aşklar şu anda yaşadığımız fastfood tarzı hızlı tüketilebilir, çabuk elde edilebilir ve sadece sekse dayanan ilişkilere benzemediği için, ferhat babasından kızı istemiş ve kızın babası şart koşmuştur. kızını ona vermek istemediği için, ve dağı aşıp erişilmeze ulaşmaktır sadece amaç. belki aşk için, belki ulaşılması imkansız göründüğü için bu kadar zor bir işe kalkışmıştır ama bunu sadece sekse dayandırmak yanlıştır.