bugün

fenerbahçe'nin ezikliğini gösteren paylaşımdır. evet.
görsel
Galatasaraylı trolleri üzen açıklama. Evet.
görsel
https://twitter.com/mehme...70072095456116738/photo/1
Ulan 3 5 maç yapmışlar ağlaklar şampiyonluk istiyor sie amk.
haklı paylaşımdır bunu kabul etmiyorlar ama efsanelerin ismini lige veriyorlar.
O zaman bir sürü takım girecek işin içine. Pay bölündükçe bölünecek. Vizyon reyiz yine takımın hayrına bir icraat yapmıyor.
Aslan parçalarını! Hoplatan paylaşımdır.

O şampiyonluklar gelecek!
başarısızlığını örtmeye çalışan yalı bebesinin son icraatı.
ulan en son bunu mu sürdünüz piyasaya ?
vallahi tam komedisiniz.
himmetspor destekçileri seri tedirgin !
Babayı alırlar.
işi bozuk esnaf eski defterleri karıştırırmış.
Vermeyecekseniz bjk nin 2 şampiyonluğunu da silin. Verecekseniz herkese verin.

Gassayarın 59 Dan önce şampiyonluğu yoksa biz ne yapalım?
Hiç Amatör Lig şampiyonluğu, profesyonel lig şampiyonlukları ile aynı kategoride olabilir mi?
tff nin onaylaması imkansız. 1959 dan önce kendi aralarında baklavasına maç yapmış kulüpler.
4 yıldız almak için atılan taklalar, şampiyon olmak nasıl uzaksa artık 60- 70 öncesinin hesabını yapmak daha kolay geliyor.
7 senedir elle tutulur hiçbir başarı yok,
Avrupa zaten yok,
4. yıldız 2014'ten beri takılamadı, (buna ilişkin 2014 yılında yapılan gönderme ile de hala taşak geçiliyor bu arada)
her sene "bu sene o sene" diye başlanıyor 26. hafta dolaylarında havlu atılıyor bu süreçte,
"Kadıkoy yıkılmaz kale" denen yerde sur kalmadı, delik deşik oldu,
Ezeli rakip 2 senedir kendi evinde koyup geçiyor hiç zorlanmadan, tatava yapmadan,
"Vizyon", "Büyük Başkan" gibi umutlarla kulübün başına geçen Ali Koç kredisini tüketmek üzere,
"Nisanda Şampiyo Yapan Büyük Hoca" ersun geldi, akabinde götüne teneke bağlanarak gönderildi,
Transfere yüksek meblağlar ayrılmasına rağmen başarı bu sezon da gelmeyecek gibi.
Ali Koç'u geldiği zaman "bana 2 sene süre verin" bahanesi de sezon sonu itibari ile bitiyor.

Tüm bunlar yaşanırken koskoca fenerbahçe kulübü işi gücü, oynayıp başarı kazanma olgusunu bıraktı, en yakının 60+ sene olan ve statüsü bugünkünden farklı olan minor başarıları yıllardır oynanan profesyonel lige denk saydırıp havadan gelecek başarı kovalamaya başladı. Gerçekten yazık. yakışmıyor.

mantıklı bakıldığında "malumun ilamı" dır aslında bu. Gelecekten umudu kesip eski defterleri karıştırıp gündemi değiştirip taraftarı oyalama ve başarısızlığı gizleme çabasıdır bu.

Ben asıl bu işe çanak tutan ve gaza gelen taraftara acıyorum. Allah ıslah etsin.
Fenerbahçe spor kulübünün hakkı olan şampiyonluklarının sayılması adına verdiği mücadeleyi; "başarısızlığı örtmek" olarak değerlendiren kimi çevrelerin, galatasaray'ın nal topladığı o yılları yaşlı gözlerle hatırlayan 80'lik dedelerin ve onların torunları olmaları bu mücadeleye bakışlarındaki en bariz nedendir.

Ayrıca 7 yıldır şampiyon olamamış bir takımın taraftarı olarak, 14 yıl şampiyon olamama serinizi kıramayacağımzı düşünüyorum.
Fenerbahçe'nin Galatasaray kopmleksinde geldiği son noktadır. Ne zaman Galatasaray bunları şampiyonlukta katladı bunlar geçmişin dibini siyirmaya başladılar acaba bir şey çıkar mı diye. Yeni bir "taraftar gazı alma kampanyası"ndan başka bir şey değil. O Şampiyonlukları alamazlar da diyemiyorum çünkü devlet kademelerinden tut da federasyonunun en dibindeki görevliye kadar zaten bunların elinde. Federasyon başkanı zaten hissedar, tahkimdeki avukatlar falan kimmiş neymiş nette dönüyor tekrar buraya atmaya gerek yok arayan bulur. Serdar tatlı-Ridvan ilişkisine falan hiç girmiyorum. Zaten yıldırım Demirören'in bile neden federasyon başkanı yapıldığı ayan beyan ortada. Buna rağmen hala mağdur edebiyatı yapıyorlar en çok da buna inanamıyor insan. Burada herkes ve herşey kukla gibi sizin elinizde ama UEFA çıkartıp masaya vuruyor işte. Sen istediğin kadar "fedö yabdı" de, adam sana damgayı basmış.
doğru bir paylaşımdır. destekliyorum .
Fenerbahçe ve beşiktaş ezik bir takımdır. Taraftarlarının %90'ı olayları çarpıtır ve aslında kendilerinin de doğrusunu bildiği olaylar hakkında kendi lehlerine olayı çevirmek için yalan yanlış bilgiler verirler. Twitter'da bunun örneklerini çok görüyoruz. Dün akşamdan bir örnek:

https://twitter.com/Serif.../1370798979185848320?s=19

Bu tiplerle rakibiz işte aq. Allah düşmanın bile karakterlisini versin. Bunlar şampiyonluk sayısında falan galatasaray'dan geride olmalarını sağda solda değil kendi karaktersizliklerinde arasınlar. ilahi adalet diye bir şey var.
bu sene de şampiyon olamayacağını anlayan camianın konuyu saptırma, başarısızlığı örtme çabaları.