bugün

dark side'e geçmiştir, o artık galatasaraylı değildir.*
öyle bir galatasaraylı varsa maldır. hiç bana centilmenlik filan demeyin. keza fbnin şampiyon olması kadar rezil birşey yoktur şu dünyada. bu rezillik de bu akşam yaşanacak.
galatasaray'lı değildir, milli takımı tutuyordur o.
(bkz: siktirsin efenim takımımızdan)
rekabetin sadece sahada olduğunu, önemli olanın sevgi, dostluk ve kardeşlik çerçeveleri içinde yarışmak olduğunu çözmüş zihniyete sahip taraftardır. saygı duyulasıdır.
maldır.

rekabet duygusu sahada safsatalarını yapan febeli kardeşlerimiz tam tersi durum söz konusu oldu mu aslan kesilirler.
galatasaraylı değildir. galatasaraylı olmanın en keyifli tarafı fenerbahçeyle dalga geçmektir. fener şampiyon oldu, eğlenceye engel oldu diye tebrik etmek de neyin nesi?
hayal gücünün eseridir. yok efendim öyle bir şey.

bizim avrupa'daki mağlubiyetlerimizden bile keyif alıp, günlerce dalga geçebilen bir ekip için sevinecek değiliz. hele egoları tavan yapmış taraftarları sevindirecek hiç değiliz.
galata'nın şampiyonluğunu kutlayan fenerli ile aynı görüştedir.
(bkz: fener ne lan)
(bkz: fenerbahçe)
yavaş yavaş fenerbahçeli olmaya hazırlanan galatasaraylıdır. hatasının farkına varmıştır. belki gizliden fenerli bile olmuştur, lakin çevre etkisi yüzünden açıklayamamaktadır. inanıyorum ki, 8 milyonluk galatasaray taraftarının yarısından fazlası bu kategoridedir.
daha doğmamış ve doğması imkansız galatasaraylı'dır.